מגזין ראש השנה 2022 חגי תשרי שנת התשפג 

מגזין ראש השנה 2022 חגי תשרי שנת התשפג 

אטרקציות ובילויים לחג ברכות ראש השנה דילים לראש השנה 2022 כרטיסי ברכה זמני כניסת ראש השנה תשפ"ג  כל המידע מגזין ראש השנה העברית החדשה ערב החג ב 25/09/2022.

פעילויות לראש השנה ימי השבתון  

השנה במגזין תשרי פעילות לראש השנה עם ילדים הופעות המלצות לטיולים מועדי כניסת ראש השנה התשפג ברחבי הארץ. כל חופשות חגים 2022 פעילות לסוכות ושמחת תורה ברכות לראש השנה ואיחולי חתימה טובה לכיפור זמני צום ! בהמשך העמוד פעילות מיוחדת ראש השנה בירושלים

ראש השנה, כ"ט באלול-ב' בתשרי התשפ"ג לוח שנה לועזי עברי מתי יוצא
איזו שנה עברית חדשה אנחנו

  27.9.2022-25.9.2022
כניסת ראש השנה השנה לפי עיר

ירושלים 17:57
תל אביב 18:13
באר שבע והדרום 18:14
חיפה והצפון 18:14

מתי חופשת בתי הספר הלימודים בבתי הספר והגנים בראש השנה העברית השנה 2022 תשפ"ג מתי חוזרים ללמוד? יום רביעי, ג' בתשרי תשפ"ב, 28 בספטמבר 2022.

 

ברכות שנה טובה לוואטסאפ

מאגר ברכות לשנה טובה חדשות ומעוצבות להורדה ישירות מהאתר ! אז מה נשאר לכם אם לא לאחל שנה טובה וברוכה מתוקה ומוצלחת לכל מי שאתם אוהבים !

שנה טובה גלויות להורדה

שנה טובה גלויות להורדה

 

עכשיו באתר טיסות להונגריה בחגים ראש השנה סוכות שמחת תורה בחול 

רוצים לטוס בזול lowcost  ולהנות מדיל מעולה לחול בחגים ? נסו עכשיו אתר בינלאומי לחיפוש טיסות זולות לא רקב רגע האחרון ! האתר שמציג לישראלים את הטיסות הזולות ביותר ! המחיר הטוב ביותר !

טיולים מומלצים לראש השנה לכל המשפחה מתאים לכל מזג אוויר 

צוות האתר הכין עבורכם 5 מסלולי טיול המתאימים כמעט לכל גיל . תקראו להם טיולים לראש השנה לכל המשפחה או טיול רומנטי לראש השנה , אבל אנחנו הלכנו טיילנו נהנו מאד מכל רגע וכעת התור שלכם ! טיול ליפו בשבת טיול של חצי יום , נחל השופט מתאים למשפחות עם ילדים מסלול מונגש לעגלות , ירושלים בית שמש מנזר בית ג'מאל תענוג של היסטוריה ויופי עוצר נשימה , טיול לדרום עם גשר תלוי מעל מים לא סוערים בנחל הבשור

המלצות לטיולים בראש השנה לחצו כאן