מי הפטריה זמר במסכה מיכל אמדורסקי או אורנה דץ

מי הפטריה זמר במסכה מיכל אמדורסקי או אורנה דץ

מי הפטריה זמר במסכה מיכל אמדורסקי או אורנה דץ ערוץ 12 מאקו טיוי ספוילר ענק הזמרים מאחורי התחפושות פרקים מלאים לצפייה ישירה כל התחפושות והשירים.

מי הפטריה זמר במסכה מיכל אמדורסקי או אורנה דץ

מי הפטריה זמר במסכה מיכל אמדורסקי או אורנה דץ

אבל לחיות שנים באופן מוחלט ולחשוב שאתה את כל הביצה מכיר, ליבי הנה, קולי הריי. ובכן אציג לכם את הספוילר הבא שמגלה לכם מי פטריה זמר במסכה. אז מכל מלמדי השכלתי ומכל הצפיות והרמזים החכמתי וזו המסקנה אליה הגעתי – פרטיה במסכה מיכל אמדורסקי היא ולא אחרת מים סוף ועד כנרת.

ואת זה למה אני אומרת? כי כל הרמזים מובילים אליה! אז אולי אני טועה והפטרייה במסכה היא דמות סלב אחרת, אבל אחרי צפייה חוזרת בכל הפרקים של זמר במסכה ערוץ 12 לצפייה ישירה מאקו טיוי אין לי ספק אחר.

פטריה רמזים הזמר במסכה

קודם כל לפי הרמז הראשון מדובר בזמרת. מדובר בדמות חביבה אז בטח מוסיף לה המון, היא היית החסרה לאור הזרקורים וגם אנחנו מתגעגעים למיכל שמקומה הטבעי הוא בלב העשייה על המסך, היא שפטה בנולד לרקוד ולכן היא המועמד שלנו להיות הזמרת בפטרייה.

מי השפירית זהבה בן מובילה את בורסת הניחושים

אתם יכולים לנחש אחרת, ואולי זו בכלל לא הזמרת זהבה בן, אבל הלב רוצה הוא מתגעגע לזהבה על הבמה הראשית, לא בתחפושת לא כאורחת ולא לסולו או שניים. לא את אתי לוי ואת אף ניחוש אחר. העם רוצה זהבה. נדמה לי שלא אטעה אם כל מאות הצופים של המזר יעמדו על הרגליים בבתים וימחאו לה כספיים אם רק נקבל רמז שהיא כאן, היא פותחת גרון ואומרת – אני אתכם יש לי מזל. גם לנו.

הזמרים שגלנו עד עכשיו התחפושות מאחורי המסכה 

טל פרידמן הקרמבו

ינון מגל הקקטוס

גדי סוקניק הדב

דביר בנדק הכריש הפטיש

השירים הכי יפים של הזמרים במסכות 

יעל “I’m Every Woman” של צ’אקה קאן

חסידה “שיר ללא שם” של שלום חנוך\

דב “Piano Man” של בילי ג’ואל

קקטוס “שמתי לי פודרה” של אביתר בנאי ינון מגל

 

ואם תהיתם למה הדמות הזו כל כך פופולרית ומיסתורית אז הנה כמה רמזים