מה לקנות לבעלי ליום הולדת רעיונות מקוריים

מה לקנות לבעלי ליום הולדת רעיונות מקוריים

לא משנה כמה זמן אתם נשואים תמיד תרצי להפתיע את בעלך עם מתנה מקורית ליום ההולדת. גם אם נדמה לך שכבר יש לו הכל וכמה כבר אפשר להפתיע אז הנה יש לנו גם הפתעה עבורך עם רשימת תשובות לשאלה מה לקנות לבעלי ליום הולדת

מה לקנות לבעלי ליום הולדת רעיונות מקוריים

מה לקנות לבעלי ליום הולדת רעיונות מקוריים

גם גברים מתרגשים ממתנת יום הולדת מקורית

נשים יקרות שלא יהיה לכן ספק. בדיוק כמוכן הבעלים מתרגשים ממתנות ומחוות מקוריות. הם אולי פחות מחצינים אבל מה שבטוח מתרגשים ובעיקר מצפים למשהו מיוחד. מבחינתך ההשקעה במתנה מקורית ומרגשת תורמת המון לזוגיות ולקשר האישי בין בעל לאשה.

תלוי במה שהוא אוהב אבל הנה ההפתעה

נכון את כבר מכירה אותו היטב ויודעת שיש לו כמעט כל מה שהוא רוצה. אבל הפעם זו צריכה להיות מתנה אישית ומיוחדת. היי קשובה ליום יום ולשיחות חולין שלו ובאיזה תחום של שאיפה הוא מתמקד בעת. אם למשל הגבר שלך דבר על להיות טייס ליום אחד – אפשר לרכוש לו שיעור טיסה ראשון ! זה מדליק זה מלא אנדנלין וגם משאיר תמונות יפות!

יום ספא ופינוק של כיף אחד גדול

אפשר להפתיע אותו . כן מותר ובהחלט חשוב . יום ספא מפנק בעיר הגדולה או בחוות בריאות יכולה להיות בילוי מושלם עבור שניכם. לפני זמן כתבה לנו גולשת שמתנת יום ההולדת הכי מוצלחת הייתה כאשר שלחה את בעלה לבד ליום כיף בספא תל אביבי מעולה וחדש. היא הצטרפה אליו לארוחת הצהרים ולסרט מוקדם בערב.

גאדג’טים שרק גברים אוהבים

לאחרונה האינטרנט מלא במוצרים שרק גברים אוהבים. יש לו מעט מוצרים כיום שפונים לשוק הטיפוח וההופעה הגברית. אפשר לבדוק באתרי קניות עם שילוח מקומי מהיר ( אפשר למקום העבודה שלך , לשמור על ההפתעה ). תחת הקטגוריה מתנות מקוריות לגברים.

השעונים חזרו לאופנה ואפשר להוסיף חריטה 

בנות שימו לב השעונים חזרו לאופנה כמותג ואביזר יפה. זה מוסיף המון. זה נכון שאפשר תמיד לדעת מה השעה לפי הטלפון החכם. אבל האופנה הגברית מכתיבה גם שעונים. זה לא חייב להיות שעון יוקרתי באלפי שקלים. אפשר כיום למצוא שעון אופנתי ולהוסיף לו הקדשה בגב השעון – אתך בכל שעה , אוהבת אשתך.

שעון לגבר מתנה מקורית ליום הולדת

שעון לגבר מתנה מקורית ליום הולדת

ארוחה משפחתית בהפתעה 

חלק מהמשפחות הם פשוט תלכיד מדהים. גם כינוס של חברים טובים לארוחת הפתעה יכול להיות מעולה ואם את אוהבת לארח אז גם מסיבת הפתעה קטנה יכולה להיות מקורית במיוחד אם טרם עשית לו אחת כזו.

יום כיף בתל אביב רק את והוא 

כאן המתכון הרבה יותר פשוט ! הוא מנצח וזו מתנת יום הולדת נפלאה שכל כולה יציאה מהשגרה וזמן איכות נטו של שניכם. מה עושים – דואגים ליום חופש מהעבודה לשניכם . מתכננים משהו פשוט של שיטוט בתל אביב , קצת שוק הכרמל , קצת קניון והמון ביחד ורומנטי. את יכולה גם לשכור חדר ללילה ולהשלים בילוי משותף ליום ההולדת של בעלך.

מה לקנות לבעלי ליום הולדת רעיונות מקוריים למתנות מיוחדות כיצד ניתן להפתיע את בעלך עם מתנה מיוחדת ומרגשת ליום ההולדת שלו מתנות אישיות וברכות אתר הברכות הישראלי איחולים מקוריים ותמונות לברכות מרגשות במיוחד !