טיסות זולות אתר השוואות טיסות בינלאומי

טיסות זולות

מחפשים טיסות זולות ? בעמוד זה תוכלו למצוא טיסות זולות והשוואות מחירי טיסות באמצעות מנוע חיפוש טיסות בינלאומי לכל יעד מישראל וטיסות לישראל מכל מקום בעולם ! מחפשים טיסות זולות לאירופה במרץ ? או טיסות זולות מישראל לכל מקום אחר  ! מנוע חיפוש טיסות עומד לרשותכם ולכם ניתן רק לאמר - טיסה נעימה ! 

בעמוד זה חיפוש טיסות זולות ליעדים באירופה עם השוואת מחירי טיסות 

טיסות הכי זולות לאירופה 

מנוע השוואת טיסות זולות לאירופה מאפשר לצפות במבחר יעדים זולים לחול עם אפשרות לבצע סינון לבחור חברת תעופה מתאימה ולבצע הזמנת טיסות לחול לרבות בחירה מוך אוסף טיסות לחול ברגע האחרון. 

 

איך להעביר את הדרך בטיסה  ?  

טיסות לחול הן מהוות אתגר כיצד להעביר את הזמן בטיסה ! תכנון פעילויות למלא את הזמן – טיסה ארוכה היא הזדמנות מצויינת להתחיל או להתקדם בספר שאין לכם זמן לקרוא במהלך היום הרגיל. פשוט להנות סוף סוף מהספר. מתי בפעם האחרונה שמעתם את כל השירים בטלפון? שימו אוזניות, תעצמו עיניים ותהנו מהאוסף האישי שלכם. באותה הזדמנות אפשר לעשות סדר ולמחוק את השירים שכבר לא מתאימים כדי לפנות מקום לחדשים. אם אתם מנויים על נטפליקס אז אתם בטח כבר יודעים שניתן להוריד פרקים סדרות וסרטים לנייד בקלות ולצפות בהם במהלך הטיסה  ! לרוב כאשר רוכשים מבצעי טיסות זולות לחול אז השירותים בטיסה מאד בסיסיים ואין wifi בעיקר בטיסות קצרות לחול . 

 

חיפוש טיסות

מנוע חיפוש טיסות זולות

מהיכן יוצאות טיסות זולות לחול  טרמינל low cost נמל תעופה בן גוריון 

בשנה האחרונה פועל בנמל תעופה בן גוריון טרמינל 1 לטיסות זולות. בטרמינל זה , הכולל דיוטי פרי בסיסי ומזכיר מאד את טרמינל 1 הישן הנוסעים עוברים למטוס של חברת התעופה באמצעות אוטובוסים שמספק נמל התעופה אך יחד עם זאת מחירי הקפה שם לא זולים ביחס למחירי קפה במקומות אחרים בישראל . טיפ שלנו  - ניתן לקחת קפה מהמכונות ולהביא כריך מהבית - נסיעה טובה !Booking.com

חשוב לזכור לקחת לכל טיסה ! ציוד הישרדות לטיסות ! אוזניות ! סוללה טעונה במלואה לטלפון הסלולארי עדיף עם בטרייה גיבוי , בקבוק מים , וכריך טוב וטרי למרות שמחירי הכריכים בטיסות לא יקרים בטירוף , אז עדיף משהו טרי . בעדיפות שניה כדאי להביא רכית שינה לטיסה
משל טיסות מישראל לחול
זמן טיסה תל אביב - איסטנבול טורקיה 02:10
זמן טיסה תל אביב - בוקרשט רומניה 02:45
זמן טיסה תל אביב - בודפשט הונגריה 03:25
זמן טיסה תל אביב - ברלין גרמניה 04:15
זמן טיסה זמן טיסה תל אביב - ברצלונה ספרד 04:45
זמן טיסה תל אביב - המבורג גרמניה 04:45
זמן טיסה תל אביב - בריסל בלגיה 04:55
זמן טיסה תל אביב - אמסטרדם הולנד 05:10
זמן טיסה תל אביב - דבלין אירלנד 07:40