יום העצמאות 2021 ברכות תמונות מיוחדות

יום העצמאות 2021 ברכות תמונות מיוחדות 

נכון שלא כך חלמנו לחגוג את יום הצמאות ה 73 למדינת ישראל בתאריך יום רביעי, 14 באפריל 2021 אבל גם את השמחה הזו נקבל בברכה ! ישראל חוגגת 73 והשמחה היא בעיקר בלב עם חגיגות עצמאות 2021 שאנו עורכים באתר טקס הדלקת משואות בשידור ישיר יום העצמאות 2021 ברכות תמונות מיוחדות 

יום העצמאות 2021 ברכות תמונות מיוחדות

יום העצמאות 2021 ברכות תמונות מיוחדות

מועדי צפירה יום הזיכרון לחללי צהל

לפני הזיכרון לא נשכח לעולם את חללי צב ההגנה לישראל , חיילי המחתרות וכל מי שתרם את נפשו וגופו למען עצמאות מדינת ישראל . שעות התייחדות וצפירה  :

  • ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה שלישי 13/04/2021 20:00 צפירה של דקה אחת
  • יום הזיכרון לחללי צהל 2021 מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה רביעי 14/04/2021 11:00 צפירה של שתי דקות
  • טקס הדלקת המשואות 2021 הר הרצל ערב יום העצמאות,  ה' באייר תשפ"א 14/4/2021 שידור ישיר ערוץ כאן לצפייה ישירה ערוץ ראשון באינטרנט 

יום עצמאות שמח 2021 גלויות מרגשות לשלוח 

התמונה הראשונה שלנו כמובן עם מגן דוד ברקע ויום הולדת 72 למדינה ! אז שיהיה לכולם יום העצמאות שמח והמון שמחה בלב . מאז 1948 חוגג בכל שנה המדינה את במות יום העצמאות . השנה בגלל משבר הקורונה והבידוד החגיגות צנועות יותר למנוע הדבקה.

 

לאחל חג שמח יום העצמאות ברכות להורדה

לאחל חג שמח יום העצמאות ברכות להורדה

עצמאות שמח בתמונות 

הברכה הבאה דגל ישראל מונף על רקע הכותל המערבי מרכז הפולחן היהודי והלב הפועם של מדינת ישראל. על הכותל נכתבו שירים רבים בהקשר של תקווה לעצמאות ושירי זיכרון לזכרם של הנופלים במערכות ישראל. הכוצל איזוב ועופרת ! מילים מרגשות ותמונת דגל ישראל ליום העצמאות.

יום עצמאות 73 ברכות להורדה

יום עצמאות 73 ברכות להורדה

סרטון מרגש ליום העצמאות

לרגל יום העצמאות הכנו סרטון יום העצמאות מרגש עם קטעי וידאו מרגשים מכל רחבי מדינת ישראל ומתקופות שונות של המדינה רגעים גדולים של מדינת ישראל .

תמונות מקוריות ליום העצמאות

השנה בסימן שמירה על הבריאות יום הולדת 72 למדינת ישראל הכנו עבורכם סט תמונות לפייסבוק ולואטסאפ עם מילים חמות ושמחות ותקווה שלכלנו תהיה בקרוב עצמאות אישית והמון בריאות

תמונות יום עצמאות דגל ישראל

תמונות יום עצמאות דגל ישראל

אירועי יום העצמאות 2021

טרם ידוע היקף חגיגות יום העצמאות השנה עקב משבר הקורונה והשאיפה למנוע הדבקות של אוכלוסיות נוספות. לכן חשוב לעקוב אחר הנחיות משרד הבריאות , הנחיות המשטרה ולשמור על הוראות החוק . טקס הדלקת המשואות ייערך בשידור ישיר בערוץ הראשון כמו בכל שנה במתכונת מצומצמת של קהל. מומלץ לקרוא על החזרי מס שלילי לשנת 2021 ולבדוק זכאות.

מופעים ערב עצמאות 2021

  • ארז בירנבוים במופע סטנדאפ
  • Trio Lazer Lloyd
  • מסיבת עצמאות בשבלול עם Walakata
  • מופע סטנד אפ – אמירם טובים

 

לכרטיסים לחצו כאן