טיולים באזור ים המלח מסלולים המלצות

טיולים באזור ים המלח מסלולים המלצות

קיץ 2021 מבצעים לאטרציות באזור ים המלח. כולנו חוזרים לטייל בשבילי ישראל ואין כמו אזור ים המלח לטיולי משפחות, טיולים רומנטיים, מסלולי מים צוננים בלב המדבר. הכירו את רשימת טיולים באזור ים המלח מסלולים המלצות. בימים אלו עץ הרימון נותן ריחו מים המלח ועד יריחו. אתר הטיולים המרכזי של ישראל.

טיולים באזור ים המלח מסלולים המלצות

טיולים באזור ים המלח מסלולים המלצות

מסלולי טיול בים המלח עם ילדים

על אף שיש לא מעט מסלולי טיול עם ילדים, לחורף ולקיץ לחופי ים המלח מצפון ועד דרום, נזכיר לכם להצטייד בכמות רבה של מים קרים. מומלץ גם להצטייד בקבוק מים נוסף קפוא למשך היום. זכרו שמדובר לרוב במסלולים שלא חייבים להיות קשים אך מחייבים מידה רבה של זהירות. לפני שיוצאים לטיול שמרו לכם את  הסוללה בטלפון הנייד לכל מקרה שלא יהיה.

חוף ביאנקיני כניסה מוזלת

צימרים ים המלח המחירים הכי טובים 

עין בוקק מסלול טיול מומלץ

מלבד האפשרות לשלב טיול עין בוקק חברה להגנת הטבע ניתן לטייל בשמורה לבד. קל מאד להגיע אליה שכן מצויה מעל אזור המלונות המרכזי של ים המלח. קל להגיע אבל מאד לא תרצו לעזוב את המקום. מומלץ להגיע עם בגדי שחייה נוחים. לאורך המסלול של עין בוקק ישנן בריכות מים ומפלים קטנים. אם אתם בטיול עם ילדים באזור ים המלח זו פשוט מאד המלצה למסלול טיול של חצי יום לכל המשפחה.

שמורת עין גדי ים המלח מסלול עם מים

אגדות למכביר, מיסטיקה, נופי בראשית של ים המלח ובריכות מים מתוקים וצוננים יהפכו את הטיול שלכם בשמורת עין גדי לחוויה של ממש. אלח תוותרו ואל תתעצלו. קחו לכם כובע ומים, תרמיל נח וקצת צידה לדרך. תוכלו להרגיש כמו בסרט היסטורי ואתם הכוב על הסט. מאז ילדותי בקרתי בשמורת עין גדי מספר פעמים. מאד אהבתי אותה כאשר הייתה בראשיתית ומאד ריקה. אבל גם היום תוכלו ליהנות ממנה. כאשר בגרתי היא הייתה אתר מומלץ לטיול רומנטי לזוגות.

שמורת טבע עיינות צוקים עין פשחה רשות הטבע והגנים

לבאים מירושלים או ממרכז הארץ נמליץ כמובן על יום של כיף בשמורת עיינות צוקים בצפון ים המלח. השמורה נמצאת למרגלות מערות קומראן. ניתן לרכוש כרטיס משולב לשני האתרים. מדובר באחת משמורות הטבע היפות בארץ. לרוב הביקור במקום כולל סיור לשמורה הנסתרת, הסבר על החי והצומח באזור וכמובן איך אפשר בלי טבילה בבריכות המים המתוקים הרבות בשמורה. ניתן לשלב עם לינה בקיבוצים ובצימרים באזור המועצה האזורית מגילות.