מלכות פרק 5 עונה 2 לצפייה ישירה האהבה היא פשע מושלם

מלכות פרק 5 עונה 2 לצפייה ישירה האהבה היא פשע מושלם

שתי סדרות רצות כעת על המסך וכל פרק חדש לצפייה שיירה היא חגיגה של ממש. אבל אנחנו כאן על מנת לתת כבוד ולספר על הסדרה הכי חזקה בימים אלו על המסך. רבותי וגבירותי, צופים יקרים קבלו את מלכות פרק 5 עונה 2 לצפייה ישירה האהבה היא פשע מושלם.

 

מלכות פרק 5 עונה 2 לצפייה ישירה

מלכות פרק 5 עונה 2 לצפייה ישירה

אלברט בן סירא בתפקיד החתול המטפס שלא יוצא לפנסיה 

נכון לעכשיו הדמות הכי מבריקה בסדרה היא דווקא האנדרדוג. מדובר בדמותו של אלברט. הוא התחיל את הסאגה על היאכטה המלכות עונה 1. עכשיו כשהוא ניצב בפני החלטה קשה שאולי תגשים חלק מחלום חייו. הוא מראה חושים של חתול רחוב מנוסה. עוד מעט הוא יעשה צחוק מכולם. מי היה מוכן לוותר על החופש עבור כלה שאי אפשר להתקרב אליה.

ומה קבלנו, אותן התשובות, אותן שאלות. לא משנה איך הופכים את זה. בסופו של דבר הפשע לא ממש לא משתלם. בטח לא לטווח ארוך. אולי זה מסר סמוי של ההפקה. אבל בסאב טקסט של מלכות עונה 2 יש מסר חשוב. סוף הפשע בתא מספר תשע. כי אין דרך אחרת.

ואין שקט אין כלה. אין אהבה ואין מוצא. רק השוטר פרידמן השוטר אוהב באמת אבל פתאטי.

מודעות גוגלעוד באתר  שנה סינית 2022 שנת הנמר

ליזי מלכה אוהבת ערבי דורי מלכה לא מוכנה לשמוע על זה 

חמודי כפרה רוצים להרוג אותך! ליזי מעבריה מסר חשוב לאהוב ליבה. בסצנה חשובה, שקצת הזכירה לי את שובר שורות, היא מעבירה מסר. האהבה של ליזי מלכה היא בבואה של אהבת אלברט לדורי. שניהם מוכנים ללכת רחוק. לשבור את הכלים ולספק סצנות מעולות בסדרה מלכות yes עונה 2.

גורל או בחירה- האם הדור השני חייב להישאר בעולם הפשע 

צפייה בדור השני של בנות משפחת מלכה מעלה שאלה חשובה. האם הדור השני של משפחות השפע חייב ללכת בעקבות האבות המייסדים. בעיקר במקרה של סדרה כמו מלכות לצפייה ישירה פרקים מלאים. בעולם יש לא מעט דוגמאות. גם הסדרה הבורר לצפייה ישירה הציגה את הדור השני אולם זה לא תמיד חייבת להיות מסורת.

קחו לדוגמא את הבן של פבלו אסקובר. אולי אפשר ללמוד מזה משהו על מלכות פרק חדש. בנו הבכור של פאבלו מנרקוס, חולץ ואומץ על ידי סוכן MI6 שהוביל את המשימה, פטריק ויטקומב. כיום, פיליפ ויטקומב, כפי שידוע הבכור של אסקובר, הוא אמן מוערך שחי עם אשתו באי מיורקה שבים התיכון.

לקראת שידור מלכות פרק 5 עונה 2 yes לצפייה ישירה