משחקי הכס פרק 4 עונה 8 תרגום מובנה

משחקי הכס פרק 4 עונה 8 תרגום מובנה

אין הרבה סדרות שיודעות לעשות את זה בגדול . פרק 3 עונה 8 משחקי הכס היה בבחינת סרט מתח מעולה ובטח שהיה זוכה בפרס אוסקר. כעת עולה למסך משחקי הכס פרק 4 עונה 8 עם תרגום מובנה לצפייה ישירה העולם האמיתי במתח ! אחרי שבפרק 3 עונה 8 ארייה סטארק הרגה את מלך המתים המהלכים מה נשאר לה כעת ? האם היא תהרוג גם את המלכה סרסי ? 

הקרב על הצפון וטירת וינטפרול הסתיים (?) והתחיל הקרב הגדול על ממלכת ווסטרוז ! בלי פילים אבל עם דרקונים ובלי צבא הדותראקים אבל עם הכי הרבה אמוציות מאז תחילת משחקי הכס עונה 1 . 

"<yoastmark

משחקי הכס פרק 4 עונה 8 תרגום מובנה 

זה לא סתם שרשת HBO מפתחת סדרת המשך למשחקי הכס. לפי הפרסומים השונים היא אמורה לעסוק בעבר הרחוק של ווסטרוז ולהסביר לנו כיצד נוצר העולם שראינו בסדרה . עד אז עונה 8 משחקי הכס צפייה ישירה אחראית על עצירת נשימה גלובלית ופרק 3 היה פשוט מרתק ואם נשמתי זה לגמרי במקרה .

משחקי הכס צפייה ישירה עונה 8

משחקי הכס צפייה ישירה עונה 8

ספויילרים  צפייה ישירה  עונה 8 פרק 4משחקי הכס GOT 

התגעגעתם אלי שואלת המלכה סרסי ?  לא , לא ממש אני עונה עבור כולנו . את סתם אגואיסטית וממש לא בא לנו לראות אותך בתפקיד שליטת שבעת הממלכות. אז זהו שתכניות לחוד ומציאות לחוד, תשאלו את תוצאות הבחירות לכנסת . 

בתחילת הפרק סרסי מביטה על פלוגת הזהב שהגיעה מאסוס ויש לה תוכניות שרק היא יודעת וגם יורון גרייג'וי צריך להיזהר כי היא ממש לא בקטע שלו . בעוד הצפון חוגג את הניצחון הגדול על צבא המתים המהלכים בפרק לפנתיאון .  

בסרט מיוחד שפרסמה רשת HBO , ערות מיוחד בהוט , אנו רואים כיצד הכינו את פרק 3 ואולי המסר הכי חשוב של היוצרים הוא שלא כל מי שימות בפרקים הבאים יזכה למוות הירואי כמו ליאנה מורמונט שהרגה במו ידיה ענק מצבא המתים המהלכים . 

  • The Kingslayer ג'יימי סטארק הוכיח את עצמו בקרב למען החיים אך האם כעת יחזור לחיקה של סרסי  ? 
  • מה מתכננת סנסה סטארק לצפון ובקרב המלכות המודחות בינה לבין דניאיריז טארגריאן ? 
  • האם מותו של מלך הלילה הוא באמת סופי או שהוא עוד יחזור להופעה מצמררת במיוחד ?  בפעם האחרונה שמלך רשע נתן הופעה כזו על המסך זה כאשר ראלף פאיינס עשה את זה בסרט האחרון של הארי פוטר 

רשימת המתים עונה 8 משחקי הכס

הדמויות המשניות כבר נפרדו מהסדרה בקרב על וינרפל בפרק 3 אז אלו בדיוק הדמויות שלא נראה יותר כדמויות חיות בזמן הווה בסדרה :

סר ג'ורה מורמנוט  Ser Jorah ששחק מהעונה הראשונה
לוחמי הדותרקי החיילים הנועזים של חאליסי
צבא המתים המהלכים שהושמד עם מותו של מלך הלילה
הדרקון של מלך המתים
ליידי ליאנה מורמונט הילדה הקטנה והנועזת של אי הדובים ובת דוד של סר ג'ורה
תיאון גרייג'וי  שמת כמו גבר אמיתי כאשר הגן על בראן סטארק

היכן ניתן לראות את משחקי הכס בצפייה ישירה בישראל 

לפחות 3 פלטפורמות שידור משדרות את משחקי הכס עונה 8 בצפייה ישירה עם תרגום מובנה לעברית. הראשונה היא HOT בערוץ HBO שם תשודר כנראה העונה השלישית של סיפורה של שפחה   חברת yes  שירותי טלוויזיה מתקדמים בלווין וגם בשידורי סלקום TV . אגב באתר HBO ניתן לראות חינם את פרק הפיילוט של משחקי הכס תחת הכותרת PILOT EPISODE Game of Thrones אך הפרק אינו זמין לצפייה בישראל

ועוד מחשבה אחת אחרונה , פרק 6 עונה 8 משחקי הכס יחתום את העיבוד של  שיר של אש ושל קרח מאת ג'ורג' ר. ר. מרטין . ממש לא בא לי שזה יסתיים ! 

משחקי הכס עונה 8 פרק 4 תרגום מובנה ספוילרים צפייה ישירה הסבר מיוחד על הפרק והמלחמה של של גון סנואו ודני טארגריאן מול סרסי המלכה המרושעת