טריילרים סרטים חדשים בקולנוע: קלאסיקה חוזרת בונד וחלון אחורי

טריילרים סרטים חדשים בקולנוע: קלאסיקה חוזרת בונד וחלון אחורי

הפעם נמליץ על שני סרטים שזו לא פעם ראשונה שלהם על המסך. מדובר בשני סרטים שלכאורה אנו כבר מכירים מגלגולים קודמים ובכל זאת הם ההמלצה שלנו לצפייה בבתי הקולנוע. קבלו טריילרים סרטים חדשים בקולנוע, ביקורת, המלצות וכרטיסים 1+1 לרכישת כרטיס קולנוע מוזל .

טריילרים סרטים חדשים בקולנוע

טריילרים סרטים חדשים בקולנוע

חלון אחורי עם ניקולאס קייג׳ ביצירה של היצ'קוק Looking Glass

אתה אף פעם לא יודע מי צופה בך! אבל הוא יודע היטב אתה כן. מדובר בלא פחות מהטוב שבין סרטי מותחן פסיכולוגי סקסי העוקב אחרי זוג שקונה מלון דרכים ישן בעירה נידחת. מה שנראה כהתחלה של חיים חדשים, מתגלה מהר מאוד כמסע מטורף לתוך עולם מסתורי ואפל, כאשר ריי (ניקולס קייג') מגלה במרתף המלון מראה דו כיוונית שמאפשרת לו להציץ אל תוך אחד מחדרי המלון. מדובר בסרט משנת 2019 שהגיע כעת לאקרנים ומאפשר קאמבק ענק לאחת מיצירות הקולנוע הטובות ביורת בכל הזמנים.

לגולשים הצעירים נזכיר כי הסרט יצא לאקרנים במקור בשנת 1954 ותפקידים הראשיים שחקו ג'יימס סטיוארט, גרייס קלי נסיכת מונקו ואחת הנשים היפות בעולם וכן תלמה ריטר. סרט מתח מומלץ לצפייה.

צפו בטריילר של הסרט חלון אחורי גרסה מודרנית משנת 2019. תרגום עברית מובנה  

הנוקמת סרט מתח חדש מומלץ בקולנוע עם מייקל קיטון

אנה היא אחת מהמתנקשות הטובות בעולם. מודי, חברה הטוב, עבד עמה במשך שנים. לאחר שהוא נרצח היא נשבעת לנקום את מותו. לפני שתתפנה לעשות זאת.היא צריכה לסגור חשבון עם היריב שלה – רמברנדט. הוא סוכן מסתורי, שרמת ההתעניינות שלו בה חורגת מגבולות התחום המקצועי.

מותחן פשע רצוף סצנות פעולה מסחררות מאת הבמאי של "קזינו רויאל" ובכיכובם של מגי קיו ("ניקיטה"', "השורד המיועד") וצמד השחקנים המועמדים לאוסקר מייקל קיטון וסמואל ל. ג'קסון.

קופונים לקולנוע 1+1 לכרטיסים מוזלים 

1+1 סרטים הטבות בכרטיס אשראי. בואו נעשה חשבון כמה חוסכים. כרטיס קולנוע זוגי ( רגיל ) – 42 ש”ח לזוג במקום 84
בקבוק מים מהבית – חיסכון של 10 שקלים, חטיף שרכשנו בסופר – חיסכון של 5 שקלים לשקית, סה”כ חיסכון בבילוי 45 ש”ח במקום 95 ש”ח לזוג !

עוד באתר  – סרטים מומלצים