מעילה פרק 6 yes לצפייה ישירה: מתוך כלים שבורים

מעילה פרק 6 yes לצפייה ישירה: מתוך כלים שבורים

לצעירה מחולון היה חלום. היא תעבוד בבנק קטן שבו כולם מכירים את כולם, תצטיין ותוכל להגיע רחוק. בעוז, למקום שאישה בוכרית לא הגיעה לפניה. אבל לאח הגדול שלה היון תכניות אחרות. מעילה פרק 6 yes לצפייה ישירה: מתוך כלים שבורים. צפו בווידאו המרגש בסוף העמוד!

מעילה פרק 6 yes לצפייה ישירה: מתוך כלים שבורים

מעילה פרק 6 yes לצפייה ישירה: מתוך כלים שבורים

הפרשה ישנה אבל הסדרה מעולה. מעילה אתי אלון לצפייה ישירה yes

המתכון הוא סודי ביותר. פרשת הבנק למסחר מוצתה עד תום מבחינה משפטית. הנאשמים שלמו את המחיר וחזרו לחיים, כך או אחרת. הבנק נסגר, הכסף הוחזר והלב נשבר. אז לכאורה אין קייס, או סיבה טובה לחזור לימים ההם. לפני דור האפליקציות של הבנקים. אבל כאן yes הפתיעה בגדול ורקחה סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה.

ברכות שנה טובה להורדה 

אלון ומקסימוב לא לבד. מי עוד היה בפרשת הבנק למסחר? 

אם נדמה לכם שהשניים באמת גנבו את הבנק לבד יש לעם טעות חמורה. פרשת מעילה הייתה עמק הבכא של רשויות הפיקוח בישראל. בנק ישראל היה אמור לאתר את הכשל לפחות חצי שנה לאחר שהתחילה המעילה בבנק. זה זמן מספיק על מנת לאתר חשבונות כפולים, משיכות לא הגיוניות וכריות הון שלא קיימות באמת.

איך הצליחה אתי אלון לגנוב את הכסף מהבנק למסחר? 

ככל הידוע מרבית הכסף לא נמשך במזומן. מה כן קרה שם? בכלים יחסית פשוטים אך מתוחכמים, יחסית למערכות הבקרה של של הבנק באותם ימים.

בסדרה מעילה ובמציאות הכספים הוצאו מהבנק למסחר על ידי יצירת מצג שווא ללקוחות.

עיקר הכסף הוצא באמצעות משיכת שיקים בנקאיים אותם ניתן לפדות באמצעות צ'יינג ברחבי העיר ובאמצעות העברות בנקאיות. אז מה היה מקור הכסף. היא יצרה, בין היתר הלוואות פיקטיביות. הלוואות בולט או בלון בשפה המקצועית. אלו נתנו ללקוח פיקטיבי. כנגד ההלוואות האלו העמידה אלון את הפיקדונות של הלקוח.

באיזה ימים משדרים את הסדרה על אתי אלון מעילה yes?

פרקים חדשים כל יום ששי 19:20 ב-yes TV ACTION

צפו בווידאו לקראת פרק 6 מלא yes מעילה אתי אלון לצפייה ישירה

קבלו את הסדרה הטובה ביותר על המסך. סדרה ישראלית מעולה לצפייה ישירה.