מחוברים עונה 9 פרק 5 לצפייה ישירה

מחוברים עונה 9 פרק 5 לצפייה ישירה

העונה מתקדמת בצעדי ענק! המחוברים של HOT ממשיכים לחשוף עוד הביטים אנושים ופשוטים בחיי היום יום שלהם. מחוברים עונה 9 פרק 5 לצפייה ישירה- גלו כיצד לוסי אהריש וצחי הלוי מתכוננים לראש השנה, עברי לידר מתמודד עובדות החיים, דור רפאלי עם מקרר וינטג'. פרק מרגש במיוחד. צפו בווידאו בסוף העמוד

"<yoastmark

לוסי אהריש וצחי הלוי מחוברים עונה 9

לפני המשך ביקורת הפרק אני חייב גלוי נאות. מבחינתי לוסי וצחי הם סמל. בהתנהגות שלהם בתקשורת, באמירה חברתית של לוסי והיכולת שלהם לחשוף את החיים האישיים. זו רק דעתי הפרטית, אבל נדמה שאם היו לנו עוד כמה לוסי אהריש בחברה שלנו, היא הייתה הרבה יותר טובה.
זה לא אומר שמחוברים פותרת את חילוקי הדעות בחברה, זה לא אומר שהיא צודקת תמיד. הם בעיקר מסמלים את העובדה שעם קצת מאמץ אפשר לכונן פה חברה טובה יותר. מבחינתי, זה המסר הגדול של מחוברים עונה 9 לצפייה ישירה.

ובינתיים דור רפאלי מקבל מקרר וינטג' חדש

כל מי שנסע בשבילים הצדדים של אירופה או אפילו בארצות הברית, זוכר את החיוך על הפנים כאשר הגיע לתחנת הדלק של SHELL. תחנות הדלק עם הלוגו של הפנינה וחנויות נוחות עם שתיה קרה, כריך וממתקים עם ארומה של חוץ לארץ.

רגע לפני שאמא ציפי נכנסת לבית הכלא, דור מצליח להעביר את האווירה בבית משפחת רפאלי בצורה מדויקת ומרגשת. במחוברים נעלמות קריאות מגיע לה. פתאום ציפי רפאלי היא לא ההיא שלקחה חלק בהעלמת מס. היא אמא, רעיה ובעיקר בת אדם, בדיוק כמוך.

ככל שאני מעמיק וצופה בעונה 9 מחוברים של הוט, אני מגדיר אותה כיצירת דוקו מעולה. היא הרבה יותר טובה ומוצלחת מכל העונות הקודמות של הוט.

עברי לידר מחוברים

ואחרון חביב, לא בגלל שהוא אחרון אלא בגלל שהוא בעיקר חביב עלי. מבחינתי עברי לידר הוא עוד זמר. האמת שאין לי קטע מיוחד עם המוזיקה שלו. לכן לא היו לי ציפיות ממנו לפני העונה החדשה של מחוברים. אבל כאשר אנחנו נמצאים כבר בפרק החדש עונה 9 מחוברים לצפייה ישירה, נחשף הצד האנושי שלו.
צד אחר, עדין שמאיר את המוזיקה שלו באור אחר. עברי, כמו לוסי וצחי, הוא דמות של קירוב לבבות, אין בו אג'נדה של הם ואנחנו. מבחינתו כולם אנחנו.

צפו בווידאו לקראת פרקים מלאים מחוברים עונה 9. פרק 5