טיול לשבת לכל המשפחה

טיול לשבת מסלולים והמלצות 

המלצות על טיול לשבת ! 5 טיולים לשבת לכל המשפחה עם הנחיות כיצד להגיע לכל אזור טיול , מחירי כרטיסים מבצעים והנחות על אטרקציות בשבת אתר הבילויים של ישראל.

טיול לשבת מסלולים והמלצות 

טיול לשבת מסלולים והמלצות

טיולים מומלצים מסלולים של כיף 

המלצות על טיול לשבת ! 5 טיולים לשבת לכל המשפחה עם הנחיות כיצד להגיע לכל אזור טיול , מחירי כרטיסים מבצעים והנחות על אטרקציות בשבת אתר הבילויים של ישראל.

קניון ארנה הרצליה פסח 2022 עולם המים

כניסת פסח ליל סדר 2022 לפי עיר בישראל

הצגות ילדים מומלצות

טיולים בפסח חינם הצעות לטיול בחול המועד פסח

מסלול בחיפה לכל המשפחה טיולים מומלצים פסח אביב קיץ 

חיפה היא עיר של טיולים לכל עת . חורף קיץ סתיו אביב חיפה , במושבה הגרמנית , מקדש הבהאים וטיולי מדרגות בחיפה הם רק חלק ממה שניתן לעשות בחיפה שמציעה טיולים של חצי יום . מחנים את הרכב היכן שרוצים ותמיד אפשר לחזור באוטובוס אם קשה. שני מסלולים מומלצים :

מסלול ראשון טיול משפחתי לחיפה

מסלול מדרגות בחיפה מומלץ להתחיל בטיילת לואי ומשם לרדת במסלולי מדרגות אל העיר התחתית וואדי ניסנס מזמן מזמן ירידות קסומות , חצרות ירוקות ונוף למפרץ חיפה
טיול משפחתי לחיפה קל 

( מסלול קל בחיפה ) – עצירה במושבה הגרמנית וטיול בין החנויות ובתי הקפה עם אפשרות לעלות עד רבע הדרך למקדש הבהאים שהפך מקום עניין לתיירים מכל העולם.

 בשני המסלולים המוצעים אין דמי כניסה . רצוי לקחת בקבוק מים או פשוט להסב באחד מבתי הקפה במקום המחירים סבירים במיוחד למי שמגיע מתל אביב.

 

טיול פריחה שביל הקיסר 10 דקות נסיעה מבית שמש 

טיול שכולו כיף לכל המשפחה טיולי משפחות מעגלי ! נוסעים בזהירות נוסעים בכביש ירושלים-תל אביב על כביש 1 החדש במחלף שער הגיא פונים ימינה ( לבאים מתל אביב ) לכיוון בית שמש וכביש 38 דרך כביש חדש ומרווח שנסלל ועוקבים אחרי הוראות google maps  או וייז .  במקום ישנה חניה בשפע ואפשרות לטייל בעקבות רקפות ופריחה . עקבו אחרי סימון השבילים וההנחיות במקום ! טיול נעים ובטוח 

צילום טיול פריחה שביל הקיסר ©

מקומות בילוי בשבת לזוגות טיול ליפו 

לא צריך להוסיף הרבה על טיול ליפו בשבת. העיר המכונה כלת הים מחכה לכם בכל מזג אוויר עם סמטאות ציוריות ולחופה נמל עתיק שנפוליאון הגדול צעד בו , כיכר השעון , טיילת עד תל אביב לאורך הים ואת גן הפסגה בו נושב אוויר פסגות . בימי שבת יש שוק קטן עם אוכל טוב והכי כיף אבולפיה ופיתה עם מלבי קר . חניה בשפע ברחבי יפו העתיקה. אין כמו בלילות , אבל גם בימי חול ליפו הוא אופציה רומנטית עם או טיול נפלא עם ילדים לפחות פעמיים בשנה

"<yoastmark

פארק קנדה מקום לפיקניק במרכז וטיול בין בוסתנים

מקום מעולה לטיולים משפחתיים עם אפשרות לביקור במנזר השתקנים או יד לשריון .או בלי מנגל עמק המעיינות הסמוך למנזר השתקנים ולשוק האיכרים שלידו שווה כל רגע . מזמן טיול של שעה שעתיים בכיף בלי לחץ ובחינם. טיול מעגלי ליום שבת לכל המשפחה בדרגת קושי בינונית

טיול פריחה באזור ירושלים רקפות וטבע ירוק  רקפות אחרונות לעונה 

טיול בשבת מומלץ כי הרקפות עוד מעט ייעלמו עד השנה הבאה  ! זה קורה פעם בשנה וזה קורה כעת ! הריי ירושלים מלאים ברקפות ופריחת שקדיות קסומה . נוסעים לכיוון בית שמש ומשם כל חורשה לצד הדרך היא טיול ראוי . חשוב לשמור על ערכי הטבע , לקחת מספיק מים לכולם ולשמור על עצמכם כי בשנה הבאה הפריחה הקסומה תחזור , טיולי הפריחה יקראו לכם והם שווים כל רגע.