מנגן ושר פרק 8 לצפייה ישירה: להיות רק בן אדם וקצת זמר

מנגן ושר פרק 8 לצפייה ישירה: להיות רק בן אדם וקצת זמר

הפרק החדש בסדרה של yes מגלם את הנרטיב של הזמר המזרחי בישראל השנייה. חלומות גדולים, פוטנציאל בסיסי לצד סביבה ומנטליות מאתגרים. מנגן ושר פרק 8 לצפייה ישירה: להיות רק בן אדם וקצת זמר מה יקרה לגילי חדד. צפו בוודיאו בסוף העמוד.

מנגן ושר פרק 8 לצפייה ישירה

מנגן ושר פרק 8 לצפייה ישירה

תקציר הפרקים הקודמים מנגן ושר לצפייה ישירה 

גילי חדד מגיע להופעה אצל ירון אילן בניגוד לכל הסיכויים. הוא שובר שיאים של צביעות ביחסים עם יחי, הנמסיס של המשפחה. במקביל אמא שלו מתחילה לגלות את החיים כאשה נטולת איש. וכאן מתחילות הבעיות. תהליך הגדילה של אמן או איש עסקים מתחילה בפרידה מתבנית נוף הולדתו.

מי שלא יודע או לא יכול להשתחרר מהשכונה דינו שיישאר בה לתמיד. זה קורה עם שחקני כדורגל שיוצאים לחו"ל ולא מסוגלים להעביר חורף אחד בלי אוכל של אמא או דאחקות עם החבר'ה וזה מסתיים בכל מי שרוצה להיות זמר ומסיים בתור שרברב. או משהו באמצע.

עוד באתר – תמונת הניצחון סרט ששווה לראות ?

ראש העין פינת ערב טוב קיסריה מנגן ושר פרקים מלאים 

איש אחד חכם אמר לי פעם שמאחורי כל מצליחן יש 10% כישרון לצד 90% עבודה קשה. הוא סלד מהצלחות מטאוריות של אנשי עסקים וזמרים ושלח אותי לעוד כמה שנים של הרהורים אודות הכיוון שלי בחיים. למה נזכרתי בו בדיוק עכשיו, כאשר אני צופה בפרק חדש של מנגן ושר?

כי בדיוק זה המסר שחסר לגילי חדד. הברקה חד פעמית, להיט אחד ברדיו זה לא מספיק להגיע למטרה הנכספת להיות מוזיקאי או זמר מזרחי לגיטימי. לא שזה קל, אבל המשימה להישאר בתודעה היא לפעמים הרבה יותר קשה מאשר להגיע לצמרת מצעד הלהיטים.

בתפקיד עצמם השחקנים האורחים של מנגן ושר ההברקה של הסדרה

אחת ההברקות שהופכות אותה לסדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה היא ללא ספק הליהוק של דמויות מפתח מהזמר המזרחי. הנה רשימת המוזיקאים שמשתתפים בסדרה. ולכל אחד מהם זו הופעה שאולי עוד תייצר בעתיד משחק בסדרות ישראליות מומלצות.

יהודה קיסר
יעקב למאי
יואב יצחק
ישי לוי
ירון אילן

צפו בווידאו לקראת שידור פרק 8 מנגן ושר yes מנגן ושר

מתי משודרת הסדרה? ימי חמישי ב-21:00 ב- yes ישראלי, yesVOD ו-STINGTV