מלכת היופי של ירושלים פרק 10 לצפייה ישירה: נסיכת הגאות והשפל

מלכת היופי של ירושלים פרק 10 לצפייה ישירה: נסיכת הגאות והשפל

העיר העתיקה אכלסה בעיקר את מי שבחר לא לצאת מהחומות. ועד הקהילה הספרדית בחר להישאר בעולם הגלותי של ירושלים העתיקה. אולם יש אדם אחד יוצא דופן שביתו בין החומות אבל ליבו עמוק בתוך הניהיליזם של המאה ה21. מלכת היופי של ירושלים פרק 10 לצפייה ישירה: נסיכת הגאות והשפל

מלכת היופי של ירושלים פרק 10 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים פרק 10 לצפייה ישירה

העובדות היבשות על משפחת ארמוזה ( המרכיבות סיפור מרגש) 

  1. לונה נולדה לאם יתומה אבל לאבא גבריאל המנהל את אחת המשפחות העשירות בעשה הספרדית בירושלים
  2. מי באמת השחקנית הכי יפה בסדרה? קשה לשפוט. אבל אם נביט על תמונות מתקופת ההתרחשות, לא בטוח שכולן שם היו מלכות יופי, שהוא בעיני המתבונן בעיקר. כל אחד והטעם שלו.
  3. העדה הספרדית בירושלים אבדה את מרבית נכסיה בזמן קום המדינה כאשר מזרח העיר לא נשאר בידיים ישראליות.

גבריאל אוהב את רוחל? ממש לא! 

מה זאת אהבה? מה היא מבקשת? לא מעט מלומדים ופילוסופים דרשו וחקרו בשאלה מה זאת אהבה. כיצד ניתן להגדיר אותה. האם סך התשוקות שאנו מרגישים. אני חושב שתשובתו של א. גרייבס, פרשן החצר האחורית, היא הנכונה ביותר והיא זו שיכול לאפשר לצופה להבין נכון את הסדרה בyes ולגרום לו גם להבין טוב יותר את הרומן ולקרוא ביקורת מלכת היופי של ירושלים.

אהבה פירושה לוותר על מקום הנוחות שלך. לוותר על הדברים הכי חשובים לך עבור בן הזוג שאתה אוהב או אוהבת. האם גבריאל ארמוזה (מיכאל אלוני
) עושה מאמץ אמיתי לממש את אהבתו? לאחר שצפיתי בפרקים מלאים לצפייה ישירה מלכת היופי של ירושלים yes, אני חושב שהוא רחוק מכך. לי כצופה הוא השאיר תחושה שהשיר One Night In Bangkok מתאר בצורה מושלמת.

Siam's gonna be the witness
To the ultimate test of cerebral fitness
This grips me more than would a
Muddy old river or reclining Buddha
And thank God I'm only watching the game controlling it

צפו בווידאו מלכת היופי של ירושלים פרק 10 עונה 1 

רוחל (יובל שרף) וגבריאל (מיכאל אלוני) הם הדוגמה המושלמת לאהבה אסורה ותשוקה. שניהם נשואים, ומגיעים מעולמות שונים לחלוטין – הוא ספרדי, והיא אשכנזייה. בואו להכיר מקרוב את רוחל, ולנחש איך זה ייגמר.