מה כדאי לראות בנטפליקס סרטים וסדרות לצפייה ישירה

מה כדאי לראות בנטפליקס סרטים וסדרות לצפייה ישירה

מגזין מעודכן מה כדאי לראות בנטפליקס סרטים וסדרות לצפייה ישירה אתר הסדרות המוביל בישראל המלצות בהדלפה ראשונים ברשת עם התוכניות המובילות 2021 בנטפליקס.

מה כדאי לראות בנטפליקס סרטים וסדרות לצפייה ישירה

מה כדאי לראות בנטפליקס סרטים וסדרות לצפייה ישירה

2021 בנטפליקס הסדרות החדשות תרגום עברית מובנה

אז בואו נתחיל מזה שהיה לי חשש גדול בדבר היכולת של ספריות VOD כמו נטפליקס או אמזון פריים להביא סדרות חדשות למסך בשנת 2021. הפחד שלי ממחזור סדרות וסרטים התממש רק בצורה חלקית. חלק מהסדרות החדשות לצפייה ישירה היו בקנה וחלק פשוט הן מלאכת מחשבת. אז בואו נתחיל בביקורת סרטים וסדרות.

גמביט המלכה בנטפליקס ביקורת סדרות מומלצות

קולי נאלם ליבי נרגש באה לאפליקציה סדרה שריתקה אותי למסך. לכל אחד יש בסדרה הזו דמות שהוא יכול להזדהות אתה, להרגיש כאילו היא נכתבה ונתפרה לפי מידותיו וזה מה שואתה לסדרה הכי טובה בנטפליקס גם בשנת 2021.

גמביט המלכה היא סדרה על משחק המלכים- שח מט.  אבל היא בעיקר סדרה איך החיים יכולים להכריז מולנו את הכרזת הנצחון – שח. אבל אנחנו יכולים לעשות מהילמון לימונדה ולהכריז – שח מט! מדובר בסדרה הטובה ביותר בסוגת סדרות דרמה על סוגיות חברתיות. כי בשנות ה-50. נערה מבית יתומים שמפגינה כישרון מדהים בשחמט זה לא דבר ממובן מאליו. הכי רחוק מתהילת קספרוב היא יוצאת למסע אל התהילה ונאבקת בדמונים שלה. מככבים בגדול :אניה טיילור-ג'וי,ביל קמפ,מריאל הלר

כאן באתר הסדרות ווידאו לקראת צפייה בסדרה פרקים מלאים גמביט המלכה  

השבטים לצפייה ישירה נטפליקס תרגום עברית 

רוצים לפגוש מחדש את משחקי הכס בשילוב שר הטבעות? זו הסדרה הנכונה. אפשר להתווכח לגבי העומק שלה או לגבי חלק מסצנות שנראו כמו גרסה מודרנית של מקס הלוחם בדרכים. אבל מדוברת בסדרת מדע בדיוני שמותאמת היטב לרוח הנבואות האפוקליפסה עכשיו שחלק מאתנו רואים בפייסבוק.

על מה הסדרה השבטים ?  אירופה הפוסט-אפוקליפטית התפלגה לאינספור מדינות קטנות הנאבקות ביניהן על שליטה. שלושה אחים נלחמים על חייהם, בזמן שאיום קטלני מרחף מעל היבשת. בכיכוב: הנרייטה קונפוריוס, אמיליו סקראיה, דוויד עלי ראשד ויש בה לא מעט הומור. אני  כבר מחכה לעונה השנייה.

צפו בווידאו לקראת השבטים נטפליקס פרקים מלאים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה