מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה פרקים מלאים

מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה פרקים מלאים

קבלו את הסדרה הישראלית החדשה שתחמם לנו את המסכים. מבוססת על רומן מצליח שמכר למעלה מ300,000 עותקים. קבלו את סדרה חדשה  בyes מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה פרקים מלאים. צפו בווידאו בסוף עמוד זה מלכת היופי של ירושלים פרק 1 לצפייה ישירה 

מלכת היופי של ירושלים צפייה ישירה פרקים מלאים YES צילום מסך יוטיוב

מלכת היופי של ירושלים צפייה ישירה פרקים מלאים YES צילום מסך יוטיוב

טקס מלכת היופי של ירושלים לא מה שחשבתם

הספר עוסק בקורותיה של משפחה ירושלמית אסלית. כזו שנבנו עליה אגדות במשך השנים. הם ספניולית, הספרדית של היהודים. אם כל הגינונים של פעם, התבשילים ופערי המעמדות בין העשירים והעניים בעיר. בתקופה של אמצע המאה הקודמת, הרבה אחרי היציאה מהחומות. בתוך כל הקלחת הזו חיה משפחת ארמוזה ששמועה על קללה מסתורית רובצת עליה.

בתוך המשפחה החיים לא ממש אוויר הרים צלול כיין. אבי המשפחה השחקן מיכאל אלוני לא ממש אוהב את אשתו שמגלמת הילה סעדה. אבל את מי הוא כן אוהב- את הבת שלו שקוראים לה לונה. כן חברים פעם שמות לונה, ביאנקה ורוזה היו השמות. איפה קוראל, איפה פיקסי. דרך אגב כולם היו יפות כמו מימוזה אפילו במשפחת ארמוזה.

לונה היא מלכת היופי אבל מה קורה לאופי 

החיים בארץ תחת הכיבוש העותמני ואחר כךף המנדט האנגלי לא היו סוגה בשושנים. וכך הספר מתאר את קורות המשפחה הירושלמית. בין גאות לשפל וגם כאשר המישור הופך לעקוב, נשאר רק דבר אחד שלא משתנה. יופיה של לונה היא המלכה הבלתי מוכתרת של בנות ירושלים. היא היהלום שבכתר. היא זו שלה מייעדים חתן ממשפחה מבוססת וטובה. וכל זה מעניק לנו הזדמנות לסדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה ב yes  טלוויזיה בלוויין.

שחקנים במלכת היופי הירושלמית הם מהשורה הראשונה של המסך בישראל.

מיכאל אלוני גבריאל ארמוזה הוא ראש המשפחה, הוא גם סוג של אבו אל באנת

הילה סעדה רוזה ארמוזה ( חרוז אבל זה השם)

סוול אריאל בתפקיד לונה אחותן של רחליקה ובקי שתי הבנות הנוספות

עוד על הסט המפואר והמושקע ישראל אוגלבו החוזר בתשובה וכוכב הישרדות

צפו עכשיו בווידאו לקראת פרק 1 עונה 1 מלכת היופי של ירושלים תרגום עברית מובנה

אתר הסדרות של ישראל המלצות תרגום עברית מובנה סרטים לצפייה ישירה נטפליקס ישראל סיקור כל מה שקורה על המסך