מסלולי טיול במרכז מקומות לטייל

מסלולי טיול במרכז מקומות לטייל

לא רק לימי שבת ! מסלולי טיול במרכז מקומות לטייל שעושים טוב על הלב ומשלבים עניין ונופים בין הערים צפופות של גוש דן . חפשנו ומצאנו עבורכם 3 מקומות מעולים לטיול במרכז הארץ . קחו בקבוק מים לכל אדם .

חופש גדול המלצות לפעילות עם ילדים יולי אוגוסט מכון ויצמן בסוף העמוד 

טיול לשבת במרכז עם מים

את חופשי הים של תל אבי כולם מכירים. הפעם אני רוצה להמליץ לכם על חוף הים של פלמחים. מדובר באחד מחופי הים האחרונים שטרם סבלו מבנייה ותיירות מסחרית. מי מאיתנו שרוצה חוף ים פראי וקסום זה המקום. הכניסה לחוף בקטע הנקרא פארק לאומי חוף פלמחים בתשלום לפי זמן החניה במקום. החוף נקי ומוכרז. בדרך אל החוף ובחזרה ממנו אפשר להינות ממלבי ולימונדה טעימים במיוחד.

השבוע בחופש הגדול יולי 2019

השבוע בחופש הגדול יולי 2019

מוזיאון מיוחד ברמת גן אומנות המזרח

את המוזיאון לאומנות המזרח הרחוק ברמת גן , השוכן בין בית צבי לבין תיאטרון רמת גן גילתי לגמרי במקרה כאשר חפשתי חניה באזור. בלי יחסי ציבור אבל אם אוסף יצירות מדהים שתרם יחיאל נהרי , המוזיאון הוא קפיצה קטנה למזרח הרחוק. מרקו פולו היה נהנה מכל רגע . גם אתם ! מומלץ מאד לשבת חמה בה אנחנו מחפשים שעתיים שלוש של בילוי במזגן עם הילדים . פתוח כל יום למעט ראשון בירורים בטלפון 03-618-8243.

מסלולי טיול במרכז מקומות לטייל

מסלולי טיול במרכז מקומות לטייל

מסלולי הליכה במרכז תל אביב 

באמצע היום שדרות רוטשילד בתל אביב הן ביטוי של כרך סואן ומרכז עסקים בלב הפועל של תל אביב. אבל בסופי שבוע השדרה הופכת למסלול הליכה שקט ומוצל עם בריכות נוי ומתקנים לאורכה. אני ממליצה לסיור של כשעתיים ( תמיד אפשר לקצר ) שמתחיל בפינת הרחובות רוטשילד אלנבי והליכה איטית ומדודה בין הבתים עד לרחבת הבימה והיכל התרבות . על הדרך , ללא תשלום , נוי וצל , אריכטקטורה מדהימה של תל אביב הקטנה , שלטים המסגירים את הסודות והאנשים שגרו כאן.

מסלול הליכה תל אביב שבת

מסלול הליכה תל אביב שבת

המלצת האתר תערוכת הקיץ של גן המדע חי  צומח  דומה  גן המדע מכון ויצמן רחובות 

בין שפע הפעילויות לחופש הגדול , מופעים קרקסים והצגות ילדים , מצאנו להמליץ לכם ההורים על פעילות גן המדע שלך מכון ויצמן ברחובות . כל הורה שבקר בפעילות מכון ויצמן בחופשים כבר מכיר את האיכות והערכים המוספים. בסוף הפעילות אפשר להוסיף טיול קטן בין השבילים הנסתרים של המכון .

בחודי החופש הגדול נערכת בגן המדע פעילות בנושא ההמצאות שמחקות את הטבע. מומלץ ביותר פעילות חינוכית פועל גם בימי שבת ושווה בהחלט להגיע מכל רחבי הארץ  ! פעילות מומלצת המשלבת בילוי הורים וילדים בחוויה רב-חושית של טבע וטכנולוגיה.

מכון ויצמן פעילות קיץ 2019 גן המדע

מכון ויצמן פעילות קיץ 2019 גן המדע

מסלולי טיול במרכז מקומות לטייל מסלולים והמלצות לשבת וששי . טיולים קצרים טיולים רומנטיים בזוג במרכז הארץ המוזיאונים הקטנים והסודיים של המרכז