כרטיסים להצגות ילדים בשבת הנחות מבצעים 15/12

הצגות ילדים בשבת הקרובה כרטיסים מוזלים בראבו

אם נחפש ביום ששי הצגות ילדים מחר או ביום שבת  הצגות ילדים היום נמצא באתר שפע של הצגות ילדים במחירים שווים לכל נפש ובאמצעות תהליך רכישה קל ופשוט . כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריותם של האמרגנים. הצגות ילדים בשבת הקרובה כרטיסים מוזלים בראבו !

באתר תוכלו לרכוש כרטיסים להצגות ילדים ברחבי הארץ החל מהצגות ילדים מומלצות במסגרת הצגות ילדים בחולון או הצגות ילדים בחיפה צוות האתר רכז עבורכם אוסף פעילויות לילדים היום טיולים לשבת לכל המשפחה והצגות ילדים לשבת הקרובה !

שימו לב  ! כרטיסים במחיר מבצע נכונים לרגע הפרסום ! נצלו מבצעי כרטיסים והבטיחו מקומכם במחיר הטוב ביותר לפני שמבצע מסתיים !

עולם האגדות חיפה החל מ 13/01  20 שח בלבד 

עולם האגדות חנוכה 2018

מיקי, רוי בוי, וקופיקו יוצאים לחפש אגדה חדשה בעולם האדות. בלי אגדה חדשה עולם האגדות יעלם ואתו על האגדות! במהלך המסע בעולם האגדות מיקי רוי בוי וקופיקו פוגשים את קוגומולו ומגלים שעם אומץ, צחוק והרבה אהבה אפשר להשיג כל מטרה. ההצגה היחידה בחנוכה הכוללת ארבע אגדות בהצגה אחת! מופע מרהיב, רב משתתפים עם מסכי ענק ואפקטים מיוחדים!

ספר הג'ונגל יחד לעולם

גבעתיים שבת, 15.12.2018
11:30 תיאטרון גבעתיים - אולם גדול

ספר הג'ונגל יחד לעולם

גבעתיים שבת, 15.12.2018
11:30 תיאטרון גבעתיים - אולם גדול

תיאטרון הילדים הישראלי החתול במגפיים

תל אביב-יפו שבת, 15.12.2018
11:00 תיאטרון הפארק - פארק הירקון

לחצו כאן כרטיסים במחיר משתלם במיוחד בלבד שריינו מראש כמות מוגבלת 

תאטרון מלנקי - עליסה והקרקס הישן תל אביב מומלץ !

שבת, 15.12.2018
11:00 מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם קאופמן גיטר

לחצו כאן כרטיסים במחיר משתלם במיוחד

ביום הולדתה, מגלה עליסה בין המתנות קופסה גדולה ומסתורית. כאשר עליסה פותחת את הקופסה, היא מוצאת בתוכה שלושה ליצנים שהגיעו ככל הנראה מקרקס ישן כלשהו. עליסה לא מוצאת בהם עניין ופורשת אל המתנה האולטימטיבית – הסמארטפון, ושוקעת מיד לתוך עולמו הוירטואלי.

חנוכה 2018 - קרקס גיבורי על 2 רמת השרון 

שבת, 15.12.2018
אוהל היכל הקרקס 2 הצגות לבחירתכם 

קרקס גיבורי העל חנוכה 2018צוות גיבורי העל שלנו נשלח להציל את העיר תל-אביב מידי דוקטור רשע! הצטרפו אלינו למופע קרקס מרהיב מלא בדמויות שהילדים אוהבים, אקרובטים מהעולם, מופעי לייזר, תלת מימד וסיפור מרגש עם מוסר השכל מעצים שיגרום לנו לראות את הטוב בכל אחד. פינות צילום מדהימות עם גיבורי העל בואו לבלות עם הילדים במופע קרקס מהפנט וייחודי המשלב אקרובטיקה, קרקס, פעלולים ואפקטים מיוחדים!

כרטיסים להצגות ילדים נוספות ברחבי הארץ 

כרטיסים להצגות ילדים בשבת הנחות מבצעים בכל שבת אנו מרכזים את מיטב הצגות הילדים , כרטיסם מוזלים להצגות ילדים מומלצות הצגות ילדים במחיר 45 שח

חנוכה בתיאטרון אורנה פורת