ילדים להורים גרושים הסדרי ראייה מנקודת מבטם של הילדים

ילדים להורים גרושים הסדרי ראייה מנקודת מבטם של הילדים

ספר חדש ומבטיח מביא את נושא הסדרי הראייה, מנקודת מבטם של הילדים. ספר חדש של עו"ד לירית אביטל בר נתן, הנקרא היום אני אצל אמא או אצל אבא? מביא הצצה לנקודת מבטם של ילדים להורים גרושים הסדרי ראייה בתוספת משחק.

מחשבון מזונות 2021

ילדים להורים גרושים הסדרי ראייה מנקודת מבטם של הילדים

ילדים להורים גרושים הסדרי ראייה מנקודת מבטם של הילדים

מגירושין ועד הסדר ראייה היכן מקומם של הילדים 

גירושין היא מילה כבדה. בדרך כלל היא כוללת בתוכה קושי אינסופי, דילמות, ויכוחים, החלטות הרות גורל, בתי משפט, עצב, תסכול, כעס ועוד. אך בתוך כל המערבולת הרגשית המורכבת- מישהו פעם צלל לעמקי נשמתו של הילד הנמצא במרכזה?
הם עומדים שם מהצד, שומעים, רואים, סופגים ולא תמיד מבינים. אך בליבם מתחוללת סערה לא פחות משמעותית, בעלת השלכות לטווח רחוק.

לירית אביטל בר נתן, עורכת דין לענייני משפחה הפוגשת ומייצגת אבות ואימהות בהליכי גירושין מעל עשור, שומעת את מצוקתם של הילדים מתוך סיפור הגירושין של הוריהם ומבינה לליבם.

בעקבות כך לירית כתבה ספר ילדים רגיש ונוגע, המדבר מנקודת מבטה של ילדה קטנה ומבולבלת שצריכה להתרגל לשגרה חדשה.
לספר מצורפים שני לוחות שבועיים מגנטיים (לשני בתים) שאותם אפשר למלא בתמונות אמא ושל אבא על מנת שהילדים יוכלו לדעת היכן הם שוהים בכל יום בשבוע.

גולשים וקוראים מעוניינים, מזמינים אתכם ליצור קשר על מנת לקבל עותק מהספר + הלוחות ולהתרשם בעצמכם. מקור אתר סקופר

מגזין ספרות תרבות אומנות ופנאי. חדשות תרבות באתר wesave. סופרים, משוררים ומוציאים לאור המעוניינים לשלוח אלנו ידיעות בנושא מוזמנים ליצור קשר. כתבות תוכן באתר יופיעו ללא תשלום. ניתן להגיש גם כתבות בנושא ספרות בתחומי : חינוך, ילדים ונוער, משפחה, , הורות והיסטוריה, שירה מקורית ועוד.