מובילנד סרטים מבצעים והנחות 1+1 כרטיס לסרט

מובילנד סרטים מבצעים והנחות 1+1 כרטיס לסרט

אתר הסרטים של ישראל. מובילנד סרטים מבצעים והנחות 1+1 כרטיס לסרט רשימת בתי קולנוע סרטים מומלצים. קוד קופון לסרט. בקרוב בקולנוע, דיינרס, ויזה, אמריקן אקספרס ועוד. לרשימת רשת בתי הקולנוע בישראל ניתן להוסיף כיום גם את רשת MOVIELAND. נכון ל-08/2021 לרשת 3 בתי קולנוע, שירות VOD ובקרוב בית קולנוע חדיש וחדש בעיר עפולה. ברשת בתי הקולנוע ניתן גם לחגוג ימי הולדת לצד כנסים וימי עיון. מבצעים לבתי קולנוע בכפוף לתנאי הרכישה המתחדשים באתר הקניות.

מובילנד סרטים מבצעים והנחות 1+1 כרטיס לסרט

מובילנד סרטים מבצעים והנחות 1+1 כרטיס לסרט

רשימת בתי קולנוע מובילנד

  • כרמיאל מובילנד מתחם גן העיר
  • חיפה מובילנד  פלימן משה,4 קניון עזריאלי
  • פולג נתניה מובילנד ,  Y סנטר ספיר, שדרות גיבורי ישראל 17, טלפון: 09-964-0988
  • מובילנד עפולה

מבצע כרטיסים 1+1 למובילנד 1+1 לכרטיס קולנוע הטבות בכרטיס אשראי 

1+1 DINERS על כרטיסי קולנוע ב MOVIELAND

ויזה כאל על כרטיסי קולנוע 1+1 הקרנה רגילה במובילנד MOVIELAND כרטיס רגיל בקופות הקולנוע בסך 40 ₪ וכרטיס שני חינם.

אמריקן אקספרס 1+1  ב MOVIELAND   כרטיס רגיל בקופות הקולנוע בסך 40 ₪ וכרטיס שני חינם.

ישראכרט 1+1 ההטבה מעניקה כרטיס אחד בחינם לפי מחיר כרטיס בקופות 42 שח. בכפוף למחירון באתר movieland

כרטיס קולנוע מוזל לכוחות הביטחון  ב 29 ש"ח בקופה בלבד בהזמנה בקופות וב 33.5 ש"ח בלבד בהזמנה באתר.

מנוי פיס פלוס יכול לבחור אחת מתוך 2 הטבות מעולות. כרטיס לסרט מובילנד כל השבוע במחיר החל מ-18 שח וביום חמישי החל מ-9 שח

 

מה חדש בקולנוע סרטים מומלצים לצפייה 2024 הסרטים החדשים 

 

בוב מארלי One Love הסרט החדש בקולנוע 

 הסרט האולטימטיבי שחוגג את חייו והמוסיקה של אייקון שהעניק השראה לדורות באמצעות מסר האהבה והאחדות שלו. לראשונה על המסך הגדול גלו את סיפורו העוצמתי של בוב מארלי וכיצד המאבק האישי, ההתגברות על מצוקות הפך את המסע מאחורי המוזיקה המהפכנית שלו לחוויה מעצימה.

מאדאם ווב תאריך בכורה: 15/02/2024 עם דקוטה ג'ונסון 

 קסנדרה ווב, פראמדיקית במנהטן שייתכן ויש לה כוחות לראיית העתיד, נאלצת להיאבק עם תגליות לא פשוטות מעברה ויוצרת קשר חזק עם שלוש נשים צעירות אשר נועדו לגדולות בעתיד…לו רק הן ישרדו את ההווה הקטלני.

 

משחקי הרעב בלדה לנחשים וציפורי שיר

אם תרצו זה בעצם הסרט הרביעי בסדרה. מה העלילה?.  שנים לפני שיהפוך לנשיא העריץ של פאנם, קוריולאנוס סנואו בן ה-18 הוא התקווה האחרונה לשושלת הדועכת שלו,

משפחה מכובדת שנפלה ממעמדה הגבוה בקפיטול שלאחר המלחמה.

כשמשחקי הרעב חוגגים עשור לקיומם, סנואו הצעיר נרתע. מדוע?. נודע לו כי הוא נבחר להדריך את לוסי גריי ביירד. מה תפקידה בסרט?.  היא המתמודדת הנבחרת של מחוז 12 העני והמרוד. אבל דעתו תשתנה לאחר שלוסי, בהתרסה חסרת תקדים, קמה ושרה במהלך הטקס הסוער ומושכת את כל תשומת הלב של פאנם. סנואו חושב שאולי הוא מצא שותפה כדי להפוך את הסיכויים להישרדות לטובתם. שניהם משתמשים בכישוריהם הטבעיים למופעי ראווה לצד ידע פוליטי נרכש, כדי לשרוד כנגד כל הסיכויים ובדרך הפתלתלה ומלאת ההרפתקאות הם יחשפו מיהו ציפור שיר ומי הנחש.

