מנגן ושר yes פרק 1 לצפייה ישירה: זמר מזרחי חייב לסבול בדרך לתהילה

מנגן ושר yes פרק 1 לצפייה ישירה: זמר מזרחי חייב לסבול בדרך לתהילה

בשנות השבעים והשמונים להיות זמר מזרחי פירושו היה להחזיק קורות חיים לא פשוטים. וכך מתחילה הדרמה המעולה של yes. קבלו את מנגן ושר yes פרק 1 לצפייה ישירה: זמר מזרחי חייב לסבול בדרך לתהילה. עם סיום הסדרה מלכת היופי של ירושלים קבלנו דרמה חדשה וסוחפת בכיכובו של הזמר המוכשר – בר צברי. סדרות חדשות! צפו בווידאו בסוף הכתבה.

מנגן ושר yes פרק 1 לצפייה ישירה

מנגן ושר yes פרק 1 לצפייה ישירה צילום מסך מתוך יוטיוב ערוץ yes

על מה הסדרה החדשה של yes על זמרי הקסטות?

מדובר בדרמה חדשה וסוחפת בכיכובו של הזמר המוכשר בר צברי. כבר בטריילר הוא נראה אמתי ואותנטי. במרכז הסדרה המומלצת לצפייה של yes עומד מוסיקאי צעיר ומוכשר. הוא מראש העין ובסדרה קוראים לו גילי חדד. כמו רבים מבני דורו החלום הגדול שלו הוא להוציא שיר לרדיו.

עוד באתר – האם באמת כדאי לקנות באינטרנט? 

באותה נשימה נזכרתי בסיפור של חבר טוב שלי שגדל בראש העין האסלית. אני זוכר את הסיפורים שהיה מספר לנו באוהל. בראש העין, הוא היה אומר, בכל בית יש חזן, זמר, פייטן וספר. גילי חדד גדל כילד פלא שהופיע במועדוני הזמר המזרחי והתימני של אבא שלו. בשנות השמונים המועדונים האלו היו מרכז החיים של מוזיקת הקסטות. הרבה לפני שכל אחד היה יכול להעלות שירי ליוטיוב ולכבוש את הקהל. כי כל אחד רוצה להיות זמר.

האבא, שנטש בהמשך את המשפחה ומאז הוא הילד הגדול שלוקח אחריות על המשפחה. הוא תמיד שם בשביל אמו האהובה דפנה דקל. כמובן שגם עבור אחותו התיכוניסטית המורדת אותה מגלמת קים אור אזולאי. בנוסף יש לו אח ג'ובניק שלא עוזר בכלום אותו מגלם עדי אלון.

הדרך לתהילה רצופה חפלות קטנות 

גילי עובד באולם אירועים, מופיע בחפלות קטנות עם קלאסיקות מזרחיות, מצליח לאסוף כסף להקלטה באולפן ואף מנסה לרתום אליו את יהודה קיסר בכבודו ובעצמו, . אלא שכשסוף סוף מגיע יום ההקלטה הוא מקבל ידיעה על מות אביו באופן מפתיע ואפילו מתמיה. וכך גם במותו הצליח האב להרוס לו את החלום.

עכשיו הוא צריך לטפל בחובות שהשאיר אביו למאפיונר המקומי, (ששון גבאי) והוא נאלץ לעבוד כנהגו הפרטי. מה שמתחיל בעוינות גדולה בין השניים, לאט לאט מוליד מערכת יחסים מורכבת ואישית שמטלטלת את המשפחה כי דווקא בזכותו הוא מצליח לקדם את הקריירה המוזיקלית שלו ולקבל אולי את האב שאף פעם לא היה לו.

היכן צולמה הסדרה החדשה של yes מנגן ושר 

הסדרה צולמה ברובה בראש העין הוותיקה, בבימוי של במאי הקולנוע המוערך ייבגני רומן. שלא תטעו בשם, הוא עצמו תושב המקום, כמו גם יוצר הסדרה – עודד נוי.

מי זה בר צברי כוכב הסדרה?

בר צברי, הזמר העולה והמוכשר יבצע בסדרה שירים מקוריים שאת חלקם כתב, לצד קאברים בעיבודים והפקה של יעקוב למאי האחד והיחיד , שישתתף בסדרה 'בתפקיד עצמו' כמו גם אושיות נוספות בסצנת המוזיקה המזרחית : יהודה קיסר, ישי לוי, יואב יצחק , ירון אילן, אסף אטדגי ובהופעת אורח – עדן חסון.

רשימת שחקנים מנגן ושר yes? מתי משודרת הסדרה? 

שחקנים: בר צברי, ששון גבאי, דפנה דקל, ג'וי ריגר, עדי אלון, קים אור אזולאי, אמיתי יעיש, עינת שרוף, ריימונד אמסלם . איפה אפשר לראות את מנגן ושר? ב- yes VOD. ימי ה' בשעה 21:00 ב- yes ישראלי וב- STINGTV רק ב-yes.