טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?

טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?

פעם היו מחכים קצת עם גימיק כזה. אבל השנה החוק היחיד הוא שאין חוקים. ההפקה עושה הכל להגדיל את הרייטניג. כי כאשר אין סלבים בבית האח, צריך לעשות את הדיירים לכאלה. טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?.

עכשיו כל העיניים נשואות אל ההפקה. כי היא אמורה יכולה להדיח דייר שהצדיע במועל יד. אם זה קרה בפורטוגל, זה צריך לקרות גם פה.

ועכשיו לשאלה הגדולה. האם ההפקה בישראל תדיח את נתנאל רודניצקי? כזכור הוא הצדיע במועל יד, זאת לאחר שראה את דיאן מסירה שפם: "תעשי ככה עכשיו, הייל היטלר". בשנת 2021 בתכנית בפורטוגל הודח הדייר הלדר לאחר שבצע תנועה מועל יד. עכשיו תור ההפקה בישראל.

עכשיו באתר – הדייר שמצדיע במועל יד ובמקביל מה קרה בפורטוגל בגלל אותו תנועה 

עדכון טיימליין האח הגדול. טליה עושה חיל בבית. אבל בואו תראו מה אמרה עליה שרין : "אם אני לא מאמינה לבן אדם, לא אהיה חברה שלו". אז כמו שאתם רואים היחסים של היום זה לא מה שהיה אתמול. מה יקרה?. אל תתפלאו אם שתיהן יהיו מועמדות להדחה.

המודחת הראשונה מבית האח הגדול – רחל בורטה . איך היא הגיבה ?  "אין לי מושג למה הודחתי, ציפיתי להגיע רחוק יותר". אז נכון שהייתה לה פליטת הפה נגד הדיירת יוצאת לבנון ריוואה ראסלן – שאהובה בבית האח. אבל בגלל זה מדיחים?

עכשיו זה כבר לא צחוק. כי בכל משולש יש 3 פינות. כמו לכובע שלי. זה טוב ויפה אבל מה קורה כאשר מדובר בתחום הרומנטי? אליאב נמצא בין האקסית טליה עובדיה לבין דיירת נוספת. אז במי הוא ייבחר? . ועוד לא דברנו על משימת הסמארטפון. מישהו רצה חדשות חמות ועדכונים טיימליין האח הגדול. בבקשה. חכו לתוצאות המשימה שחושפת את הכל.

עברו כמעט חודש וחצי ומה קרה בבית ?. הצופים בערוץ 26 כבר יודעים. עכשיו תורכם לדעת שזה נגמר לא טוב. מה קרה? המריבה בין אליאב לבר מייד אחרי השידור.

עכשיו בואו נראה מי הדוח לאחר היום ה 46. טיימליין האח הגדול 2022. האם טלי עובדיה הודחה?. לא בשלב הזה. מי כן- דיאנה טרננקו, עמרי אלפיה, רחל בורטה ושרון בניפוסי. אליהם הצטרפה גם דיאן שוורץ שהייתה אחת המועמדות לזכות העונה בגמר. מה זה אומר?. לדעתי בלוג האח הגדול דיווחים ישירים מהבית וסרטונים האחרוי הקלעים- הסיכוי של טליה לזכות עלה באופן משמעותי.

מה זה אומר על הסיכויים של טליה לזכות בעונה הנוכחית?. לאחר חמישה מודחים הסיכוי שלה כמובן הולך וגדל.

איך הייתם מרגישים עם האקסית שלכם ? טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב 

נתחיל בחדשות ועדכונים מבית האח. אחרי ש 15 דיירים ראשונים נכנסו, ההפקה שמרה כמה הפתעות בשרוול. כבר הייתה לנו עונה אחת שבה הכניסו איזה חבר לשעבר, בעל לשעבר או משהו מהעבר הרומנטי. אבל אין זמן להפקה וכל יום שעובר בלי להגדיל את הרייטינג הוא יום מבוזבז. מה עושים?. חופרים בעבר ומביאים לבית אנשים מהעבר הרומנטי.

טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?

טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?

אז מי נכנסה לאח הגדול ועל מה הרעש ברשתות החברתיות? 

טליה עובדיה היא הדיירת ה-17 של האח הגדול. היא לא פחות ולא יותר נושאת בתואר האקסית של אליאב טעטי,.

מה עוד אנחנו יודעים לספר עליה ויכול לעניין אתכם ? טליה היא בת 25. היכן גרה ?בהרצליה פיתוח. סטטוס אישי?  רווקה. עבר רומנטי – עם אליאב. הריי על זה כל הרעש. עד כאן לגבי האקסית.

ומה עוד יש לנו לחדש לכם?. בבית ישנם דיריים חדשים שכל אחד מהם רוצה להיות הזוכה בגמר האח הגדול 2022. מכירים אותם?. דוד מהצרי בן ה-63, מדריך ריקודי עם ואב לארבעה ילדים ממושב בית עוריף. מה נגיד?. בהצלחה.
דנה אמסלם היא רק בת 22, רווקה והיא מגיעה אלינו היישר מחיפה אתם אולי מכירים אותה כי היא כוכבת רשת.
הנציגה על אם המושבות העיר פתח תקוה ליה אהרוני בת ה-25, דוגמנית וסטודנטית.

ועכשיו לאקס. מה הוא אמר לרשתות החברתיות. אז ככה אליאב טעטי אמר לאתר סרוגים, כמה שעות לפני שנכנס לבית האח –  "הציונות הדתית היא האליטה של ארץ ישראל" מה עוד הוא עושה ? "מניח תפילין כל יום". ומה יש לו להגיד על כיפות סרוגות? "האליטה בישראל".

 

ובינתיים ברשתות החברתיות האח הגדול משתלט על השיח 

מה אמרו על דינה ערמי שמחי ?. אין עוד כמו דינה היא המנצחת כולם אחריה משעמם בבית בלעדיה היא המנצחת. ואם זה לא מספיק אז גולשת אחרת באינסטגרם סיכמה – מקסימה אותנטית מצחיקה ולב ענק.

האינטסגרם שלה טליה עובדיה כבר עם 100,000 עוקבים

השתתפות בבית האח מקפיצה את מספר העוקבים שלכם ברשתות החברתיות. בענק!.  לפרופיל של טליה עובדיה יש כבר יותר מ 100 אלף עוקבים.

 

כל התשובות לשאלות הגולשים מה קורה בבית האח ?

היכן אפשר לצפות ללא הפסקה בשידורים מבית האח ? ערוץ 26 לצפייה ישירה חינם.

מי הדייר הכי מפורסם שנכנס השנה לבית ? ללא ספק צמד האחיות אילנה ודיאנה טרננקו מהצפון. כמה מפורסמות? אל תחמיצו את הקליפ שלהן.

צפו בווידאו הקטעים שלא ראיתם מבית האח. איך אופים ומכינים ארוחה טובה. ומי על הבצק ?. טוב נו זו כבר לא הפתעה. קטעים מצחיקים מהאח הגדול החדש. הווידאו שאומר הכל. ובינתיים כולנו נשב ונחכה לתשובה. עכשיו תוכלו לצפות בפיצוץ הגדול בין טליה לאקס. יש אקשן השנה בבית האח.
אליאב טעטי חושף: האקס של בר לא יכנס לבית האח הגדול