טיול בבודפשט הונגריה

טיול בבודפשט

הנה באות להן עולות מהדנובה עוגות הדובוש המדהימות האלו כמו שבע פרות השפע של פרעה. כל אחת בטעם ובמרקם עדין ונימוח כשאת הצהריים מקדם את פנינו מרק גולש הונגרי מלא בשר בקר רך ועדין שמזכיר את פעם מזמן. המלצרים לבושים כמו מנכל חברת היי טק וגם במלכודות התיירים תתקשו לשלם יותר מעשרה יורו לארוחה לאדם.

אבל טיול בבודפשט הוא הרבה יותר מאוכל היא של שפיות של תרבות של אירופה של פעם . של מה שנשאר מהממלכה האוסטרו הונגרית והקיסר פרנץ יוזף שמלך ומשל ברחבי אירופה כבתוך שלו.

טיול בבודהפסט הוא חזרה בזמן לרגוע , למופע קרקס , להליכה לגבעה. בספרים רשום בצורה לאקונית על העיר שהיא המרכז של התעשייה והתחבורה ושיש בה כמעט 1750000 תושבים אבל זה לא באמת מעניין אתכם.

העיר בנויה לשוטטות בין שכיות החמדה של העבר לצד ההווה שאינו מצליח ממש לחדור אליה ואל הכלכלה המקומית שעדיין סוחבת על גבה את הכלכלה הישנה.

זו עיר לשוטט בה. אם אתם למטה אתם באיזור המישור הנקרא פשׁט מרכז העיר , השוק המקורה והשדות הרחובות עם בתי הקפה וחנויות הספרים ואילו הגבעה היא הבודה וניתן להגיע אליה עם קרונית רומנטית שעולה לאט לאט במעלה הגבעה וחושפת את יופייה של העיר

Párizsi Nagyáruház חנות ספרים 3 קומות Andrássy út 39

חנות ספרים 3 קומות עם בית קפה גנון אר-נובו. ליד חנות הספרים חמש דקות הליכה יש מסעדה חובה חובה חובה

 

ואמף WAMP
שוק שיקי וצעיר המציג עיצוב, אמנות, אוכל – וגם תערוכות.
Határ utca 12

קניון גדול וזול בהונגריה

ארנה פלאזה (Arena Plaza) 200 מטרים ימינה מתחנת מטרו והרכבת Keleti

אתר אינטרנט: www.arenaplaza.hu/default.htm

שוק מקורה בסוף שדרות ואצי

מלונות הכי זולים בבודפסט השוואה בין 100 אתרים של מלונות והארחה בצעו כעת חיפוש באמצעות מנוע החיפוש ושהוואת מחירי בתי של hotelscombined שמבצע השוואה בין יותר מ 100 אתרי תיירות בעולם והזמינו רק באתר שהכי מתאים לכם !

 

 

טיול בבודפשט הונגריה טיפים מקומות מיוחדים ומסלולים שחובה לבקר בבירת הונגריה . מדריך טיול בבודפשט תכנון תקציב לטיול , טיסות זולות להונגריה ומלונות במחיר מעולה