כתיבת מאמרים לאתרים 20 שח לכתבה

כתיבת מאמרים לאתרים 20 שח לכתבה

אתר האינטרנט wesave מציג שירות חדש במסגרתו ניתן לרכוש כתיבת מאמרים לאתרים 20 שח לכתבה ! המאמרים מותאמים למנועי החיפוש באינטרנט ונבדקים באמצעות תוסף yoast לקידום אתרים. 

השאירו פרטים בסוף העמוד ללא התחייבות – מבצע לזמן מוגבל 

העולם עובר לשיווק באינטרנט ועל מנת לסייע לך בקידום האתר אנו מספקים כתבות שיווקיות בנושאי התוכן של העסק שלך החל ממחקר מילות מפתח , התחשבות בסביבה הכלכלית המתעדכנת ובמתחרים שלך. אתר אינטרנט טוב הוא כלי חשוב להמשכיות עסקית בתקופה מאתגרת שכולנו חיים בה. ולהתאים את האתר שלך למגמות קידום אתרים

כתיבת מאמרים לאתרים הזמנה און ליין 

באמצעות תיבת הקשר ניתן להזמין מאמר בהיקף של 300 מילים במחיר מיוחד של 20 ש"ח. כל מאמר שנכתב עבורכם ייכתב באופן ייחודי ויכלול תוכן מקורי בלבד. המחיר כולל מס ערך מוסף. 

שימו לב  – ניתן לקבל את הכתבות במבנה HTML 

זמני אספקה של מאמרים לאתר אינטרנט 

אנו מתחייבים לספק מאמר בהיקף 300 מילה תוך יום עסקים אחד בלבד. הכתבה תשלח אליכם לאחר ביצוע התשלום באמצעות מערכת תשלומים מאובטחת המאפשרת תשלום באמצעות כרטיס אשראי או paypal . התשלום לאחר ביצוע ההזמנה ! ניתן להשאיר פרטים באתר ללא התחייבות ! 

 

 

מבנה מאמר לאתר אינטרנט

המאמרים המוצעים במבנה זה כוללים 300 מילים בסך הכל , לפי דרישת מנועי החיפוש ומוצגים במבנה הבא :

כותרת ראשית H1 : עד 6 מילים כולל מילת מפתח
כותרת משנית : כ 40 מילים . תפקיד פסקה זו היא ליצור רושם ראשוני מקצועי ולגרום לגולש להמשיך עד סוף הכתבה במטה שישאיר פרטים או יבצע פעולה נוספת
כותרת בפורמט H2
פסקה תוכן ראשונה
כותרת בפורמט H2
פסקה תוכן שנייה
כותרת בפורמט H2
פסקה תוכן שלישית

ישר לעניין תוכן איכותי לאתר אינטרנט מקצועי 

מקדמי האתרים כיום יודעים שכתבות ארוכות מדי ומאמרים עם טונות של מלל אולי מושכים את מנועי החיפוש בתנאים מסוימים אך את הגולש הממוצע יספקו 300 מילה ואת היתר תוכלו לספר לו בעצמכם בשיחת טלפון . 

טיפים חשובים לכתיבת מאמר מוצלח לאתר האינטרנט שלך 

  1. המאמר יכלול תוכן מקורי בלבד
  2. בכל מאמר חשוב לצרף קישור לעמוד אחר באתר שלך , בגוף הטקסט
  3. רצוי לצרף גם קישור יוצא אך לא חובה בכל מאמר באתר שלך
  4. אסור להתחכם ! לגולש באינטרנט אין מספקי זמן לכתיבה מתחכמת . המאמר צריך להגיש לו את התוכן בצורה מהירה וקלה להבנה עם מסרים ברורים וחדים .
  5. אסור להתחכם ! תתחכמו ותכבידו על בגולש הוא יחזור אחורה לתוצאות החיפוש או יעבור ישר לאתר אחר .