מרכז וינה המלצות אטרקציות כיכר העיר העתיקה 2023

מרכז וינה המלצות אטרקציות כיכר העיר העתיקה 2023

בירת אוסטריה הפכה בשנים האחרונים ליעד מועדף לתייר הישראלי. על המחירים הגבוהים יחסית, התיירים הישראלים נוהרים לטייל וליהנות משלל האטרקציות, המראות והאוכל הווינאי המפורסם. מה במדריך התיירות שלנו?. מרכז וינה המלצות אטרקציות כיכר העיר העתיקה 2023.

 

מרכז וינה המלצות אטרקציות כיכר העיר העתיקה 2023

מרכז וינה המלצות אטרקציות כיכר העיר העתיקה 2023

סיבוב בכרכרה במרכז העיר מרכז וינה המלצות אטרקציות כיכר העיר העתיקה

אם בחרתם להישאר בעיר העתיקה ולא לצאת לטיול בעמק הווכאו או טיול של יום עם רכב שכור באוסטריה, אני ממליץ לעם על חווית רטרו כמו פעם. זוכרים את שנות השבעים והשמונים במרכז נהריה ונתניה? . סיבוב על כרכרה במרכז העיר זה תענוג. במיוחד ביום הראשון של הטיול בווינה. תוכלו לראות את מוקדי התיירות בעיר העתיקה ולהגיע אליהם בלי צורך במפת ווינה למטייל.

אוהבים גלידה איכותית ? אל תחמיצו את Zanoni & Zanoni 

יש כאן משהו שלא אוהב להתרענן עם גביע גלידה קפואה וטעימה. במרכז העיר העתיקה פועלת גלידריה של פעם עם טעמים מדהימים. המחיר כאחד אירו לגביע שמשאיר טעם של עוד. טוב נחזור מחר. Lugeck 7, 1010 Wien ואתם מסודרים.

 

Zanoni Zanoni המלצות למטיילים בוינה אטרקציות במרכז העיר

Zanoni Zanoni

הציורים של גוסטב קלימט אל תחזרו בלי אחד מהם 

באירופה כל עיר בירה או מרכז תיירות מאמצים אייקון תרבותי. בירת אוסטריה, אחת מאתרי היפים של אירופה בחרה בציורים של הצייר גוסטב קלימט. כן, אותם הציורים שאנו מכירים בסגנון היוגנדסטיל הווינאי. תמצאו את המחוות לציורים שלו על כוסות שתייה, מזכרות, מחזיקים מפתחות וחולצות. בעיני זה פשוט מאד יפה. להיות תייר זה לא עסקה משתלמת. תמיד נוציא כסף. זו אחת ההוצאות הכי טובות לתיירים בווינה.

פסטיבלים תערוכות המלצות בירת אוסטריה אירועים 2023

הבלוודר – 300 שנים מקום אמנות
חגיגות לציון 300 שנה לבניית הבלוודר העליון .עם תוכנית עמוסה של אירועים ותערוכות, אבן הדרך המיוחדת תתנהל תחת הנושא שנבחר במיוחד של אביב הזהב. באיזה תאריכים?. 2 בדצמבר 2022 עד 7 בינואר 2024
שלוש תערוכות עיקריות בכתובות הבאות בעיר:

Arsenalstraße 1, 1030 Vienna
Rennweg 6, 1030 Vienna
Prinz Eugen-Straße 27, 1030 Vienna

 

שוק במרכז העיר עם אוכל טוב , מזכרות, שוק פשפשים וינה בירת אוסטריה 

אם אתם כמוני ולא יכולים להגיע לעיר בירה מבלי לבקר בשוק פשפשים אז יש לי חדשות טובות עבורכם. מדובר לא במקום שמציע שוק פשפשים בווינה אלא גם אוכל טוב. עם מה נתחיל ?. השוק הכי מפורסם בעיר. הוא נקרא נאש מרקט או באוסטרית Naschmarkt.

עוד באתר כל המסלולים טיול אוסטריה 

מה במקום ? כ-120 דוכנים ומסעדות מציעים מגוון עצום של מעדנים מהאזור ומכל העולם. ירקות, דגים, בשר, תבלינים ומזכרות. המון כיף ואווירה קוסמופוליטית.

רוצים עוד ?  גשו לרובע מספר 18. שם פועל  שוק שנקרא Kutschkermarkt. למה דווקא שלם ? כי הוא בין האחרונים שנשארו מימים עברו. שוק רחוב כמו בציורים של פעם. ואיך אפשר בלי בתי קפה מפנקים עם אוכל טוב.

בוטיקים של גבינות טעימות וקניות בווינה 

נכון שזו סצנה שקצת אמסטרדם. אבל אם כבר הגעתם לבירת אוסטריה, אתם תתקלו במדרחוב שבמרכז העיר במספר חנויות. מה הן מציעות ? גבינות מעולות לנשנוש במקום. טעמתם ואהבתם ? אפשר לקנות חבילת גיבנות קשות דליקטס ולהביא הביתה. איך שלא תהפכו את זה – זה הרבהיותר זול מאשר בישראל.

 

בוטיק גבינות וינה מה לקנות במרכז העיר מה אוכלים בבירת אוסטריה

בוטיק גבינות וינה מה לקנות במרכז העיר מה אוכלים בבירת אוסטריה

צפו בווידאו אוסף אטרקציות למטייל בווינה המלצות מה עושים בטיול בבירת אוסטריה?.

טלפונים חשובים לשעת חירום למטייל בווינה אוסטריה

שגרירות ישראל באוסטריה, וינה כתובת Anton-Frank-Gasse 20 , 1180 Vienna. טלפון (43)1-47646500. מתי השגרירות פתוחה ? ימים שני עד ששי בין השעות תשע בוקר עד צהרי היום ( 12:00 אולם מומלץ להתקשר ).