מוזיאון העם היהודי כניסה חינם משרד התרבות

מוזיאון העם היהודי כניסה חינם משרד התרבות

לאן נוסעים היום עם הילדים?. יש מוזיאון אחד בתל אביב שאני ממליץ עליו בחום. מוזיאון העם היהודי כניסה חינם משרד התרבות מה עושים עם הילדים אטרקציות חינם ברחבי הארץ והפעם מוזיאון המשלב חוויה והומור ביקור חובה שעות פתיחה. מה קורה ביום המוזיאונים הבינלאומי 2023?. בתאריך 09/05/2023 כניסה חינם החל משעה 13:00. הקהל מוזמן.

מה תראו בביקור מוזיאון העם היהודי כניסה חינם

במקום המשתרע על שלוש קומות חדשות, ארבעה אגפים מרהיבים, מאות מוצגים נדירים. אטרקציות בתל אביב המלצות לבילוי משפחתי. שילוב של מסורת, היסטוריה של העם והכל לצד הומור ובאמצעים חדישים מעולמות התוכן של ילדים בני זממנו.

מוזיאון העם היהודי כניסה חינם שעות פתיחה מוזיאונים מומלצים עם הילדים

מוזיאון העם היהודי כניסה חינם שעות פתיחה מוזיאונים מומלצים עם הילדים

תוכלו לצפות בסרטים מקוריים שהופקו במיוחד. נבקר בתחנות אינטראקטיביות מעשירות וכיפיות. אוהבים גאדג'טים?  תוכלו ליהנות מאפליקציות מתקדמות שמלוות את חוויית הביקור.

מה צריך להביא לביקור?. את עצמכם. למה?. על גבי 7,000 מ"ר של שטח תצוגה במוזיאון היהודי הגדול והמקיף בעולם – וכל זה פתוח ונגיש עבורכם בחינם כל יום שישי.

מתי המוזיאון פתוח?  איך מזמינים מקום עם כניסה חינם ?  

מומלץ להזמין מקומות מראש באתר הכרטיסים לאחד משני חלונות הזמן בתאריך הנבחר, עד 10 כרטיסים להזמנה.
חלונות זמן להזמנה – 09:00 ו-11:30. להזמנת כרטיס חינם – שימו לב לעדכונים ופרסומים.

המלצות על בילוי עם הילדים ברחבי הארץ שמורות טבע כניסה ללא תשלום

עיינות גיבתון מעיינות מגדל מים וגשר תלוי מעל זרימת המים. איך מגיעים?. מחנים את הרכב בתחנת הרכבת במזכרת בתיה ופוסעים עם השביל המזרחי לאורך פסי הרכבת. מסלול מעגלי של יחסית לכל המשפחה.

מסלול בשמורת טבע מי ליפתא – מי נפתוח, לפארק הארזים – שמורת טבע ליד ירושלים כניסה חינם. מה במקום?. מראות עבר מרתקים, מעיינות, בעלי חיים ובעיקר טיול שכולו באוויר הרים צלול כיין וריח אורנים. מהיכן מתחילים את הסיור?. שמורת טבע מי ליפתא ('מי נפתוח'). היכן מסיימים?.  "גן המצודה" בעמק הארזים, פארק ירושלים.

אטרקציות ברחבי הארץ כניסה חינם. איך יודעים איפה לבלות?. אצלנו במדורי הבילוי מה עושים היום עם הילדים. היכן מבלים בתל אביב. סיורים בעיר העתיקה בבאר שבע.

צפו בווידאו שמורות טבע כניסה חינם טיולים לכל המשפחה לאן מטיילים ללא דמי כניסה