מה עושים בסוכות חול המועד 2022 אטרקציות ברחבי הארץ

מה עושים בסוכות חול המועד 2022 אטרקציות ברחבי הארץ

מגזין חול המועד אטרקציות לסוכות 2022 מופעים טיולים פסטיבלים כל מהיעד מגזין פעילויות בימי שבת להורים וילדים מבצעים הנחות הצעות לטיולים מיוחדים מסלולי מים בצפון. מה עושים בסוכות חול המועד 2022?

אז מה עושים עם הילדים בחופשה ? פעילות לשבת עם הילדים טיולים לכל המשפחה ברחבי הארץ , הצגות ילדים מומלצות לשבת בבוקר ועוד הרבה רעיונות טובים לפעילות שבת במזג אוויר חורפי . המלצות הגולשים ועוד הרבה רעיונות לשבת עם ילדים ולא נשכח שכעת חל שבוע החלל הישראלי כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריותם של האמרגנים. מבצעים : ההנחות בתוקף לעת הפרסום. מארגן האירוע רשאי להפסיק את המבצע בכל עת.

מודעות גוגלטיולים מה עושים בסוכות חול המועד 2022

  • מבוא חורון  – בריכת הקשתות טיול בין בוסתנים על שביל התמר. במקום שפע של עצים, בית מרחץ רומי. יש להצטייד במים. מבנה מרהיב של בריכת מרחץ. איך מגיעים? לוחצים כאן ומקבלים קישור ישיר למסלול באמצעות רכב ואפליקציית ניווט. בריכת קשתות מבוא חורון
  •  גן לאומי אפק ליד ראש העין מקורות הירקון – לא משנה אם אתם מתכננים לערוך פיקניק במקום או רק לבקר בבריכת הנופרים. מדובר באחד המקומות היפים בארץ. מה מומלץ?. לשריין מקום מראש. נעלי הליכה חובה. מסלול לטיול בדרגת קושי קלה, הליכה לברכת הנופרים והאגם בלב השמורה. חובה בקבוק מים לכל מטייל.

טיולים חינם בשבת המלצות לטיולים לשנת 2022

קח מקל קח תרמיל וגם לא חייבם להגיע לגליל . אספנו עבורכם כמה מקומות מומלצים לטיול בשבת עם כל המשפחה , טיולים ללא הרשמה מראש וללא דמי כניסה . רק כיף הנאה אוכל טוב והמון ביחד וטוב עם הילדים בשבת . 

פארק קנדה יער איילון

עם או בלי מנגל עמק המעיינות הסמוך למנזר השתקנים ולשוק האיכרים שלידו שווה כל רגע . מזמן טיול של שעה שעתיים בכיף בלי לחץ ובחינם. טיול מעגלי ליום שבת לכל המשפחה בדרגת קושי  בינונית 
מודעות גוגלפארק איילון פארק קנדה

פארק איילון פארק קנדה

תל אביב טיול לסוזן דלאל 

אחד המקומות היפים בישראל. קחו את הילדים ולכו להסתובב החצר הגדולה של מרכז סוזן דלאל והסמטאות הציוריות של נווה צדק בואך חוף הים. ניתן לשלב עם ביקור במתחם התחנה . במקום לא פועלות מסעדות במחירים שווים לכל נפש לכן את ארוחת הצהריים אפשר לתכנן ביפו הסמוכה 

פארק נהריים אתרי מורשת בצפון  תצפית מיכל אשדות יעקב

מה כדאי לעשות בצפון? אם אתם מעטי נוסטלגיים, בדרך לאתר המורשת על שפת הירדן עכור הזרם, הקשיבו לשיר אלעד ירד אל הירדן. המקום נמצא במפגש הנהרות ירמוך ירדן נמצא אתר קסום המשלב טבע מרשים עם היסטוריה עשירה, נהריים.

למה דווקא לנסוע לשם?. סיור בפארק נהריים לא דומה לשום סיור אחר – הסיור שלנו מתחיל בגבעת הפרחים אתר ההנצחה המיוחד לבנות שנרצחו בנהריים, והוא ירוק ופורח כל השנה ובהתאם לעונות השנה. מגבעת הפרחים ממשיכים אל שביל הסכרים שבנה פנחס רוטנברג לטובת מפעל החשמל, וכן את הגשרים העתיקים

איך נרשמים? באתר אתרי מורשת כניסה חינם לפי תנאי האתר.

מה חשוב לזכור כאשר יוצאים לטייל בחגים? השבילים הומי אדם וכך גם בכבישים. תכננו היטב את הנסיעה באמצעות אפליקציות ניווט. איך חוסכים ומבלים?. זכרו לבדוק האם אתם זכאים להטבות בכרטיס אשראי. רוצים לחסוך עוד?. חלק מאתרי המורשת מאפשרים כניסה חינם. השמינו מקום מראש. מדובר בחוויה מעשירה ופעילות מומלצת להורים וילדים.

שמורת טבע עין אפק בין גשרים וביצות סיורים מומלצים בצפון בחופש 

היכן מטיילים? שמורת טבע עין אפק
כמה משלמים כניסה?  ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר, חינם למנויי מטמון

מה מחכה לכם בשמורה הצפונית?. שמורת הטבע עין אפק היא פנינת חמד בעמק עכו, ליד קריית ביאליק. השמורה, הכוללת את מקורות נחל נעמן, מהווה שריד לביצות שכיסו בעבר הרחוק את האזור.

מה כולל הסיור שמורת עין אפק גנים לאומיים סיורים מומלצים ?

נתחיל את הטיול בתצפית מגג טחנת הקמח הצלבנית, שממנה נראה כיצד השמורה מתמודדת עם אתגרי העיור המקיפים אותה. לאחר מכן נלך על הסכר העתיק, נעצור לביקור אצל השפמנונים ונמשיך בתצפית על אחו הג'מוסים. נסיים בהליכה חווייתית על הגשר הצף החוצה את האגם הגדול עד שנחזור חזרה לחניון הפיקניק.