מנגן ושר פרק 4 לצפייה ישירה: לילות ראש העין וסלסולים עד השמיים

מנגן ושר פרק 4 לצפייה ישירה: לילות ראש העין וסלסולים עד השמיים

הפרקים החדשים שלא תרצו להפסיד כבר כאן. אם למשהו היה ספק, אז אין ספק. הסדרה החדשה של yes היא הלהיט הכי חם בתחום סדרות ישראליות לשנת 2021. מנגן ושר פרק 4 לצפייה ישירה: לילות ראש העין וסלסולים עד השמיים. צפו בווידאו בסוף העמוד ואל תחמיצו את הסקירה שלנו על הפרק החדש! 

מנגן ושר פרק 4 לצפייה ישירה

מנגן ושר פרק 4 לצפייה ישירה

קרדיט תמונה עיבוד מתוך יוטיוב ערוץ yes

תקציר הפרקים הקודמים מנגן ושר לצפייה ישירה פרקים מלאים 

בפרק הראשון הכרנו את גילי חדד אותו מגלם ברוב כישרון הזמר בר צברי. הוא האח הבכור שלקח על עצמו לדאוג למשפחה אחרי שאביחי אביהם עזב אותם. גילי הוא זמר בחסד שהיה פעם ילד פלא והיום חולם לחזור להיות מוזיקאי וזמר.

במהלך השבעה, גילי מוגלה לחדרו על ידי שרי הזועמת, הודיה מסרבת להאמין לתוצאות החקירה, שרי רבה עם משפחתו של אביחי, ודנה מגלה את האמת על בן. אורח לא צפוי משנה את כל מסלול חיי המשפחה.

בפרק החדש העלילה מסתבכת- הודיה (קים אור אזולאי) משוכנעת שיחי (ששון גבאי) רצח את אביה וכשהיא מגלה שגילי (בר צברי) עובד כנהג שלו היא נכנסת לסערת רגשות.

עוד באתר – האם מגיע לי מס הכנסה שלילי? 

מה יפים הלילות בראש העין! מנגן ושר פרקים מלאים yes vod 

חשבתי לעצמי איך זה שהיישוב הקטן קבל כל כך הרבה תשומת לב, אחרי שמקומו בתרבות הישראלית צומצם לשלושה משפטי מפתח. רק חול וחול וחול, השיר על ילדי ראש העין שהלכו בכל יום שבת למבצר בתל אפק- אנטיפטרוס.

פתאום, בגלל תכנית מחיר למשתכן בראש העין, ועוד הרבה לפני זה הבנייה לאנשי הקבע, אפשרו ליישוב הקטן להיכנס ללב הקונצנזוס. הוא נכנס. התרבות שלו עדיין בגטו והסללה.

זמרים חלומות ותופים מפחים 

כי מי זוכר את הלילות הקסומים. את מזל וציון עם סיר ג'חנון רוקדים. בשעה שזכריה מנגן על פחים, וכולם מפצחים גרעינים שחורים. אף אחד לא נשאר לבד, רוקדים במעגלים עד הבוקר יד ביד.

ועכשיו, אומרת אימי, הגיע הזמן. לא, היא לא שולחת אותי למורי. היא אומרת לי פתח ערוץ ישראלי ב-yes. יש פרק חדש של מנגן ושר לצפייה ישירה.

ועכשיו, מה מכל זה נשאר? הד של עבר מפואר וסדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה ב yes.

האם גילי חדד הוא זמר אמתי? 

אם תגיעו לראש העין, ובין ים האדם הפוקד את הרחוב הראשי ואת הסמטאות, בעיקר בערבי יום ששי, אם תחפשו את כוכב הסדרה- לא תמצאו אותו. אבל אם תינשאו את העיניים לעבר ההיסטוריה של המקום, אל עבר שנות החמישים, שנות השבעים והשמונים, עת ראש העין הייתה מוקפת חומת פרדסים, אולי תוכלו לראות את החלומות הקטנים של האנשים.

אולי אם תטו אוזנכם תצליחו לשמוע, הד מן העבר, קולות בערפל. של ראש העיון של פעם. עם קובנה, רסק עגבניות וביצים של שבת. ההליכה לבית הכנסת וקולות החזן הזועק בתימנית בסגנון שאמי או בלאדי.

ואולי תצליחו לראות את אב הטיפוס של גילי חדד מנגן ושר. אולי באיזו חפלה מקומית, אולי באיזו ארוחת שבת בבוקר,

צפו בווידיאו לקראת שידור פרק 4 מנגן ושר לצפייה ישירה