טיולים בשבועות 2022 חינם הצעות לטיול בחול המועד שבועות

טיולים בשבועות 2022 חינם הצעות לטיול בחול המועד שבועות

חג האסיף הגיע וזו סיבה טובה לרענן את מפת הסיורים המומלצים לחופשת החג. בכתבה זו טיולים בשבועות 2022 חינם הצעות לטיול בחול המועד שבועות.

חיק הטבע מחכה טיולים בשבועות 2022 

אחד המקומות היפים בישראל. לאחר שתעברו את בית שמש לכיוון צפון תכנסו בשערי חבל עדולם. אני אולי לא אובייקטיבי מכיוון שאני חובב את נופי ארץ המקרא. אבל המסלולים שמחכים לכם שם הם מהיפים בישראל. כולל טיול מעגלי לכל המשפחה.

טיולים בשבועות 2022 חינם

טיולים בשבועות 2022 חינם

מתי חל חג שבועות השנה

סוף שבוע ארוך במיוחד עם חד שמתחיל ביום שבת 04/06/2022, ה׳ בסיון תשפ״ב עד יום ראשון 05/06/2022 ו׳ בסיון תשפ״ב.

עוד באתר – איך מזהים אישה בוגדת

חורבת עתרי בחבל עדולם והגן הארכאולוגי החולמים אחר השמש

קחו לכם חצי יום, תרמיל עם צידה לדרך ובקבוק מים לכל מטייל. למרגלות הגבעה נחנה את הרכב ומשם נעלה בדרך הרומית אל ראש הגבעה. אפשר להביא ארוחה קלה ולסעוד עם חברים מתחת לעצים. הקפידו לאסוף את האשפה בתום הביקור. אורך המסלול 2 ק"מ  זמן הביקור במקום שעה וחצי עד שעתיים. חובבי צילום ? זה המקום עבורכם.

איפה נמצאת חורבת עתרי ? בראש גבעה הצופה על האזור, בלב כרמים ושדות. במקום התגלו שרידי יישוב יהודי מימי בית שני שהתקיים כאן עד ימי מרד בר כוכבא.

איך מגיעים ?  מצומת האלה ממשיכים דרומה בכביש 38. בצומת מושב גבעת ישעיהו פונים שמאלה ומיד ימינה בדרך סלולה מזרחה וממשיכים עם השילוט. אפשר לנווט בקלות עם גוגל מפות.

מעיינות באזור הצפון עין פורייה טבילה במים וטיול משפחתי 

מדרום לטבריה מחכים לכם מספר מסלולים שהמעניין שבהם כולל מעיין ללא דמי כניסה.

המפל הנסתר בכפר נחום – מפל מדהים שנמצא ליד כפר נחום שבצפון, נקרא במקור עין איוב, מים נקיים וצלולים.

עין א-תינה נקרא גם עין תינה הודות לעצי התאנה לאורך המסלול ובמסלול הטיפוס למפל. רק 40 דקות נסיעה מטבריה ועשרים דקות מקצרין.

אחד המפלים היפים ונעימים בצפון. איך מגיעים למקום ? הכי פשוט לרשום עין תינה ב-waze. ולא לשכוח לקחת מים, נעלי הליכה נוחות וכובע בכל עונות השנה. אם אתם מנווטים עם מפת סימון שבילים חפשו את שביל מספר 1.