מלכת היופי של ירושלים פרק 43 לצפייה ישירה: עוד מעט קט ונגמר…..

מלכת היופי של ירושלים פרק 43 לצפייה ישירה: עוד מעט קט ונגמר…..

ונזכור את כולם את יפי הבלורית והתואר, כי סדרה שכזאת גולשים יקרים. לא ניתן יהיה לשכוח. אני מתכוון לראות אותה בשידור חוזר באמצעות yes vod מחדש. קבלו את מלכת היופי של ירושלים פרק 43 לצפייה ישירה: עוד מעט קט ונגמר. קטע וידאו נדיר לקראת שידור פרק מלא 43 בסוף העמוד! 

לא כל יום נכנס ספר ישראלי, לא כל שכן יצירה ישראלית מקורית לרשימת המומלצים של washington post . ובכן אם אתם קוראים את השורות האלו, אז בטח מנחשים שהספר הראשון, פרי עטה של סופרת ישראלית שנכנס לרשימה, הוא מלכת היופי מאת שרית לוי-ישי. כאשר אני צופה בפרקים המלאים של הסדרה, ונזכר איך קראתי את הספר בשקיקה, אני בהחלט מצדיק את הבחירה.

מלכת היופי של ירושלים פרק 43 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים פרק 43 לצפייה ישירה

זה גבר זה? למה בני משפחת ארמוזה מתחתנים עם הנשים הלא נכונות? 

לאורך הרומן שזורים הגברים של משפחה ירושלמית מיוחסת ועשירה. מעמודי הבסיס של הקהילה הספרדית אשר שגשגה בירושלים. אבל מה, אלה מתחתנים רק עם מי שאינם אוהבים. דור אחר דור הם משודכים לנשים שנעות בין ציר התועלת לבחירה הנכונה. אף אחת מהן לא נקראת אהובתי. מקסימום- יקירתי. פרסיאדה. לאף אחת מהן לא מחכה הגבר שלהן כאשר הוא במלוא אונו ותשוקתו ואף אחת מהן לא עבד לאישה תשוקתה. דור עובר דור ופתאום לונה מזעזעת את אמות הסיפים של מושג האהבה שנעדר ממשפחת ארמוזה.

עוד באתר – טום קרוז כל הסרטים 

החל משנת 2022 הסדרה מלכת היופי של ירושלים עונה 2 נמצאת בשלבי הפקה. ידוע כי מלי לוי ויתרה על תפקידה. כמו כן מלכת היופי משודרת גם בנטפליקס ישראל. ומתי העונה השנייה של מלכת היופי?. בימים אלו מצולמים הפרקים החדשים. השחקנים החדשים שהצטרפו לסדרה: אקי אבני, מייקל לואיס ושירי מימון.

הדוד אפרים סיטון ולונה ארמוזה- הנמסיס או האב הרוחני? 

שתי דמויות מנוגדות מופיעות בספר וגם על המסך. הדוד אפריים סיטון, אח של רוזה ולונה, מלכת היופי והבת האהובה. לכאורה אין איבה גדולה יותר ברומן הזה מאשר בין השניים. הדוד הקנאי, תוכו כברו. לוחם מחתרת נועז. מולו, לונה השבעה והיפה. שכל מעיינה הם אופנה וגברים. אבל דווקא כאן בולט הקשר ביניהם. השפעה של נמסיס  שהופכת להשראה. לאינספירציה למרוד במוסכמות ולשאוף לחיים שונים ואחרים של כל מי שהיה לפניה. את הדמויות הספר הפך הבימוי המעולה והתסריט את מלכת היופי של ירושלים פרקים מלאים לצפייה ישירה לסדרה הישראלית הכי טובה שנוצרה כאן בזמן האחרון.

 צפו כעת בווידאו לקראת פרק 43 המלא מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה 

כולנו ידענו שזה יקרה, הכל הייתה שאלה של מתי, דוד (ישראל אוגלבו) ולונה (סוול אריאל אור) הולכים עד הסוף. לי באופן אישי, חלק מהסצנות קצת מזכירות את אנקת גבהים. אבל המחמאה לדימיון היא לשתי היצירות.

ועוד כמה מילים על הסדרה של yes – הספר שמכר למעלה מ-300,000 עותקים הגיע למסך והקהל הישראלי התאהב בו. מדובר על סדרת טלוויזיה ולה 50 פרקים מלאים לצפייה ישירה. היא מבוססת על הספר של שרית לוי ישי. הרומן והסדרה מגוללים סיפור אוטוביוגרפי של משפחת ארמוזה הירושלמית, שלאורך הדורות, השלטון הטורקי, השלטון האנגלי והקמת מדינת ישראל, משתנה ומאבדת את הציביון הספניולי שלה לטובת הישראליות. The Beauty Queen of Jerusalem