המשאלה סרט ילדים חדש בקולנוע מדובב לעברית 

מי ל אוהב סרטי ילדים חדשים בקולנוע?. והפעם קבלו את המשאלה. מה על המסך?. הסיפור מתרחש בממלכה הקסומה של רוסאס ומציג את אשא, האופטימית והשנונה המגלה דאגה ואכפתיות גדולה לקהילה שלה. כשאשא מביטה לשמיים ברגע של צרה ומביעה משאלה, תחינתה נענית על ידי כוח קוסמי – כדור קטן של אנרגיה אין סופית בשם כוכב. יחד, הם מתמודדים עם האויבים האימתניים ביותר כדי להציל את הקהילה שלה ולהוכיח שכאשר רצונו של אדם אמיץ אחד מתחבר לקסם של הכוכבים, דברים מופלאים יכולים לקרות.

המזח סרט ישראלי חדש 2023 מומלץ לצפייה עם מיכאל אלוני 

התסריט מבוסס על אירועי אמת שהתרחשו במעוז ״המזח״ במלחמת יום הכיפורים, חזית סיני. השנה היא 1973, בוקר יום כיפור. המצרים פותחים בהתקפת פתע על המוצבים הישראלים לאורך תעלת סואץ. אלו היוו את קו ההגנה הראשון לאחר כיבוש סיני במלחמת ששת הימים. במוצב עצמו שהו 42 חיילים בפיקודו של סגן צעיר יוצא ישיבת הסדר, נאבקים להדוף את התקפות האויב שבמהלכן רבים מהלוחמים נפצעים או נהרגים.

באותו הזמן בבונקר התאג״ד, רופא המילואים התל אביבי, נאבק על חיי הלוחמים הפצועים וקורא לפינויים דחופים שאינם מגיעים. אחרי שבוע של מצור ולחימה, החיילים יצטרכו לבחור אם להמשיך ולהילחם תחת הוראות מפקדם, או ללכת אחר תוכניתו של רופא המילואים – תוכנית שעשויה להציל את חייהם.

אירוע רב משמעות אשר במרכזו האתוס של מדינת ישראל, טוב למות בעד ארצנו. האם חיילי מוצב המזח יחליטו לוותר על הערכים שעליהם חונכו ולהיכנע, או שמא להילחם עד הכדור האחרון?

מפרץ ההרפתקאות סרט העל צפו בווידאו 2023

כאשר מטאור קסום מתרסק בעיר ההרפתקאות, הוא נותן ליחידת החילוץ של הכלבלבים כוחות על, והופך אותם לכלבי על!. עבור סקיי, החברה הקטנה ביותר בצוות, הכוחות החדשים הם התגשמות חלום. אך דברים לוקחים תפנית לא צפויה לרעה כאשר נבל העל המדינגר בורח מהכלא ומאחד כוחות יחד עם מדען משוגע על מנת לגנוב את הכוחות של הכלבלבים לעצמם. בעוד גורל העיר מוטל בספק, כלבלבי העל יהיו חייבם לעצור את הנבלים לפני שיהיה מאוחר מידי, וסקיי תצטרך ללמוד שגם הכלבלב הקטן ביותר יכול לעשות שינוי עצום.

 

הפלאש סרט חדש צפו בווידאו שובו של באטמן 

בארי אלן הוא גיבור העל המהיר מכולם "הפלאש". לאחר שהוא מגלה כוח חדש, בארי מחליט לחזור אחורה בזמן לילדותו כדי להציל את אימו. אבל העניינים משתבשים במהרה כאשר בארי נלכד במציאות שבה ליגת הצדק לא קיימת וסופרמן מעולם לא הגיע לכדור הארץ. כאשר גנרל זוד פולש לאטמוספירה ומאיים להשמיד את העולם, הפלאש בעזרת עצמו הצעיר יוצא לחפש את גיבור העל היחיד שעוד פועל בעולם: באטמן.

הבוגימן לצפייה בקולנוע עם השחקנים סופי תאצ'ר, כריס מסינה 

תלמידת התיכון סיידי הארפר ואחותה הצעירה סויר אבלות וכואבות את מותה בטרם עת של אימן, והן גם אינן זוכות לתמיכה רבה מצד אביהן, וויל, מטפל מרפא המתמודד בדרכו עם כאבו האישי. אז, כאשר מטופל נואש מגיע במפתיע לביתם לבקש עזרה, הוא משאיר אחריו ישות על טבעית אימתנית שצדה משפחות וניזונה מסבלם של קורבנותיה.

האחים סופר מריו הסרט 2023

שיתוף פעולה מטורף ראשון בין אילומניישן, הסטודיו מאחורי סרטי "המיניונים" וחברת משחקי הוידיאו הידועה ביותר נינטנדו: בסרט "האחים סופר מריו" דמותו האהובה של השרברב הכי קופצני בעולם מגיעה הישר למסך הגדול בסרט אנימציה לכל המשפחה שלא נראה כמוהו.

