יס מן לצפייה ישירה עונה 2 yes: רותי ברודו, דקלה, אביבית בר זוהר ואחרים

יס מן לצפייה ישירה עונה 2 yes: רותי ברודו, דקלה, אביבית בר זוהר ואחרים

הנה אבה עונה חדשה עמוסת דמויות מסקרנות. לאן ייקח אותך חנוך דאום ומה יקרה בעונה השנייה של הסדרה yes דרמה. יס מן לצפייה ישירה עונה 2 yes: רותי ברודו, דקלה, אביבית בר זוהר ערן סוויסה ומלך זילברשלג. כולם הסכימו להיכנס למסע החדש בניצוחו של חנוך דאום שבו הם הולכים להגיד כן על הכל.

יס מן לצפייה ישירה עונה 2 yes

יס מן לצפייה ישירה עונה 2 yes

הכירו את הדמויות בעונה השנייה של יס מן לצפייה ישירה 

ערן סוויסה- עיתונאי ישראלי בהווה ואיש רדיו לשעבר. סויסה נבחר על ידי אתר walla! לאחד מאנשי התקשורת המשפיעים ביותר מהקהילה הלהט"בית.

רותי ברודו- הרבה יותר משפית. האישה שמככבת בתוכניות בישול מובילה את MKR. לכאורה יש לה הכל, ולאן כבר יכול דאום לקחת אותה. אבל בעונה החדשה של יס מן מחכה לכם הפתעה.

דקלה – הזמרת שלא מפסיקה לרגש אותנו מקיסריה ועד אחרון האולמות. יש לה אמירה חברתית, יש לה שירי אהבה מרגשים ועכשיו היא הולכת למקום חדש בחיים.

אביבית בר זוהר – הכוכבת הענקית של הרשתות החברתיות, מאמי לאומית ואחת שלא פוחדת להגיד את אשר ליבה. עכשיו נראה מה היעד המפתיע אליו היא רוצה להגיע בחיים.

עוד באתר – מה מזמינים בדייט ראשון? 

מלך זילברשלג – החרדי שבחבורה. הוא אושיית רשת ואיש ניו מדיה. רק בן 25 וכבר נמצא על פרשת דרכים ושאיפות להגיע למטרות חדשות. כיכב בסרט מז'ינקע ובן לאיש התקשורת דודי זילברשלג,

על מה הסדרה החדשה של yes -כן חנוך דאום9לצפייה ישירה פרקים חדשים

בפורמט מקורי בעונתו השנייה, ילווה חנוך דאום את חמשת משתתפי "יס מן" שחותמים על הסכם על פיו הם מתחייבים לומר "כן" לדברים שבדרך כלל הם אומרים להם "לא", זאת במטרה להתמודד עם כל מה שנמנעו ממנו, ולצאת מאזור הנוחות היומיומי כדי להשיג שינוי משמעותי בחיים.

פרק 1 עונה 2 יס מן לצפייה ישירה 

הסדרה מלווה את המשתתפים לתקופה של כחצי שנה, שבמהלכה הם חוזרים למקומות שבהם פישלו בענק, למערכות היחסים שהחמיצו, לשינויים שאין להם אומץ לעשות, ולחלומות הכי כמוסים שאין להם אומץ להגשים – על מנת להתקדם קדימה בחיים. תהליך שגם אני ועוד כמה אנשים שאני מכיר, גם אם הגשימו מטרות בחיים- לא היו מסרבים לעבור.  צפו בווידאו הפרק המלא של יס מן עונה שתיים.


צפייה ישירה עונה 2 yes: רותי ברודו, דקלה, אביבית בר זוהר ערן סוויסה ומלך זילברשלג. כולם ביחד יוצאים למסע עם חנוך דאום שבו הם יגידו כן!