מנאייכ פרק 6 צפייה ישירה כאן ערוץ 11

מנאייכ פרק 6 צפייה ישירה כאן ערוץ 11

דמיינו לרגע סירנות מייללות וברקע אורות של ניידת מהבהבת בצבעים אדום כחול באמצע מרדף. אבל הפעם לא מדובר בשוטרים נגד גנבים אלא בשוטרים נגד שוטרים. מנאייכ פרק 6 צפייה ישירה כאן ערוץ 11 היא בדיוק הסדרה שהופכת ומבלבלת את היוצרות בקרב הטובים נגד הפחות טובים.

סדרות חדשות בערוץ 11המלצות לוח שידורים

סדרות חדשות בערוץ 11המלצות לוח שידורים

מה גורם לשוטר להיות מושחת ולעבור קווים 

מקרים חמורים של שימוש לרעה בסמכות המשטרה עולים מעת לדיון ציבורי בתקשורת. בישראל היו לנו מספר מקרים של שוטרים שחצו את הקווים ועברו לשתף פעולה עם מה שנקרא במשחקי ילדות הגנבים. לא מדובר רק השאלות הנוגעות לגבולות סמכות המשטרה הלגיטימית במשטר דמוקרטי . הבעיה היא שמדובר במקרים יש מיעוט של נפגעים בקרב הציבור ולכן הם רחוקים מהעין .

אם נוסיף את כל זה לעובדה שכל נושא חקירות שוטרים מתנהל באמצעות גוף משטרתי , שוטרים לשעבר , אז נוכל להבין עד כמה מורכב נושא שוטר שסרח וכיצד הסדרה מנייאכ לצפייה ישירה של ערוץ 11 עושה את זה באמנות.

תתפלאו אבל זה לא תמיד הכסף שמניע את השוטר לעבור קווים. כמו שאפשר לראות במעשיו של ברק הראל (עמוס תמם) בפרק 6 המוצלח. לפעמים זו יוקרה שחסרה , לפעמים זו האפרוריות של המשטרה ביחס ליתר כוחות הביטחון בישראל ולעתים התדמית הירודה בעיני הציבור.

צפייה ישירה ערוץ 11 סדרות מומלצות ומנייאכ בראש 

מנייאכ נהנית מאוסף שחקנים שעושים את העבודה על הצד הטוב ביותר. מצד אחד הם מביעים את התקווה למשטרה טובה יותר ומצד שני הם מציגים את השוטר המושחת שיכול להיות השכן ממול.  שלום אסייג עושה כאן תפקיד ענק בתור איזי בכר הוא נע בין החברות של פעם , של האחוקים ושל הסיור למול התפקיד החדש החלום ושברו , בדיוק כמו שראינו במניאכ פרק 5 לצפייה ישירה.

מהצד השני עמוס תמם הוא השוטר המושחת. אני מודה שבפרומו לא הייתי בטוח מי הוא מי . תמם שגדל ברמלה מביא איכויות יוצאות דופן למסך ובעיקר עושה לך חשק לחכות לפרק 7 מנייאכ. אין ספק שיש לנו סדרה מעולה , שבהחלט ראויה לכפי משלם המיסים , יותר מאשר טהרן עונה 2 כאשר תגיע למסך. 

יחד אתם על המסך אורנה פיטוסי ברוכה השבה לקדמת המסך , התגעגענו ! מיה דגן האחת והיחידה , מיכה סלקטר בתפקיד שיכול היה לקבל יותר זמן מסך ואתם לירז חממי , סאבלימינל בתפקיד מעולה , מוטי בן ישי ועבדאללה אל-עקל . אחלה קאסט ואחלה סדרה מומלצת  !