מה עושים היום אטרקציות לפסח ברחבי הארץ

מה עושים היום אטרקציות לפסח ברחבי הארץ 2023

השנה פעילויות פסח חוזרות ובגדול. מצפון עד דרום מחכות לכם מאות פעילויות פסטיבלים ואירועים בתשלום או בחינם. היכן מבלים ולאן מטיילים ? מה עושים היום אטרקציות לפסח ברחבי הארץ. מגזין אירועים פסח 2023 מה עושים עם הילדים?. איזה פסטיבלים יש בחול המועד השנה?. איפה סיורים וטיולים?. סיקור סיורים בירושלים מטעם משרד התיירות עם מדריך ללא תשלום.

לוח שנה לעוזי עברי מתי יוצא ליל הסדר 2023?. 

מתי ליל הסדר השנה תשפ"ג? יום רביעי 05 אפריל 2023 י״ד נִיסָן תשפ״ג

11/04/2023 ערב חג שני יום חמישי כניסת החג: 18:46
12/04/2022 חג שני שביעי של פסח יום שבת יציאת החג 19:45
15/04/2022 יום שבת פרשת שמיני כניסת שבת יציאת שבת
14/04/2023 מתי חוזרים ללמוד? יום שישי, כ"ג בניסן התשפ"ג, 14 באפריל 2023.

פסטיבל פרא בגולן מה עושים היום אטרקציות לפסח 2023 ברחבי הארץ 

מתי זה קורה?. 9-10.4.23, חוה"מ פסח 2023

היכן מתקיים הפסטיבל?. ברחבי רמת הגולן

מה מצפה לכם ברמת הגולן בפסטיבל?.  בואו לראות את הגולן כפי שמעולם לא ראיתם בפסטיבל הגדול של החברה להגנת הטבע. למה כדאי להגיע לפסטיבל 2023?. בפסח הזה עולים צפונה ומגלים את הטבע הפראי של הגולן – חגיגה עם המון טיולים, מוזיקה ופעילויות לכל המשפחה!

שפע של טיולים מודרכים ללא תשלום
מיטב הטיולים מהיפים באזור. בכל טיול תפגשו במדריכי החברה להגנת הטבע ותיהנו ממסלול קליל עם הדרכה חווייתית. נקודות היציאה למסלולים יהיו פזורים בעשרה מוקדים ברחבי רמת הגולן. במוקדים אלו יתקיימו גם עמדות הסברה והפעלה למשפחות.

חוץ משלג בחורף מה מאפיין את הטבע באביב ברמת גולן?. מרחב שופע מרחבי טבע פתוחים, נדירים ופראיים שכמעט אי אפשר למצוא בישראל הצפופה. הוא מלא בנחלים זורמים וחיות בר שאנשים מגיעים לראות מכל העולם. לכן חשוב שנמשיך לשמור עליו כמו שהוא – ירוק, פתוח ופורח.

 לעמוד הפסטיבל והאירועים בחול המועד פסח 2023

איזה קרקס יש בחול המועד  השנה?. מופעים לכל המשפחה ברחבי הארץ

מי לא אוהב מופעי קרקס?. כל המשפחה קמה בבוקר או מתארגנת בערב לבילוי בחול המועד. על איזה מופע לפסח נמליץ בכתבה?. קבלו את קרקס בראבו במופע חדש שבמרכזו משחק לוח עתיק. אז כיצד על המופע מתעורר לחיים וסוחף את הקהל?. כל משתתפי המשחק חווים באופן מוחשי את הסכנות האורבות בג'ונגל, בדרך הם פוגשים חיות בר ציידים והפתעות רבות. המשחק העתיק הופך להיות חוויה אדירה ומפתיעה כאחד.

עוד פרטים זמני הופעות ברחבי הארץ מבצעים הנחות 

טיול עם מדריך חינם משרד התיירות רשות הטבע והגנים 

רוצים עוד פעילויות?. חזרו אלנו לאתר עם עדכונים על חופשת הפסח שנה.

הסיור יחל עם היציאה ממרכז המורשת, ימשיך דרך שיירת המשוריינים שהוצבה בחודשים האחרונים ובנסיעה לתצפית שער הגיא. מהתצפית ניתן להתרשם מהתמונה הרחבה ולהבין את מורכבות הדרך הצרה ומקור השם שער הגיא. משם ימשיך הסיור לאנדרטת המח"ל לזכרם של מתנדבי חוץ לארץ, והיא מספרת את סיפורם של למעלה מ3000 איש ממדינות שונות שהצטרפו בהתנדבות לכוחות הלוחמים של הישוב היהודי במלחמת העצמאות.

צפו בווידאו טיולים בירושלים עם מדריך מטעם משרד התיירות