טיולים סוף שבוע פעילות ילדים

טיולים סוף שבוע פעילות ילדים 

החופש הגדול הוא זמן פעילות ארוך עם הילדים . זה הזמן לצאת מהמסכים לטייל בארץ ולהינות מהצגות ילדים מומלצות ברחבי הארץ. אספנו טיולים מומלצים לכל המשפחה ברמות קושי שונות , בהתאם לגיל הילדים . הצגות ילדים מומלצות ועוד רעיונות לפעילות עם הילדים טיולים סוף שבוע

ראש השנה תאריכים לוח שנה עברית
יוצאים לחופש יום שישי, כ”ט באלול, 18 בספטמבר 2020.
תאריך סיום: יום ראשון, ב’ בתשרי, 20 בספטמבר.
חוזרים ללמוד :יום שני, ג’ בתשרי, 21 בספטמבר 2020.
כניסת ערב חג ראש השנה מועד יציאת חג
ירושלים כניסת החג יום : 18:01 יציאת ראש השנה : 19:14
תל אביב שעת ראש השנה 18:23 יציאת ראש השנה 19:16
באר שבע כניסת ראש השנה 18:22 שעת יציאת חג 19:15
חיפה שעת כניסת ראש השנה 17:12 מועד יציאת ראש השנה 19:15

המלצות לטיולים ברחבי הארץ בכל עונות השנה לבלות לאכול טוב במסעדות או להביא אוכל טוב מהבית או לערוך פיקניק לצד באחד מיערות הקרן הקיימת. אגב בישראל פועלות מגוון מסעדות לכל כיס וטעם לרוב מסעדות המציעות תפריט טבעוני .

טיול בעין כארם ליד ירושלים

אחד המקומות הקסומים בישראל. בכפר מראות היסטוריים ואתרים חשובים לנצרות וליהדות. בראש הכפר מנזר מפואר עם בצלים מוזהבים בראש ההר. המקום , כנסיית המפגש מתואר כאתר הפגישה בין מריה המגדלית למריה אם ישו. מומלץ ללכת את מסלול העלייה המתונה בין מעיין מרים לכנסייה ואז לקחת נשימה ארוכה לעלות במדרגות למנזר.

המלצות לבילוי רומנטי בסוף שבוע לזוג

המלצות לבילוי רומנטי בסוף שבוע לזוג

טיול לחיפה לכל המשפחה

חונים על טיילת לואי מול מלון דן או Bay View Hotel ואז אפשר ללכת הניחותא לאורך הטיילת החיפאית עם נוף מדהים למפרץ . בימי שבת תפגשו לאורך הדרך נגנים ואומני רחוב. למיטייבי הלכת מומלץ לבצע טיול מדרשות לעבר העיר התחתית וואדי ניסנס. אם מתעייפים בדרך פשוט לוקחים אוטובוס עד לעיר התחתית .

 

תמונות לראש השנה

ברכות ראש השנה תמונות לראש השנה עם תמונות של דבש ליצירת ברכות מיוחדות ואישיות לראש השנה ! ניתן לחבר ברכות מיוחדות על ידי קבלת רעיונות מאתר הברכות של ישראל ובכלל הכי טוב להתקשר לשיחה קצרה ולהגיש לחברים ובני משפחה שנה טובה ! אם לא הספקתם לעשות את זה בראש השנה לא נורא יש לכם את הימים בין כסה לעשור , עד ליום כיפור להוסיף ברכת שנה טובה וחתימה טובה ! לשנה טובה תכתבו ותחתמו ! וכך נמצא את עצמנו בסוף חגי תשרי לאחר חופשת סוכות 2019 תאריכים מדויקים וחופשת בית ספר בפתח שנה חדשה ומתוקה עם הרבה תקוות לשנה חדשה שיפה וטובה תהיה השנה אשר מתחילה לה עוד מעט !

שנה טובה לאשתי האהובה

שנה טובה לאשתי האהובה