מרכז פרס לשלום ולחדשנות פעילויות

מרכז פרס לשלום ולחדשנות פעילויות

על שפת הים של יפו פועל מרכז פרס לשלום ולחדשנות המציע לציבור הרחב פעילויות ואירועים חברתיים ומהווה מוקד עניין למגוון אוכלוסיות

מרכז פרס לשלום ולחדשנות פעילויות

מרכז פרס לשלום ולחדשנות פעילויות

מרכז פרס לשלום ולחדשנות פעילויות

המרכז נקרא של שמו של שמעון פרס , ראש ממשלה ונשיא מגדולי המדינאים של ישראל ומשמש משכן להפצת חזון מזרח תיכון חדש בהיבטי אחוות אדם עזרה הדדית וברוח הקדמה גם תחומי חדשנות פיתוח כלכלי וטכנולוגי.

על רקע תוצאות הבחירות לכנסת 2019 יש משמעות רבה לחינוך לסובלנות אהבת חינם וחדשנות טכנולוגית ולכן אני ממליצה על ביקור במרכז פרס ביפו !

טלפונים מרכז פרס לשלום ולחדשנות יפו

טלפון של מרכז פרס לחדשנות 035680680 למטלפנים מחוץ לישראל +972-3-568-0680
דואר אלקטרוני צור קשר עם מרכז פרס לשלום  info@peres-center.org

כתובת מרכז פרס לשלום יפו

על שפת הים הקסום של יפו העתיקה בסמוך למסעדת אפלוקה , מסעדת דגים מומלצת ביפו
רחוב קדם 132 תל אביב-יפו 6806632

מרכז החדשנות פרס יפו

מרכז החדשנות של ישראל הפועל מתוך המרכז הוא בגדר פנינה חינוכית לילדים וגם למבוגרים . תפיסת החדשנות כמפתח לקידום כלכלי וחברתי , בישראל ובאזור כולו , תורמת למימוש חזונו של שמעון פרס סביב הסדרה מדינית הודות לרווחה כלכלית לכל העמים .

ניתן לתאם ביקור במרכז החדשנות לקבוצות ומשלחות בטלפון 035680685 או במייל  visits@peres-center.org

פעילויות במרכז פרס לשלום ביפו

לצד החינוך לשלום ואחווה בין העמים במזרח התיכון פועל המרכז לקידום נושאים חברתיים וכלכליים עם דגש על חדשנות באמצעות סיור במרכז פרס לשלום הכולל מופע חווייתי בנושא בנושא החדשנות הישראלית והשפעתה על העולם בתחומי חקלאות, ברפואה, בסייבר והייטק .

מרכז פרס לשלום ולחדשנות פעילויות ביפו רחוב קדם רכישת כרטיסים ועריכת אירועים במקום חוייה ויזואלית מומלצת לילדים והורים על שפת הים של יפו