מסכות פנים שמירה על היגיינה

מסכות פנים שמירה על היגיינה

כתבה מיוחדת לרגל המצב והתפשטות הקורונה. טיפים חשובים לשמירה על היגיינה ואוסף של מסכות לפנים ברכישה ישירה באמצעות אתר אמזון בעברית. מסכות פנים שמירה על היגיינה. חשוב להיות קשובים להנחיות משרד הבריאות הישראלי ולעקוב אחר ההנחיות המתחדשות .

שטיפת ידיים למניעת זיהומים

בימים אלו מומלץ על שטיפת ידיים בחומר חיטוי לפחות 3 פעמים ביום. ובנוסף בכל המקרים הבאים של שגרת היום על מנת לשמור על מרחב אישי נקי :
כאשר אנו מגיעים לעבודה , ביציאה מהעבודה לפני הכניסה לרכב וכאשר מגיעים לבית .
לאחר שיעול או אחרי שאנו מתעטשים
לפני הכנת אוכל ,  לפני האוכל ורצוי גם לאחר שנו מפנים את הארוחה

חומרי חיטוי אקונומיקה ותרסיס

מומלץ לחטא את הבית לפחות פעם ביום בעיקר את הידיות ואת משטחי המגע המשותפים לכולם. ניתן לרכוש תרסיס חיטוי יעל בכל סופר מרקט , להשתמש במגבונים מחטאים וכמובן לחטא את חדר האמבט באמצעות אקונומיקה.

שמירה על נקיון של הטלפון המשקפיים וצרור המפתחות 

חשוב לשנקות במטלית חיטוי תקנית את מכשיר הטלפון הנייד  זה לא גוזל חבילת הגלישה שלך ועל הדרך זכרו לנקות גם את צרור המפתחות ואת המשקפיים שכעת מגינות גם על העיניים.

מסיכת הכותנה האוניברסלית 4521

מסיכת הכותנה האוניברסלית 4521 מגנה בנוחות על הפה והפנים מפני אבק, קור וחרקי שפעת, אפר, אבקה, דשא, אלרגנים, פליטת רכב, עישון פסיבי ומזהמים שאינם רעילים אחרים.
לא מאושר NIOSH. לא לשימוש נגד סיליקה, אסבסט או חומרים מזיקים אחרים. ה-4521 האוניברסלי ניתן לשימוש חוזר.


מסכות רפואיות Chirpa מסכת מגן n95 חסינת אבק PM2.5 לשימוש חוזר

אחד המוצר הנפוצים כעת בעלי ביקוש גבוהה. שימו לב למספר המסכות בכל אריזה ועלות המשלוח לישראל. לפעמים כדאי להזמין מוצר נוסף במקרה שאתם צריכים ולהגיע למשלוח חינם לישראל מוצרים אמזון בעברית.

מסיכת פנים קלת משקל, 10 יחידות

שימו לב על פי פרטי הספק למוצר יש אישור NIOSH עם יעילות של לפחות 95% יעילות סינון נגד חלקיקים מסוימים שאינם מבוססי שמן כמו אבק. למסכה אפשרות להתאמה אישית: קליפ אף מתכוונן מסייע לספק אטימה בטוחה. קצף ריפוד לנוחות נוספת על האף. משלב טכנולוגיה קניינית עם פילטר מיקרופייבר טעון אלקטרוסטטית,