טכנודע חדרה כרטיסים מוזלים פעילות קיץ 2023

טכנודע חדרה כרטיסים מוזלים פעילות קיץ 2023

מה עושים בקיץ באזור השרון?. איך נבלה עם הילדים בחופש הגדול?. הכירו אטרקציה מרתקת לבילוי משפחתי בימי החופשה. טכנודע חדרה כרטיסים מוזלים פעילות קיץ 2023.

מה אפשר לעשות במוזיאון טכנודע חדרה כרטיסים מוזלים פעילות קיץ 2023

המוזיאון הישראלי לרפואה, חלל ומדע, מזמין את כל ילדי ישראל ליהנות מהפנינג קיץ 2023, אשר יתקיים השנה במהלך חודש אוגוסט, בין השעות 09:00 ל-17:00 , בסימן "רפואה בחלל". במקביל, יתקיימו במהלך היום סיורים מודרכים במוזיאון הרפואה הראשון והיחיד בישראל בטכנודע. ניתן לרכוש כרטיס כניסה משולב (או בנפרד).

טכנודע חדרה כרטיסים מוזלים פעילות קיץ 2023 צילום רמי זרנגר

טכנודע חדרה כרטיסים מוזלים פעילות קיץ 2023 צילום רמי זרנגר

מה קורה בקיץ במוזיאון בחדרה? פעילות מעניינת! 

הפנינג חופש גדול במוזיאון בטכנודע חדרה יכלול מספר תחנות, שבהם יבקרו הילדים ותתקיים פעילות ייחודית. החל ממוזיאון המדע, שם תחכה לילדים תחנה לאומית לחקר החלל.

משם תוכלו להגיע לאודיטוריום לצפות  ב"מופע של ניל".  מופע לייב הומוריסטי על שיח בין מנחה באודיטוריום לבין אסטרונאוט באמצע מסע בחלל.

עוד באתר ראש הנקרה כרטיסים מוזלים אטרקציות

במקום פועל פלנטריום. ביחידה הרפואית, שם תתקיים סדנא לפיתוח חיסון בחלל ומתחם נוסף שהפך כולו לכוכב מאדים ובו יוכלו הילדים לנוע בין המרחב האמתי למרחב הווירטואלי, תוך כדי שהם מאתרים פצועים במושבה מרוחקת במאדים, מאבחנים את הפציעה ומגישים טיפול מתאים.

הנחות מבצעים 1+1 קופון הנחה למוזיאון בחדרה טכנודע

יקר לכם?. יוקר המחייה בישראל יפגוש את ההורים והילדים במהלך הבילוי בקיץ. מה עושים?. הנה כמה הנחות קופונים שיוזילו לכם את הביקור בטכנודע.

max החל מ-30 ₪ תמורת פינוק

ארגון המורים המוזיאון הישראלי לרפואה ומדע טכנודע 39 ₪ במקום 70 ₪

htzone מ – 59 ₪ חבר htz מ – 50 ₪ מחיר PRO²

ההנחות בכפוף לתוקף המבצע באתרים ובכפוף לתנאים המתחדשים. הסיקור מיום 28/06/2023.

מה זה מציאות רבודה? בואו לגלות עולם חדש במוזיאון

באמצעות טכנולוגיות של מציאות מדומה ומציאות רבודה, המידע יזרום למחשבי הלוח שבידי המבקרים ובאמצעות מידע זה ינסו המשתתפים למלא את המשימה ולהציל את הניצולים במושבה.

סיקור פעילות בחופש הגדול אטרקציות לילדים. מחפשים רעיון לבילוי משפחתי בחופשה?. כאן באתר תוכלו למצוא שפע של הנחות ומבצעים לבילוי בקיץ.