טיול לשבת מנזר בית גמאל בית שמש

 

טיול לשבת מנזר בית גמאל בית שמש מסלול המלצות 

אזור בית שמש מזמן טיולים לשבת לכל המשפחה . הקרבה לעמק האלה  מזמנת מספר מסלולי בראשית מרתקים ונופים עוצרים נשימה גם עבור מסלולים עם ילדים באזור בית שמש. הכתבה היום נתמקד במסלול טיול לשבת מנזר בית גמאל בית שמש מסלול המלצות. המנזר בעל המראה של מצודה אירופית , מכניס אורחים, צופה לתל אביב ביום בהיר ובימי שבת מארח במסגרת אולם קונצרטים. מדובר באחד המקומות המומלצים במסגרת טיולים בעמק האלה וסביבתה והוא ללא ספק עומד בראש רשימת אטרקציות באזור בית שמש המנומנמת בימי שבת . 

צילום צוות wesave  ©

לאן מטיילים בשבת?. טיול לשבת מנזר בית גמאל בית שמש מסלול המלצות שעות פתיחה

פשוט רוממים ב waze  או ב google map  את השם בית גמאל . מבית שמש נוסעים כחמש דקות ופונים לכביש צדדי שלאחר מספר דקות של נסיעה מפולת בין כרמי זיתים חושף את מנזר בית ג'מל במלוא תפארתו. שעות פתיחה בית ג'מאל ימים שני – שבת 8:30 – 17:00 ברצף חניה צמודה. 

עוד באתר מוזיאון הטבע בירושלים שעות פתיחה פעילויות

חנות הקרמיקה והריבות במנזר אל תחמיצו 

במקום פועלת חנות קסומה של נזירות בה נמכרת קרמיקה עבודת יד , ריבות שנרקחו על ידי נזירות ושוקולד טעים במיוחד. מחירים שווים לכל נפש.  

טיול לשבת מנזר בית גמאל בית שמש מסלול המלצות 

טיול לשבת מנזר בית גמאל בית שמש מסלול המלצות 

צילום צוות wesave  ©  תצפית לכיוון תל אביב

מסלולים מומלצים טיול רומנטי או סיור לכל המשפחה בעמק האלה 

טיולים נוספים עם אתר wesave בלוג תיירות בתי מלון מסלולי טיול מדריכי טיולים בחול
אתר wesave האתר הישראלי לחיסכון ומידע אובייקטיבי מדויק הגולשים מוזמנים לכתוב לנו את דעתם או בקשותיהם למסלולי טיול ואנו נשתדל לענות במהרה ! סעו בזהירות ותגיעו חזרה בשלום !

יש לכם מקום מדליק עם אטרקציות לשבת? שלחו לנו אותו באמצעות עמוד צור קשר ואנו נפרסם אותו . יש להקפיד על פרטים מלאים , שעות פתיחה ומחירים . האחריות הנה על המפרסם בלבד . החומר יפורסם רק לאחר וידוא נכונות הפרטים על ידי מערכת האתר

צפו בווידאו מסלול טיולים מנזרים באזור בית שמש טיולים רומנטיים לזוג מסלולי טיול מומלצים ברכב