ננה סופרסטאר סרטים חדשים לצפייה 2023

היא נולדה לרקוד. ננה היא ילדה שחורה בת 12 אשר בדיוק התקבלה לבית הספר לבלט בפריז. על אף המוטיבציה הגבוהה שלה יהיה עליה לעבוד קשה כפליים על מנת לברוח מהסביבה החברתית שלה ולהרגיש שייכת על ידי הבמאית של בית הספר מריאן בלאז'. עבור בלאז', כוכבת ריקוד בעברה שבלט הוא כל חייה. בעוד היא סוחבת עמה סוד אשר יחבר בינה לבין הבלרינה הצעירה.

טאר המנצחת עם קייט בלאנשט

האם זה הסרט הטוב ביותר לשנת 2023?. בהחלט ייתכן. סיפורה של לידיה טאר מוזיקאית ומנצחת בשיא הקריירה שלה שמנהלת ביד רמה את התזמורת הפילהרמונית הראשית של ברלין וחייה חיי משפחה וזוגיות שגרתיים לכאורה. אך במקביל, מתחת לפני השטח, הכוכבת המצליחה מסתירה סודות אפלים שמאיימים על כל מה שהשיגה. מי משחק?.  קייט בלאנשט, נעמי מרלן, נינה הוס

 חדש בקולנוע 2023 סרט לצפייה Plane

מבצע פורצ'ן תרגיל מלחמה חדש בקולנוע 2023 

מה בסרט?. מרגל העל אורסון פורצ'ן נדרש לאתר ולעצור מכירה של כלי נשק מסוכנים ע"י סוחר הנשק המיליארדר גרג סימונדס. בניגוד לרצונו הוא נאלץ לחבור לכמה מהסוכנים הטובים בעולם. לאיזו מטרה הם חותרים?. מגייסים את הכוכב ההוליוודי הגדול ביותר בעולם, דני פרנצ'סקו. ומה הוא יעשה?. יסייע להם במשימה חשאית חובקת עולם שתציל את האנושות. מי ביים? גיא ריצ'י.  

עכשיו במובילנד נתניה בלאק אדם 

לראשונה אי פעם, דווין ג'ונסון מצטרף ליקום הקולנועי של DC כאנטי-גיבור החזק בעולם בסרט האקשן הענק "בלאק אדם". כמעט 5,000 שנה לאחר שקיבל את הכוחות הכל-יכולים של האלים העתיקים ומיד נכלא -בלאק אדם (ג'ונסון) משוחרר מקברו הארצי והוא מוכן להנחית את הצדק על העולם המודרני, בדרך שרק הוא יודע.
העולם היה זקוק לגיבור. הוא קיבל את בלאק אדם.

לוחמת סיפורה המדהים של אגוג'י

סרט אשקן עם משמעות תרבותית. מומלץ בבתי הקולנוע. יחידה של נשים לוחמות אשר הגנו על הממלכה האפריקאית דהומיי במאה ה-19 באמצעות כישורים ואומץ שלא נראו כדוגמתם. בהשראת אירועים אמתיים, הסרט עוקב אחר המסע האפי והמרגש של הגנרלית נאניסקה בעודה מאמנת דור חדש של לוחמות ומכינה אותן לקרב נגד אויב הנחוש להשמיד את אורח חייהן. ישנם דברים ששווה להילחם עבורם…

 

דיוויד בואי  Moonage Daydream

לשבוע אחד בלבד של הקרנות מיוחדות רק בבתי הקולנוע דיוויד בואי: Moonage Daydrem. מה קבלנו?. מסע קולנועי חוויתי החוקר את פועלו, חזונו והמוזיקה של אחד האומנים החשובים ביותר בתרבות הפופולארית.

מאת הקולנוען המוערך ברט מורגן ובשיתוף פעולה רשמי עם אחוזת בואי. הסרט הוא פרי עבודה של חצי עשור ומציג קטעים שמעולם לא נראו על המסך, וידיאו ארט, הופעות נדירות ואת כל להיטיו הגדולים של בואי.

 

שנות אור  עם דיבוב עברית

הצטרפו לגיבור אשר סיפק השראה לצעצוע האהוב בסרט חדש על סיפור המקור של באז שנות אור (בקולו של כריס אוונס). הסרט עוקב אחר האסטרונאוט האגדי במהלך הרפתקאותיו בחלל לצד קבוצה של מתגייסים חדורי מוטיבציה.

אלביס הסרט עם טום הנקס על כוכב הרוק הראשון אלביס פרסלי

מהאירועים הקולנועיים הגדולים של השנה. הסודות של תעשיית הבידור האמריקאית "השואוביזנס" כמו שמעולם לא ראיתם אותם. סרטו המונומנטלי של הבימאי והיוצר באז לורמן על אגדת הרוק אלביס. בכיכובם של אוסטין באטלר וטום הנקס.

תור: אהבה ורעם 2022 הסרטים המומלצים של 2022

הפרישה שלו לא מחזיקה זמן רב כאשר רוצח גלקטי בשם גור רוצח האלים (כריסטיאן בייל). תקציר העלילה?. כעת הוא שואף לחסל כל האלים באשר הם. איך בדיוק?. נכנס לתמונה. על מנת להילחם באיום הזה תור חייב לגייס לטובתו את חבריו ואלקירי

רשימת מבצעים מלאה מובילנד קולנוע