מלכת היופי של ירושלים פרק 24 לצפייה ישירה yes- לונה לא חוזרת!

מלכת היופי של ירושלים פרק 24 לצפייה ישירה yes- לונה לא חוזרת!

הכאב הזה פוגע בעיקר אם אתה כבר לא יכול לחכות לפרק הבא. כי גיבורי הרומן של שרית לוי ישי הפכו כבר לאורחים קבועים בכל בית. בכל שבוע ארבעה פרקים חדשים. קבלו את מלכת היופי של ירושלים פרק 24 לצפייה ישירה yes. צפו בווידאו החדש בסוף העמוד.

מלכת היופי של ירושלים פרק 24 לצפייה ישירה yes

מלכת היופי של ירושלים פרק 24 לצפייה ישירה yes

כולם ראו ורק גבריאל ארמוזה לא יידע לעולם

הפרקים הקודמים הציגו את הקרע ההולך וגדל בין גבריאל לבין רוזה, ההורים של לונה, בקי ורחליקה. הפער היה קיים שם מאז ומתמיד. בפרק 1 מלכת היופי, אנו רואים כיצד גבריאל ביטל חתונה עם אישתו המיועדת ממשפחה ירושלמית ספניולית ומבוססת.

עוד באתר- כרטיסים 1+1 לקולנוע 

אבל כמו יעקב ולאה, הוא גילה מהר מאד שאת מה שאהבה נפשו הוא לא יקבל ועל מנת לכפר על החטא אמא שלו, מרקדה, משדכת לו את המנקה שלהם, את רוזה היתומה הענייה. זה גם נח לה. בלי גב משפחתי הכלה החדשה הופכת לשפחת הבית והיא ממש אסקופה נדרסת תחת חמותה.
אני בטוח במאה אחוז שגם היה אז אינטרנט, היא לא הייתה מחפשת לשלוח לה ברכות לחמותי.

 המשפטים החזקים מהסדרה מלכת היופי פרקים מלאים לצפייה ישירה

  • אפילו נשואים נכנסים לפעמים משלמים ובורחים לפני שיראו אותם
  • זה נמכר כמו לחמניות, אחת יותר יפה משהנייה
  • יפה לך השיער ככה, גם הצבע ששמת על הפנים, אני מריחה גם או דה קולון
  • תראי ויקטוריה, אני גם אלמנה, אני כמוך אין לי גבר, אבל יש לי הבן שלי , יש לי את הכלה שלי ואת שתי הנכדות שלי שיהיו בריאות. ויש לי את הכבוד שלי
  • גבר שי שלו חשק לאישה חצי שכל לא יחליף. אישה שיש לה אהבה לגבר על השכל הולך לה. מרקדה ארמוזה שוטחת את משנתה לגברים מצדק ונשים ממאדים.

 

צפו בווידאו המלא פרק 24 לצפייה ישירה מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה


הסדרה של yes מבוססת על רומן מאת הסופרת הישראלית שרית לוי ישי. הוא מציג את סיפורה של עדה, תקופה, תרבות שהייתה קיימת ואיננה עוד. משפחת ארמוזה היא מהמכובדות שבעדה הספניולית בירושלים של המאה הקודמת. הם נוהגת לפי קודים של כבוד וכסף. כמה שיותר כך טוב יותר.
אולם על המשפחה רובצת קללה עתיקה. דורות של גברים לא נישאים לנשים אותם הם אוהבים אלא למה בנישואים פונקציונאליים המקנים יציבות ומשאבי סטטוס. בימים ההם , שלא כמו בזמן הזה, נישואים היו רק בתוך העדה ורק במסגרת המעמד שלך.

yes הטלוויזיה בלוויין שירות לקוחות 1-800-208-000