מפלגת גשר אורלי לוי אבקסיס רשימת מועמדים

מפלגת גשר אורלי לוי אבקסיס רשימת מועמדים

האתר הרשמי של מפלגת גשר החדשה מציג לראווה את נבחרת המועמדים של אורלי לוי . בכתבה זו מפלגת גשר אורלי לוי אבקסיס רשימת מועמדים בחירות לכנסת 2019

אורלי לוי מפלגת גשר עשירייה ראשונה

הרכש המרשים ביותר של מפלגת גשר היא ללא ספק פרופסור יפעת ביטון משפטנית ופעילה חברתית שכתבה מאמרים מרתקים על חוסר שוויון בחברה הישראלית ועל הפערים בין המרכז לפריפריה.

עו״ד גלעד סממה   מנכ״ל המשרד לאזרחים וותיקים לשעבר.
דדי פרלמוטר  סגן נשיא אינטל העולמית לשעבר, יזם ופעיל חברתי
דר׳ דן שחם דיפלומט בשירות החוץ, שגריר לשעבר
גי לביא  איש חינוך, סגן מנהל תיכון בויאר ירושלים
חגי רזניק   מנכ״ל משרד השיכון לשעבר, וגם סופר
כרמן אלמקייס   אקטיביסטית ופעילה חברתית
דר׳ ליאת יקיר מתמחה בגנטיקה ופעילה לקידום נשים
מיכל הירש-נגרי מנכ״ל עיריית רעננה לשעבר, זוכת פרס החינוך

למה אני לא בוחר בגשר אורלי לוי

האמת נמאס להיות דפוק . נמאס לי ולאנשים כמוני להיות מקופחים , מורחקים חלשים ופגועים.

באף מקום בעולם אין מדינה אשר השירותים במרכזה דומים לרמת השירותים שניתנים בפריפרייה.

לא שירותי רפואה ולא שירותי חינוך. בטח לא שירותי רווחה. זה לא יקרה בישראל ולא משנה עד כמה מפלגת גשר של אורלי לוי תנסה לשנות את המצב הזה . יום אחרי הבחירות , אם וכאשר היא תעבור את אחוז החסימה , היא תהיה כפופה להסכמים קואליציוניים.

נכון תושבי המרכז מקבלים יותר. אבל מצד שני הם משלמים יותר. יותר ארנונה , יותר יוקר מחייה. יותר עלות דיור לבית מגורים לעומת תושבי  הדרום או הצפון ובעיקר אין להם מענקים שונים ומשונים או הקלות במס הכנסה , רק בגלל שבחרו לגור הרחק מהמרכז.

אם למשהו יש טענה שמערכות החינוך בערים גדולות יותר טובות מערכות חינוך בדרום הארץ או בצפונה , יעשה לעצמו טובה , הוא מוזמן לרכוש בית בתל אביב  , או נניח רמת גן , יותר זול בהרבה , ולהיתקע בפקקים עוד כמה שעות ביום. תהיה רעב  , כנס ותקנה מקופלת  , יש פרסומת יפה עם אחת שהייתה פעם דוגמנית , אורלי לוי קוראים לה.

מי משרגיש שהוא חי בישראל השנייה שיקום . אנחנו הדור שגדל על שוויון , על שירות משותף של נשים וגברים בצבא ועל תחרות אמיתית על משרות בשירות בציבורי ובשוק הפרטי לא מוכנים להיות שוב מקופחים.

המפלגות הסקטוריאליות של האוכלוסייה המוחלשת בישראל סיימו את תפקידן. אלו לא בחירות חברתיות. בחירות 2019 הן בחירות על דרך , הן בחירות בין בנימין נתניהו לבין כל היתר על קווי היסוד של מדינת ישראל מבחינה מדינית. מבחינה כלכלית כחלון קיבל את האוצר ואת ההזדמנות לשנות.

מפלגת גשר אורלי לוי אבקסיס רשימת מועמדים לבחירות 2019 כל הנתונים על מפלגת גשר לבחירות מדוע להצביע או לא לתמוך במפלגה החברתית החדשה