ילדות סכסכניות פרק 2 לצפייה ישירה הוט מסיבה בהפתעה

ילדות סכסכניות פרק 2 לצפייה ישירה הוט מסיבה בהפתעה

הדרמה של הוט עולה מדרגה. פרקים מלאים לצפייה ישירה על המסך שלכם. מיה לנדסמן ועיינת הולנד בתפקידים הראשיים ויש לכם את כל הסיבות לעקוב אחר הסדרה. ילדות סכסכניות פרק 2 לצפייה ישירה הוט מסיבה בהפתעה.

ילדות סכסכניות פרק 2 לצפייה ישירה הוט מסיבה בהפתעה

ילדות סכסכניות פרק 2 לצפייה ישירה הוט מסיבה בהפתעה

על מה הסדרה של HOT ילדות סכסכניות פרק 2 המלא

אירוע רודף אירוע. כי בתל אביב אין רגע אחד של שקט. תככים, מזימות ותקוות קטנות אשר נרקמות בלב אישה ואיש. אז עכשיו לאה מעודדת את ליהי ללכת למסיבת ההפתעה של ענבר. ליהי וענבר מבריזות ממסיבת ההפתעה ומבלות את הערב בורגר קינג. לאה משבשת את הקשר הנרקם וליהי דורשת שתעזוב את הדירה.

עוד באתר – איזה סרט הכי טוב מחכה לכם עכשיו בקולנוע? 

סדרות הוט מומלצות לצפייה ישירה

ילדות סכסכניות היא דרמה קומית על ליהי ולאה, צעירות שעוברות לגור ביחד בתל אביב. ליהי (מיה לנדסמן) היא סטודנטית לרפואה שעוזבת את בית הוריה ולאה (עינת הולנד) היא חרדית לשעבר שהתנתקה ממשפחתה הלא מתפקדת. למרות ההבדלים הברורים בניהן – ליהי לסבית ולאה סטרייטית, ליהי בקשר הדוק עם הוריה החונקים וללאה אין בית לחזור אליו, ליהי יודעת בדיוק איך העתיד שלה יראה ולאה מסרבת לתכנן את מחר בבוקר – נרקמת בניהן שותפות גורל גדולה, שהופכת לדבר הכי טוב והכי רע שקרה לשתיהן.

כאשר הסכסכניות פגשו את חנוך דאום יס מן yes

בהזדמנות הזו נזכיר לכם גולשים יקרים, בעיקר למי שטרם ראה, שבימים אלו עלתה ביס סדרה חדשה- יס מן לצפייה ישירה עונה 2 yes: רותי ברודו, דקלה, אביבית בר זוהר ואחרים ואני לפעמים מוצא נקודות דמיון בין הסדרות. אני שואל את עצמי מה היה קורה לבנות סכסניות אם היו פוגשות במציאות את חנוך דאום שהיה יכול לסייע להן להגשים חלומות בחיים.

רשימת יוצרים ושחקנים ילדות סכסכניות פרקים מלאים הוט VOD

הדרמה המדוברת של HOT שביימה טליה לביא ("אפס ביחסי אנוש") וכתבו שיר ראובן (תסריטאית ראשית) ורבקה אלנבי (תסריטאית), נבחרה מתוך אלפי סדרות מרחבי העולם להשתתף בפסטיבל קאן במסגרת התחרות הרשמית בכיכובם של מיה לנדסמן, עינת הולנד, ניב סולטן, נלי רובין, מנשה נוי, רבקה מיכאלי, שולי רנד, חנה לסלאו, טלי שרון, שרה פון שוורצה, ענבר דנון ופלורנס בלוך.

צפו בווידאו הפרק המלא- פרק 2 סכסכניות הוט לצפייה ישירה


הוט כבלים שירות לקוחות מספר טלפון 1-800-106-910