ליקריץ פיצה צפו בווידאו הסרט עם אלנה חיים מישראל

ליקריץ פיצה צפו בווידאו הסרט עם אלנה חיים מישראל

לא כל יום אנו פוגשים על המסך הגדול בסרט שקוצר הצלחה בינלאומית יוצרת ישראלית. ליקריץ פיצה צפו בווידאו הסרט עם אלנה חיים מישראל. צפייה ישירה עם תרגום עברית בסרט שכובש את המסכים.

הכתבה מוקדשת באהבה לזו שלא נס ליחה. לאישה שלמדה אותי פרק על החיים בלילה אחד של אהבה. והיא עדיין יפה כלבנה. חצאית ע"ג שלי , היכן שלא תהיי עכשיו בעולם. תודה לך.

ליקריץ פיצה צפו בווידאו הסרט עם אלנה חיים

ליקריץ פיצה צפו בווידאו הסרט עם אלנה חיים

על מה הסרט ליקריץ פיצה לצפייה ישירה עם תרגום עברית מובנה

העלילה מספרת את סיפור ההתבגרות של אלנה קיין וגרי וולנטיין, המתאהבים בעמק סן – פרננדו בשנת 1973. הסרט נכתב ובוים על ידי פול תומס אנדרסון ועוקב אחר הניווט הבוגדני של אהבה ראשונה. או כמו שכתב עמוס קינן בזמנו לחלונות הגבוהים.  " האהבה הראשונה – היא נגמרה ואיננה, היו ימים שלי, ימים חמים שלי, אותם אזכור לעולם, לילה ויום ולילה לילה."

עוד באתר מה קרה בים השלווה שכולנו צריכים לדעת עליו ?

מי זאת אלנה חיים כוכבת Licorice Pizza ?

בסרט מתואר סיפור אהבה בין נער מתבגר לאישה בוגרת ממנו בכמה שנים. היא יהודייה והוא לא. הוא תלמיד תיכון שאפתן והיא חולמת להגיע רחוק. הבמאי האירי פול תומס אנדרסון, הצליח הליהוק הדמויות לסקט הודות לליהוק המעולה של המוזיקאית הישראלית אלנה חיים.

לצדה משחקים בסרט : בראדלי קופר, שון פן, קופר הופמן, ג'ון סי ריילי, מאיה רודולף.

ביקורת על הסרט והמלצה על הסרט שיגרום לכם להתאהב מחדש באהבה. 

העלילה מתרחשת בעמק סן פרננדו שטוף השמש. בימים התמימים של שנות השבעים. הרבה לפני ההתחממות הגלובלית. כשהעולם נראה קטן ומובן. להתאהב היה צו האופנה.

במצעדי הפזמונים שלטו אז "Read My Mind" מאת גורדון לייטפוט, "Let Me Roll It" מאת פול מקרטני ו-Wings ועוד שירים שהפכו לפס הקול של האהבה של פעם. זו שהיום קוראים לה רומנטיקה.

אל תוך המציאות הזו מתבגר יפה התואר גארי ולנטיין אותו מגלם קופר הופמן ( שהוא לגמרי במקרה בנו של פיליפ סימור, החבר הטוב של הבמאי ).

בתחילת הסרט ליקריץ פיצה לצפייה ישירה הוא בן 15. הוא מגיח לחייה של אלנה קיין היא אלנה חיים. מכה כמו ברק מול העיניים. במקום לצעוק הצילו אותי ממנו היא מבינה שהגורל שלח לה אותו. אבל, לאוהבים באמת, תמיד יש אורב מהצד שיכול לקלקל את הסיפור ולהפוך אותו לפצעי בגרות.

צפו בווידאו עם תרגום עברית ליקוריץ פיצה לצפייה ישירה סרט מומלץ בקולנוע סרטים חדשים 2022.