טיולים לשבת עם הילדים בחורף

טיולים לשבת עם הילדים בחורף

צוות אתר wesave אסף עבורכם אוסף טיולים עם הילדים בשבת בחורף פעילויות וכרטיסים להצגות במחיר מבצע

מוזיאון הילדים חולון

איזה כיף שיש מוזיאון לילדים ! מומלץ בעיקר בשבתות שלאף אחד אין חשק להסתובב בחוץ ! תחת הכותרת פעילויות לילדים עם ערך מוסף וחוויה מוזיאון הילדים בחולון מציע שבת של כיף גם להורים עם המון עניין  .

פתוח בימי שבת החל מהשעה 09:30 ועד לשעה 13:00.

חוות החמורים נס ציונה שפע בטבע

באוהל בדואי מקורי לצד הטאבון וקומקומי התה הילדים מעסיקים את עצמם בפינה הירוקה הכי יפה באזור . על גבעה פראית באזור טירת שלום הילדים נושמים אוויר טוב וצח מכינים פיתוח , יוצרים בפינת יצירה ונהנים מבעלי החיים וההורים יושבים על כוס קפה .

מומלץ השבת של האתר טלפון לבירורים  08-930-0333

הצגות ילדים בשבת

הצגות ילדים בשבת הן בילוי מועדף בעיקר במזג אוויר קריר או סוער . הילדים מבלים בהצגת ילדים מומלצת ואתם יכולים להמתין על כוס קפה בכניסה לאולם ההצגות או להצטרף אליהם !

הצגות ילדים בשבת הנוכחית : תיאטרון הילדים הישראלי - הברווזון המכוער

דירה להשכיר

הקוסם מארץ עוץ מחזמר מרהיב לכל המשפחה! שם פוגשת דורותי את הדמויות המופלאות: הדחליל חסר השכל, איש הפח שמחפש לב, האריה חסר האומץ, הפיה הטובה וכמובן את הקוסם הגדול מארץ עוץ.

קיבוץ גבעת ברנר שבת, 12.01.2019

טיול לחיפה

המלצת השבוע טיול אחרי כריסמס לחיפה החג של החגים  : סנוב בחיפה כבר היית ?  המלצת השבוע שלנו היא לבקר בחיפה , סמל וגאווה ישראלית לכור היתוך של העלייה עם קום המדינה ומרכז עירוני של 3 הדתות עם המון סימני קריסמס והמון צבע וכיף ברחובות חיפה

סימבה מלך הגו'נגל

סימבה גור אריות, יוצא למסע ארוך בג'ונגל כדי לפגוש את מלך העצים ולקבל ממנו את שבעת הכוכבים. סימבה פוגש חברים שעוזרים לו ולומד לשרוד בג'ונגל.

דרום השרון - צומת הירקון שבת, 12.01.2019 לכרטיסים