מוזיאון העם היהודי כניסה חינם משרד התרבות

מוזיאון העם היהודי כניסה חינם משרד התרבות

לאן נוסעים היום עם הילדים?. יש מוזיאון אחד בתל אביב שאני ממליץ עליו בחום. מוזיאון העם היהודי כניסה חינם משרד התרבות מה עושים עם הילדים אטרקציות חינם ברחבי הארץ והפעם מוזיאון המשלב חוויה והומור ביקור חובה שעות פתיחה.

מה תראו בביקור מוזיאון העם היהודי כניסה חינם

במקום המשתרע על שלוש קומות חדשות, ארבעה אגפים מרהיבים, מאות מוצגים נדירים. אטרקציות בתל אביב המלצות לבילוי משפחתי. שילוב של מסורת, היסטוריה של העם והכל לצד הומור ובאמצעים חדישים מעולמות התוכן של ילדים בני זממנו.

מוזיאון העם היהודי כניסה חינם שעות פתיחה מוזיאונים מומלצים עם הילדים

מוזיאון העם היהודי כניסה חינם שעות פתיחה מוזיאונים מומלצים עם הילדים

תוכלו לצפות בסרטים מקוריים שהופקו במיוחד. נבקר בתחנות אינטראקטיביות מעשירות וכיפיות. אוהבים גאדג'טים?  תוכלו ליהנות מאפליקציות מתקדמות שמלוות את חוויית הביקור.

עוד באתר פסטיבל חוצות היוצר ירושלים 2022 

מה צריך להביא לביקור?. את עצמכם. למה?. על גבי 7,000 מ"ר של שטח תצוגה במוזיאון היהודי הגדול והמקיף בעולם – וכל זה פתוח ונגיש עבורכם בחינם כל יום שישי.

מתי המוזיאון פתוח?  איך מזמינים מקום עם כניסה חינם ?  

מומלץ להזמין מקומות מראש באתר הכרטיסים לאחד משני חלונות הזמן בתאריך הנבחר, עד 10 כרטיסים להזמנה.
חלונות זמן להזמנה – 09:00 ו-11:30. להזמנת כרטיס חינם הזמנת מקום מוזיאון העם היהודי בתל אביב.

המלצות על בילוי עם הילדים ברחבי הארץ 

מוזיאון הטבע בירושלים – פעילות אחר הצהריים וערב לילדים ולכל המשפחה כרטיסים והרשמה.
פסטיבל לתיאטרון בובות 2022 בחולון – בין התאריכים28/07/2022 ועד 06/08/2022.
שרים ומצדיעים למוזיקה העברית פסטיבל ערד. מתי? 22/08/2022 עד 25/8/2022. ומה עם קצת נוסטלגיה?. הפסטיבל המתקיים זו הפעם ה-39 מציע מגוון רחב של מופעי מוזיקה תחת כיפת השמיים ובאתרים שונים ברחבי העיר.
איפה אפשר לראות מטר כוכבים נופלים מטאורים בשמי הארץ – "נוקדים עם כוכבים". האירוע מתקיים במשך שלושה סופי השבוע הראשונים של חודש אוגוסט, בתאריכים ב- 5/8 , 12/8 , 19/8. מידי סופ"ש בשעות אחר הצהריים מלווה במוזיקה בכיכר הכפר. עוד בפסטיבל: סדנאות ליליות "מסע בין כוכבים".

אטרקציות ברחבי הארץ כניסה חינם. איך יודעים איפה לבלות?. אצלנו במדורי הבילוי מה עושים היום עם הילדים. היכן מבלים בתל אביב. סיורים בעיר העתיקה בבאר שבע.