משחקי הכס פרק 6 עונה 8 צפייה ישירה

משחקי הכס פרק 6 עונה 8 צפייה ישירה תרגום מובנה

עוד מעט קט ונגמר , קצת קשה להאמין אבל זה באמת הפרק האחרון של משחקי הכס . סדרה שצמחה מתוך האפוס שיר של אש ושל קרח מאת הסופר הבריטי ג’ורג’ ר. ר. מרטין כעת משחקי הכס פרק 6 עונה 8 צפייה ישירה תרגום מובנה מסיימת 8 עונות מדהימות ומרתקות . המסך פנוי כעת לקבל את סיפורה של שפחה עונה 3 וכמובן את פאודה עונה 3

פרק 5 עונה 8 משחקי הכס מי מת בפרק

GOT זו לא סדרה לפתוח בה סוכנות לביטוח חיים ואחרי הרס מעלה המלך גם לא חברה קבלנית לבניין ארמונות . דני והדרקון שרפו את כל מה שנשאר מהעיר ואת כל סימלי השלטון . זהו אין יותר מה להרוס שם . אלא אם כן משהו מפתיע הולך לעשות קאמבק ועל זה למטה בספויילרים.

לפני שנתחיל לספר לכם על סוף העונה של משחקי הכס נתעכב לספר על רשימת המתים של פרק 5 עונה 8 .
ואריס נתפס פעם אחת על חם ועל ידי מלשין ונגזר דינו , הוא לא יזכה להגיע לסוף הסדרה . טוב לא ואריז , יום הרווקים הסיני עוד רחוק לך תדע היכן תהיה עד אז .

משחקי הכס פרק 6 עונה 8 צפייה ישירה

משחקי הכס פרק 6 עונה 8 צפייה ישירה Thomas Despeyroux

  • סרסי לאניסטר המלכה המלכה היא בוכה לפני מותה ועוד בידיים של אחיה אהובה גיימי לאניסטר מוות עלוב לקוטל המלך , לא בקרב אבל בדיוק איך שהוא רצה. לצד סרסי , אם למשהו היה ספק , הייתה שם אהבה גדולה.
  • כלב הצייד חרוך הפנים של משפחת קלגיין השיג נקמה באחיו בשעה ששניהם נפלו ללהבות של מעלה המלך הבוער
  • ההר Gregor Clegane האח הרע והדוחה של סאנדור . הוא זה ששרף את פניו בשעה שהיו ילדים , קם לתחייה עם תרופות הפלא של קייבורן , שגם אותו ההרג בהנפת יד
  • קייבורן החכם ויד ימינה של סרסי. הרבה פעמים בסיקור התוכנית שמו היה צוד לכותרת אזהרת ספויילרים . קייבורן מת על מדרגות מעלה המלך המתפורר

daenerys Targaryen VS jon snow Targaryen

זה התחיל בני מלכים צעירים ואמיצים , שסיכמו להילחם למען החיים ובמלך המתים . אחרי שהצליחו לנתח את האויב המר נודע למלך ף שכבר ויתר על מלכותו לטובת הברית חדשה מפתיעה . הוא היורש האמיתי של כס הברזל . נודע לו שהוא מאוהב בדודה שלו , ושהוא ורק הוא המועמד הטבעי לרשת את הכס.
יאללה בלאדגן בארגז .

מה ידע המלומד איימון טארגריאן

עד לתגלית של בראן וסמואל על זהות אביו של ג’ון סנואו , חשבתי שהמלומד הראשי של משמר הלילה והחומה aemon Targaryen ידע הכל . צדקתי אני אומר לעצמי , לא רק שהוא ידע הוא גם הסתיר , צפה פני עתיד והזהיר אץ מיסטר סנואו מהעומד לבוא .

פרק 6 עונה 8 צפייה ישירה משחקי הכס מי המלך האחרון

עכשיו דני וגון במלחמה חזיתית על הכתר . לה יש אובססיה וצבאות הסרים למרותה , הוא לא ממש רוצה וכמו אומן גדול היה מעדיף לשבת בוינטרפל יחד עם האחיות לבית סטארק . הפרק האחרון של העונה יעצב את כולה .