יום העצמאות 2022 ברכות מסיבות הופעות מגזין 74 למדינת ישראל

יום העצמאות 2022 ברכות מסיבות הופעות מגזין 74 למדינת ישראל

פעם בשנה אנו חוגגים יום הולדת למדינה. השנה מציינים את ערב יום הזיכרון בתאריך ולאחר מכן את חגיגות עצמאות במופעים בערים ובבמות. קבלו את מגזין יום העצמאות 2022 ברכות מסיבות הופעות חגיגות 74 למדינת ישראל.

יום העצמאות 2022 ברכות מסיבות הופעות

יום העצמאות 2022 ברכות מסיבות הופעות

תאריכים וחופשות בתי הספר יום העצמאות 2022 ברכות מסיבות הופעות 

יום הזיכרון 2022 יום רביעי 04/05/2022 ,ג׳ באייר תשפ״ב
עצמאות השנה יום חמישי 05/05/2022, ד׳ באייר תשפ״ב
יום ירושלים 29 מאי 2022, כ״ח באייר תשפ״ב

עוד באתר – תוכנת מעקב לטלפון נייד 

חופשת בתי הספר בעצמאות החל מיום 04/05/2022 בשעות הצהריים וביום חמישי 05/05/2022. חוזרים ללמוד ביום ששי 06/05/2022.

עוד באתר

מי מופיע בעיר שלכם ביום העצמאות השנה ?  תל אביב, חיפה, רחובות, רמלה, נס ציונה ועוד 

השנה המופעים חוזרים ובגדול. כל רשות מקומית בחרה זמרים לבמה המרכזית לפי תקציב. הופעות בערב עצמאות נחשבות למסמר הערב של האירועים בערים. אז בואו נראה מי מופיע השנה והיכן. נתחיל בירושלים שם יופיעו על מספר במות עידן עמדי, זהבה בן, שלומי שבת, שימי תבורי, שמעון בוסקילה, שולי רנד, רד בנד, אלה לי, עדן אלנה, תיסלם, פול טראק, שלומי סרנגה, קרולינה.

ואיך אפשר בלי הערה אחת חשובה לראשי הערים בישראל – ביום הזה לפחות תקפידו שהזמרים לכל הפחות עשו שירות צבאי סדיר. לא להיבהל – אף אחד לא בקש שירות מלא.

בעיר רעננה יופיע הזמר האהוב עידן חביב וגם רן דנקר, שירי מימון הזמרת האהובה ולהקת התקווה 6.

תל אביב הופעות זמרים בעצמאות השנה ?

איזה הרכב מעולה. שלושה מופעים מטופ של המוזיקה הישראלית. מתחילים עם מוש בן ארי, אברהם טל, כנסיית השכל. גם העיר רחובות מתהדרת במספר מופעים בהם יככבו ישי לוי, טיפקס, הדג נחש, שפיטה, ישי לפידות, מיקי גבריאלוב.

בנס ציונה השכנה יופיע הזמר רותם כהן ואם תגיעו לראשון לציון בערב יום העצמאות תוכלו לצפות בלא פחות מאשר בשירי מימון, אליעד נחום, הראל מויאל, מוש בן ארי, מארינה מקסימיליאן, אלה לי ורביב כנר.

חיפה חיפה עיר עם מופעים בערב עצמאות 2022 מי מופיע בכרמל ?  מרסדס בנד, מרגי, טונה, נתן גושן, שרית חדד, אביתר בנאי, מרגול, רד בנד. לאור ההרכב הזה נראה לי שצריך לשקול בחיוב חופשה קצרה בעיר חיפה. כחול ולבן ונמל זה הצבע שלי.

סטטיק ובן אל בערב עצמאות היכן מופיע הצמד ?  

טוב אז אולי אני קצת משוחד כי אני אוהב את שניהם. אבל אם אתם רוצים לראות אותם בערב העצמאות השנה תוכלו לבחור בין מספר מקומות. הצמד אמור להופיע ב: גבעתיים, אור יהודה, נווה מונוסון, גבעת שמואל. כל ההופעות במרכז הארץ.

ברכות לעצמאות 2022 עיצובים חדשים אתר הברכות בעברית 

 

ברכות ליום העצמאות 2022 אתר הברכות בעברית

ברכות ליום העצמאות 2022 אתר הברכות בעברית