לבוב אוקראינה למטייל תמונות המלצות לתיירים

לבוב אוקראינה למטייל תמונות המלצות למטייל העצמאי 

בפעם הראשונה שקראתי על לבוב בירת חבל גליציה באוקראינה הייתה בספר ישן של שלום עליכם . מוטיל בן פסי החזן גנב את הגבול מלבוב לקרקוב והפרק הזה השאיר בי חותם נועז עד שיצאתי לתור את המקום בעצמי . בכתבה זו אציג לבוב אוקראינה למטייל תמונות מחוויות אישיות 

לבוב אוקראינה למטייל תמונות המלצות למטייל העצמאי 

לבוב אוקראינה למטייל תמונות המלצות למטייל העצמאי ©

כל הזכויות על התמונות שמורות לאתר wesave.info בעלי אתרים מוזמנים לרכוש אוספי תמונות במחיר אטרקטיבי

לבוב אוקראינה למטייל תמונות מדריך מומלץ בלבוב 

העיר לבוב מזכירה עבר מפואר . ההווה שלה הרבה יותר אפור אך מרתק. זה מסע בזמן על תשוקה לאירופה של פעם . אירופה של מלכים ויהודים ששורדים בתחום המושב. זה מסע אל שדמות אוקראינה לקסם של הכפרים הישנים ועיירות של כורי פחם ומשאבות נפט שמוציאות מהאדמה את הטיפות האחרונות. 

‪Rynok Square‬ כיכר השוק הישן 

השוק כבר מזמן לא נמצא בלב העיר העתיקה בכיכר ריינוק Rynok Square אלא סמוך לרחוב שלום עליכם. לב העיר העתיקה של לבוב ( או לביב ) ‪Rynok Square‬, לבוב 79039,‎ אוקראינה מציע טיול בעיר שקפאה בזמן. אוסף נדיר של בתי קפה , מסעדות עם מיטב המאכלים של המטבח האוקראיני ומבשלת בירה מדהימה עם אוכל ברים משובח. 

‪Rynok Square‬ כיכר השוק הישן לבוב אוקראינה  ©

בית האופרה לבוב Lviv National Academic Opera

עדות מוצקת לגדולתה של בירת גליציה Galizien חבל ארץ שעבר מיד ליד בין הקיסרים באזור. פרנץ יוזף האגדי , הקיסר האחרון של אירופה שלט בה ביד רמה , לפניו ואחריו עברה העיר בין פולנים רוסים ואימפריות שנמחקו מהמפה אך השאירו אחריהן אוכלוסייה הכוללת פולנים רוסים אוקראינים ארמנים ויהודים. 

בית האופרה לבוב Lviv National Academic Opera  ©

חבר טוב שלי אומר שעיר שקיים בה בית אופרה היא מתכון בטוח לתרבות ואמנות מרתקת. הוא צודקת במקרה הזה. מטייל עצמאי שמגיע לעיר חייב לרכוש כרטיס לאופרה בלבוב , או אפילו לחזרות ( מחיר כרטיס אופרה לבוב נע סביב 25 שח למקומות הטובים ביותר ) ולחוות קלאסיקה של אומנות. 

תיאטרון האופרה והבלט של לבוב

תיאטרון האופרה והבלט של לבוב ©

הכנסייה הארמנית לבוב אוקראינה המלצות 

למטייל בלבוב אין הרבה אפשרויות לסיור מודרך בעיר. שירותי התיירות עדיין לוקים בחסר ולכן כדאי לתכנן מסלול טיול למטייל בעיר. אחת האטרקציות החשובות בעיר היא הכנסייה הארמנית ( או מה שנותר ממנה ) במרכז העיר העתיקה דקותיים הליכה מבית האופרה .

‪Armenian Virgin Marys Dormition Church‬ ברחוב ‪Virmenska vul. 7‬, לבוב,‎ אוקראינה מאפשרת חוויה מיסטית , קצת מפחידה בעליל , לעברה של העיר ומעלה שאלות קשות מה קרה לאותם נזירים ארמנים ששרתו את המאמינים . ציורי קיר מדהימים ששרדו משאירים את התייר פעור פה .  אסור להחמיץ.

‪Armenian Virgin Marys Dormition Church‬

מטיילים אתר תיירות למטייל העצמאי 

מטיילים אתר התיירות למטייל העצמאי כל המידע על טיסות זולות מדריכי טיול ברחבי אירופה אירלנד וסקוטלנד . בתי מלון מומלצים בעיר לבוב מפגישים שירות ומחיר מעולה מוזיאונים בעיר לבוב . 

מרכז מידע תיירות לבוב למטיילים ותיירים בעיר lviv tourist information

בתי מלון מומלצים בעיר לבוב המלצות של מטיילים אמיתיים מחירים מעולים ביטול חינם מלון בלבוב המלצות

לבוב אוקראינה למטייל תמונות המלצות למטייל העצמאי בתי מלון אטרקציות מרכזיות בעיר טיפים חשובים לפני טיול לאוקראינה טיסות ומקומות חובה לבקר