ים השלווה סדרה חדשה לצפייה ישירה בנטפליקס פרקים מלאים

ים השלווה סדרה חדשה לצפייה ישירה בנטפליקס פרקים מלאים

היו היה חידון שבועי בעיתון העיר של סוף שנות התשעים. לפני עידן האינטרנט, ככה שאו שאת היודע או שלא. חידה אחת אודות שמות הימות על הירח, פתחה בפני עולם חדש בספרייה של הקיבוץ. והנה אני חוזר לשם כעת. כמו גלים אל החוף. קבלו את ים השלווה סדרה חדשה לצפייה ישירה בנטפליקס פרקים מלאים. צפו בווידאו בסוף העמוד.

ים השלווה סדרה חדשה

ים השלווה סדרה חדשה

נטפליקס סדרות חדשות 2022 מומלצות 

הירח היה ומאז ומתמיד מושג לכמיהה של המין האנושי. לוח השנה נבנה סביב המופע שלו. פולחנים שלמים התעצבו בדמותו ובני האדם חקרו את הטופוגרפיה שלו, הרבה לפני הנחיתה עליו. מכדור הארץ ניתן להבחין בכעשרים ימות יבשות על פני הירח. אחד מהם הוא ים השלווה שריתק את דמיונם של החוקרים במשך שנים.

ומה קורה בשנת 2022 הנה הסרט שלא תרצו להחמיץ לצפייה ישירה ללא הגבלה – זמן לעצמי חדש בנטפליקס לצפייה ישירה ללא הגבלה

ואז באה הסדרה החדשה ושנתה את כל מה שאנחנו חושבים 

במרכז הסדרה המעולה, חוקרי חלל מנסים להשיג דגימות מתחנת מחקר נטושה ורוחשת סודות מסווגים, במהלך משימה מסוכנת של 24 שעות לירח. מה קבלנו ? מותחן מדע בדיוני בנטפליקס ישראל בכיכובם של ביי דונה ("ממלכת הזומבים") וגונג יו ("רכבת לבוסאן"). הפיק בפועל: ג'ונג וו-סונג.מדובר במשימה מסוכנת שעתידה לחשוף את הסודות האפלים של הירח. עם שיעור הישרדות של 10%, האם הצוות יצליח להישאר בחיים? התעלומה שמאחורי תחנת המחקר הנטושה על הירח נחשפת. סדרת מדע בדיוני מותחת ומרתקת חדש בנטפליקס.

מומלצי נטפליקס לשנת 2022 שווה צפייה  

אם בחרתם לחפש את נטפליקס כניסה לחשבון שלי או שאתם מחפשים לצפות נטפליקס חינם, אנו ממליצים לכם על 3 תכניות נוספות באפליקציה.

ריברדאנס הרפתקה מצוירת – אחרי אבידה מטלטלת, קיגן מאירלנד ומויה מספרד לומדים להתגבר על שלל סכנות ולהביס את הייאוש בעזרת צעדי מחול ועדר קסום של איילי טוטם.

חומריו האפלים של ג'ימי קאר – ג'ימי קאר מגיש ספיישל סטנד-אפ מתובל במיטב שנינותו היבשה והצינית, שמצליחה למצוא הומור גם במקומות האפלים ביותר, כולל כמה בדיחות שהוא מסווג כ"מחסלות קריירה".

צפו בווידאו לקראת שידור פרקים מלאים עם תרגום עברית מבנה Mare Tranquillitatis 

אתר הסדרות של ישראל סקירת תכניות וסרטים חדשים על המסך שלכם. תרגום עברית מובנה וכתוביות. קישור סודי לצפייה. מה יש לראות בנטפליקס, מה כדאי לראות בהוט.