יום הרווקים הסיני 2023 תאריך מבצעים קניות באתרים בטוחים

יום הרווקים הסיני 2023 תאריך מבצעים קניות באתרים בטוחים

בהמשך העמוד – iherb קופונים מבצעים הנחות הורידו עכשיו. בכל שנה העולם עוצר את השימה ל-24 שעות של מרוץ קניות באינטרנט. מה שהתחיל בתור החג של אליאקספרס הפך לחגיגות קניות עולמית. הכתבה שתתן לכם את כל המידע על יום הרווקים הסיני 2023 תאריך מבצעים קניות באתרים בטוחים.

נובמבר חודש הקניות באינטרנט תאריכים מישראל ועד סין

שופינג אי אל 2023  בנובמבר, 2022
יום הרווקים הסיני 2023 בתאריך 11/11/2023
סייבר מאנדי 2023 יום שני, 27 בנובמבר 2023

בלאק פריידי 2023 תאריך השנה יום שישי, 24 בנובמבר 2023

אז אחרי שאנחנו יודעים את התשובה לשאלה מתי יום הרווקים הסיני 2023, מתי בלאק פריידי 2023 ולפני הכל מתי מתחיל שופינג איאל 2021, הגיע הזמן לתשובה כיצד לחסוך בקניות באינטרנט. כי בסופו של דבר סתם לקנות ולהשאיר בארון זה לא ממש המטרה שלנו.

היום ראיתי מבצע מעניין מאד של חברת מאסטר קארד לקניות באינטרנט- "מבצע מאסטר קארד באתר אליאקספרס $5 הנחה על קניה מעל $35 באתר ALIEXPRESS. בהזנת קוד קופון: MASTERCARDAY. תקף רק ב- 10 לכל חודש החל מ- 10:00 בבוקר ועד השעה 23:59, שעון ישראל. בכפוף לתקנון המבצע."

iherb קופונים מבצעים הנחות הורידו עכשיו

 

רשימת אתרים עם מבצעים לסוף השנה חגיגת קניות באינטרנט 

נתחיל מהאתרים הישראלים. אתר groo מציע הנחות על קניות באינטרנט. בחלק מהמוצרים אף מוצע משלוח חינם לבית הלקוח או עד לנקודת איסוף קרובה, מה שמוזיל את עלות המשלוח בצורה משמעותית.

באירוע המכירות של shopping il תוכלו למצוא מאות בתי עסק בישראל שיציעו מבצעים לקניות באינטרנט. היתרון שמדובר בעסקים מקומיים שאת המוצרים שלהם אנחנו מכירים וממילא זמני המשלוח קצרים יותר.

בקיצור יש למה לחכות ולשמור את הקניות לחודשיים האחרונים השנה, דווקא בעונת הסתיו. שופינג איי אל ישראל Shopping IL – מבצעים, הנחות, קופונים אונליין  9-10 נובמבר 2022 – זהו חג הקניות הישראלי הרשמי בתמיכה של גוגל, משרד הכלכלה, התאחדות התעשיינים בישראל, ההסתדרות, ואתר זאפ ZAP.

קופונים לאלי אקספרס איזה מוצרים זולים יש באתר? 

אין דבר שאין אפשר למצוא באתר הקניות הסיני אליאקספרס. שימו לב שמעת לעת קופץ באתר קופון לקניות כמו למשל SPECIAL COUPON DELIVERY Grab hot items with amazing discounts!. כך שיש בהחלט למה לצפות. ואנחנו, חפשנו ומצאנו כמה מוצרים שכל אחד צריך ואפשר לרכוש במחירים זולים במיוחד, לא רק ביום הרווקים הסיני 2021.

מטען מהיר לטלפון נייד usb c cable fast charge

המחיר בדיחה המשלוח חינם. מטענים ניידים שעולים בארץ לא פחות מ-50 שח, אפשר באתר הקניות במחיר של פחות מ-10 כולל משלוח.

כמה עולה מטען מהיר באליקספרס

כמה עולה מטען מהיר באליקספרס

 

בכמה כסף אפשר להזמין בלי לשלם מכס על קניות באתרים מחו"ל שעושים משלוח לישראל? 

משלוח של חבילה ביבוא אישי המכיל חפצים שערכם הכולל עד 75$ – פטור לחלוטין מתשלום מסי יבוא.
משלוח המכיל חפצים שערכם הכולל הוא: 75$-500$ – פטור מתשלום מכס בלבד וחייב בתשלום מע"מ ומס קניה אם חל.