לחסום את האקס בוואטסאפ איך עושים האם כדאי

לחסום את האקס בוואטסאפ איך עושים האם כדאי

ולפעמים האהבה מסתיימת כל אחד הולך לדרכו כמו כיבוי אורות של הלב ולאוהבים לא נותר אלא להתחיל לחפש אהבה חדשה. אבל מה קורה כאשר אחד הצדדים ממשיך לשלוח הודעות ותמיד מתבונן לנו בפרופיל ? כתבה מיוחדת על סיום יחסים והאם לחסום את האקס בוואטסאפ איך עושים האם כדאי

לחסום את האקס בוואטסאפ איך עושים האם כדאי

לחסום את האקס בוואטסאפ איך עושים האם כדאי

לסיים יפה את מערכת היחסים

לפני שניגש לשאלה האם לחסום אקסים בואטסאפ ומה המשמעות , ניתן את הדעת על אופן סיום היחסים בין בני זוג. נדגיש כמו תמיד את החובה המוטלת על שני הצדדים , בדיוק כמו באהבה צריך שניים לטנגו, לסיים יפה את מערכת היחסים ולצאת לדרכך חדשה בלב נקי וללא משקעים כי רק אהבה תביא אהבה ומערכת יחסים רצינית. כי מה כולנו רוצים ? אהבה שקטה , לקבל ברכות אהבה מבן זוג ולראות ביחד סרט טוב בנטפליקס.

אז מה עושים עם הוואטסאפ והחברות בפייסבוק איך להסיר עוקב

לאחר סיום מערכת היחסים בעיקר עם את מסיימת אותה ייתכן ולבן או בת הזוג עדיין יהיו רגשות ומטבעו של אדם להיות סקרן מה עושה הצד השני אם הוא מצא אהבה חדשה ואם הוא העלה סטטוס עם בן/בת זוג חדשים שמצא. לחלק מאיתנו זה מציק ולא בא לנו שאקס או אקסית יציצו בחיים החדשים שלנו.

חסימת איש קשר בואטצאפ

  1. כנסו לאיש קשר שאת/ה רוצים לחסום
  2. בצד שמאל לחצו על התפריט עם 4 הנקודות ובחרו את האופציה עוד שמציגה 5 אפשרויות 

דווח / חסימה 

ניקוי צ’אט / ייצוא צ’אט / הוסף קיצור דרך

בחרו את האופציה חסימה וסמנו אישור . לאחר מכן איש הקשר הזה יהיה חסום ולא יוכל לשלוח לכם הודעות ומצד שני לא יוכל לראות סטטוסים שלכם ולא יוכל לראות את תמונת הפרופיל שלכם. כאשר הוא ינסה לשלוח לכם הודעות הוא יראה רק אישור שליחה V זאת אומרת וי אחד. זה יהיה המצב עד שתבטלו את החסימה בואטסאפ.

לסיכום לא כל פרידה היא יפה וכל אחד ואחת מאיתנו מתייחסים לכך אחרת . כאשר אנו חוסמים אקס ברשתות חברתיות זה כמו לטרוק את הטלפון בפנים וזו פעולה שהיא האחרונה שהייתי רוצה לראות את עצמי מבצע , אבל כאמור לכו על הלב שלכם ועם הרצון שלכם לפרטיות כי לכל אחד מגיע לשמוע את השיר שיביא לו אהבה חדשה.