מזלות תאריכים באיזה תאריך המזל שלכם בגלגל

מזלות תאריכים באיזה תאריך המזל שלכם בגלגל

אתר האסטרולוגיה של ישראל גאה להציג את לגולשים את הזודיאק, גלגלה המזלות לפי תאריך לידה. מה בכתבה?. מזלות תאריכים באיזה תאריך המזל שלכם בגלגל. הורוסקופ 2023 גלגל המזלות ותכונות אופי הסברים. האם אפשר לצפות זוגיות אהבה ופרנסה לפי תאריך לידה וגלגל המזלות?.

זוגיות פרנסה תחזית אישית מזלות תאריכים

השתייכות אסטרולוגית למזל נקבעת לפי שעת הלידה והתאריך. לכן חשוב לפני הכל שנכיר את מה המזל שלנו או של האדם מולו אנו מבקשים לבדוק התאמה אסטרולוגית. מה בכתבה?. מזלות תאריכים באיזה תאריך המזל שלכם בגלגל הורוסקופ חינם אסטרולוגיה לפי מזל בנושאי אהבה זוגיות פרנסה התאמה לפי שמות 2023 מפת לידה חינם ועוד.

עוד באתר הורוסקופ חינם לפי מזל תחזית שנתית מפת לידה חינם שנה סינית 

מזלות תאריכים באיזה תאריך המזל שלכם בגלגל

מזלות תאריכים באיזה תאריך המזל שלכם בגלגל

באיזה תאריך יוצא המזל שלי?.  גלגל זודיאק לפי תאריך עברי לועזי 2023

22 בדצמבר – 19 בינואר  מזל גדי
20 בינואר – 18 בפברואר מזל דלי
מַזַל דָגִים 19 בפברואר – 20 במרץ
21 במרץ – 19 באפריל מזל טלה
20 באפריל – 20 במאי מזל שור
מזל תאומים 21 במאי – 20 ביוני
מזל סרטן 21 ביוני – 22 ביולי
23 ביולי – 22 באוגוסט מזל ליאו
23 באוגוסט – 22 בספטמבר  מזל בתולה
מזל מאזניים  23 בספטמבר – 22 באוקטובר
מזל עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר
22 בנובמבר – 21 בדצמבר מַזַל קשת

מי המציא את גלגל המזלות?. בין החורקים מקובל להניח שהמצרים הקדמונים ייסדו את התחום, משם החוכמה עבר ליוון העתיקה ומשם הופצה ברחבי העולם.

חלוקת המזלות לפי תוכנות אופי ואישיות מים אש אדמה אוויר מה אומר עלינו המזל שלנו

 

המזלות של המים סרטן, עקרב ודגים.

מזלות מים הם רגשיים ורגישים במיוחד. הם אינטואיטיביים ביותר והם יכולים להיות מסתוריים כמו האוקיינוס עצמו. שלטי מים אוהבים שיחות עמוקות ואינטימיות. לעתים רחוקות הם עושים משהו בגלוי והם תמיד שם כדי לתמוך ביקיריהם. סימני המים הם: סרטן, עקרב ודגים.

אש בוערת המזלות החמים טלה, אריה וקשת.

שלטי אש נוטים להיות נלהבים, דינמיים וטמפרמנטיים. הם כועסים מהר, אבל הם גם סולחים בקלות. הם הרפתקנים עם אנרגיה עצומה. הם חזקים מאוד פיזית ומהווים מקור השראה לאחרים. שלטי אש הם אנשים אינטליגנטים, מודעים לעצמם, יצירתיים ואידיאליסטים, תמיד מוכנים לפעולה. מזלות האש הם: טלה, אריה וקשת.

מחוברים לקרקע מזלות האדמה מזל שור, בתולה וגדי.

סימני כדור הארץ הם "מקורקעים" ואלה שמורידים אותנו ארצה. הם בעיקר שמרניים וריאליסטיים, אבל הם יכולים גם להיות מאוד רגשיים. הם מחוברים למציאות החומרית שלנו וניתן להפוך אותם למוצרים חומריים. הם מעשיים, נאמנים ויציבים והם דבקים באנשים שלהם בזמנים קשים. מזלות כדור הארץ הם: מזל שור, בתולה וגדי.

נאחזים באוויר מזלות האוויר תאומים, מאזניים ודלי.

סימני אוויר הם תקשורת רציונלית, חברתית ואהבה ויחסים עם אנשים אחרים. הם הוגים, ידידותיים, אינטלקטואלים, תקשורתיים ואנליטיים. הם אוהבים דיונים פילוסופיים, מפגשים חברתיים וספרים טובים. הם נהנים לתת עצות, אבל הם גם יכולים להיות מאוד שטחיים. סימני האוויר הם: מזל תאומים, מאזניים ודלי.