טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?

טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?

פעם היו מחכים קצת עם גימיק כזה. אבל השנה החוק היחיד הוא שאין חוקים. ההפקה עושה הכל להגדיל את הרייטניג. כי כאשר אין סלבים בבית האח, צריך לעשות את הדיירים לכאלה. טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?

המודחת הראשונה מבית האח הגדול – רחל בורטה . איך היא הגיבה ?  "אין לי מושג למה הודחתי, ציפיתי להגיע רחוק יותר". אז נכון שהייתה לה פליטת הפה נגד הדיירת יוצאת לבנון ריוואה ראסלן – שאהובה בבית האח. אבל בגלל זה מדיחים?

עכשיו זה כבר לא צחוק. כי בכל משולש יש 3 פינות. כמו לכובע שלי. זה טוב ויפה אבל מה קורה כאשר מדובר בתחום הרומנטי? אליאב נמצא בין האקסית טליה עובדיה לבין דיירת נוספת. אז במי הוא ייבחר? . ועוד לא דברנו על משימת הסמארטפון. מישהו רצה חדשות חמות ועדכונים טיימליין האח הגדול. בבקשה. חכו לתוצאות המשימה שחושפת את הכל.

עברו כמעט שבועיים ומה קרה בבית ?. הצופים בערוץ 26 כבר יודעים. עכשיו תורכם לדעת שזה נגמר לא טוב. מה קרה? המריבה בין אליאב לבר מייד אחרי השידור.

איך הייתם מרגישים עם האקסית שלכם ? טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב 

נתחיל בחדשות ועדכונים מבית האח. אחרי ש 15 דיירים ראשונים נכנסו, ההפקה שמרה כמה הפתעות בשרוול. כבר הייתה לנו עונה אחת שבה הכניסו איזה חבר לשעבר, בעל לשעבר או משהו מהעבר הרומנטי. אבל אין זמן להפקה וכל יום שעובר בלי להגדיל את הרייטינג הוא יום מבוזבז. מה עושים?. חופרים בעבר ומביאים לבית אנשים מהעבר הרומנטי.

טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?

טליה עובדיה האח הגדול 2022 האקסית אליאב יכולה לנצח ?

אז מי נכנסה לאח הגדול ועל מה הרעש ברשתות החברתיות? 

טליה עובדיה היא הדיירת ה-17 של האח הגדול. היא לא פחות ולא יותר נושאת בתואר האקסית של אליאב טעטי,.

מה עוד אנחנו יודעים לספר עליה ויכול לעניין אתכם ? טליה היא בת 25. היכן גרה ?בהרצליה פיתוח. סטטוס אישי?  רווקה. עבר רומנטי – עם אליאב. הריי על זה כל הרעש. עד כאן לגבי האקסית.

ועכשיו לאקס. מה הוא אמר לרשתות החברתיות. אז ככה אליאב טעטי אמר לאתר סרוגים, כמה שעות לפני שנכנס לבית האח –  "הציונות הדתית היא האליטה של ארץ ישראל" מה עוד הוא עושה ? "מניח תפילין כל יום". ומה יש לו להגיד על כיפות סרוגות? "האליטה בישראל".

עכשיו באתר – הקליפ אילנה ודיאנה טרננקו מהאח הגדול צפו בווידאו

ובינתיים ברשתות החברתיות האח הגדול משתלט על השיח 

מה אמרו על דינה ערמי שמחי ?. אין עוד כמו דינה היא המנצחת כולם אחריה משעמם בבית בלעדיה היא המנצחת. ואם זה לא מספיק אז גולשת אחרת באינסטגרם סיכמה – מקסימה אותנטית מצחיקה ולב ענק.

כל התשובות לשאלות הגולשים מה קורה בבית האח ?

היכן אפשר לצפות ללא הפסקה בשידורים מבית האח ? ערוץ 26 לצפייה ישירה חינם.

מי הדייר הכי מפורסם שנכנס השנה לבית ? ללא ספק צמד האחיות אילנה ודיאנה טרננקו מהצפון. כמה מפורסמות? אל תחמיצו את הקליפ שלהן.

צפו בווידאו הקטעים שלא ראיתם מבית האח. איך אופים ומכינים ארוחה טובה. ומי על הבצק ?. טוב נו זו כבר לא הפתעה. קטעים מצחיקים מהאח הגדול החדש. הווידאו שאומר הכל. ובינתיים כולנו נשב ונחכה לתשובה-